کلینیک لیزر

کلینیک لیزر می‌تواند طیف وسیعی از درمان‌های زیبایی را با استفاده از دستگاه های مختلفی که از تکنولوژی لیزر استفاده می کنند، انجام دهد. یک مرکز لیزر ممکن است در یک کلینیک پوست و مو یا یک سالن زیبایی ادغام شده باشد یا فقط به عنوان یک مرکز لیزر کار کند.

با توجه به این واقعیت که لیزر یک تکنولوژی جدید است که استفاده از آن نیاز به مهارت و تخصص دارد، متخصصین و کارکنان کلینیک لیزر حتما باید مجوز های لازم را کسب کرده و در دوره های آموزشی شرکت کرده باشند.

اگر به دنبال راه اندازی یک مرکز لیزر هستید تا بتوانید خدمات متنوعی ارائه دهید بهتر است راهنمای زیر را تا انتها دنبال کنید و با خدمات مرکز لیزر آشنا شوید.

خدمات مرکز لیزر

خدماتی که در کلینیک لیزر ارائه می شود بسیار متنوع است اما از بین درمان های متنوع، برخی از خدمات طرفداران بیشتری داشته و می توانند به سرعت بع کسب درامد شما کمک کنند.

این خدمات عبارتند از:

 

لیزر برای کشیدن پوست

سفت کردن پوست یکی از درمان های زیبایی است که تنها در صورتی می توانید در کلینیک خود ارائه دهید که یک تکنسین لیزر استخدام کرده باشید. این دستگاه از فناوری فرکانس رادیویی برای جمع کردن و سفت کردن پوست بدون هیچ وقفه ای استفاده می کند.

نتایج کشیدن پوست با دستگاه لیزر فورا قابل مشاهده است، به همین دلیل است که یک درمان محبوب بین زیباجویان است. این روش باعث جوانسازی پوست پیر شده و بافت و رنگ پوست مستعد آکنه را بهبود می بخشد. تکنسین های لیزر می توانند درمان را با نفوذ عمیق تر فرکانس رادیویی به پوست روی بیماران خاص انجام دهند. مشتریان ممکن است برای مشاهده نتایج طولانی مدت به سه تا پنج جلسه درمانی در کلینیک لیزر نیاز داشته باشند.

لیزر جوان سازی پوست

جوانسازی پوست با لیزر برای انواع پوست بی خطر است. تولید کلاژن را تقویت کرده و در کسری از زمان، پوست را لایه برداری می کند. این درمان از فناوری انقلابی فرکانس رادیویی استفاده می کند که تا حدی پوست را از بین می برد و انرژی را به عمق لایه های سطحی می فرستد تا تولید کلاژن را تحریک کند.

از آنجایی که این روش فقط تا حدی لایه سطحی پوست را از بین می‌برد، تولید کلاژن پس از اتمام جلسه درمانی، تقویت می‌شود. درنتیجه، در عرض دو تا سه روز پوست کمی تیره تر شده و به طور طبیعی پوسته پوسته می شود. پس از بهبودی کامل، بهبود فوری در بافت کلی و رنگ پوست قابل مشاهده است.

برای سفت شدن و کاهش خطوط ریز و چین و چروک، بهترین نتایج حدود دو تا سه ماه پس از درمان آشکار خواهد شد. برای دریافت بهترین نتیجه از لیزر جوانسازی پوست در کلینیک لیزر، سه تا شش درمان با فاصله حدود چهار تا شش هفته توصیه می شود.

لایه برداری پوست با میکرولیزر

یکی از چشمگیرترین روش ها برای جوان سازی پوست پیر، استفاده از میکرولیزر است. در این روش تکنسین لیزر می تواند از روش MicroLaserPeel  استفاده کند و لیزر Sciton را نیز برای لایه برداری مجدد پوست و ترمیم جای زخم استفاده کند که باعث جوانسازی پوست می شود. پس از بهبودی،  نتایج فوق العاده ای از جمله کاهش خطوط ریز، چین و چروک، زخم های سطحی و لکه ها و سفت شدن پوست قابل مشاهده خواهد بود. بسته به نظر تکنسین کلینیک لیزر، معمولا حدود سه جلسه درمانی با فاصله چهار تا هشت هفته توصیه می شود.

لایه برداری پوست از خدمات کلینیک لیزر

درمان های زیبایی لیزر فرکشنال باعث جوانسازی کامل پوست می شود. این درمان باعث بهبود چشمگیر در رنگ، بافت و کاهش قابل توجه خطوط ریز، اندازه منافذ و چین و چروک ها می شود. تکنسین های کلینیک لیزر از این فناوری برای هدف قرار دادن انرژی به لایه های عمیق تر پوست استفاده می کنند. برای کسب نتایج مطلوب، سه درمان با فاصله حدوداً شش تا هشت هفته توصیه می شود. بهبود در رنگ و بافت پوست حدود یک هفته پس از بهبودی کامل دیده می شود. با این حال، مشابه سایر درمان‌های لایه‌برداری، بهترین نتایج حدود دو تا سه ماه پس از درمان روی سطح پوست مشاهده خواهد شد.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد از پرطرفدارترین خدمات کلینیک لیزر است که به مراجعین کمک می کند از شر تمام موهای زائد بدن خود خلاص شوند.

 بهترین دستگاه لیزر مو ابتدا ملانین موجود در مو را هدف قرار می دهد. هنگامی که لیزر مو را شناسایی کرد، انرژی و گرما به فولیکول مو فرستاده می شود تا آن را از بین ببرد. این درمان برای انواع پوست بی خطر و موثر است.

با انجام لیزر مو، رشد مو در برخی نواحی از بدن به طور کامل متوقف می شود، اما ممکن است در برخی از نواحی بدن، فولیکول ها در فاز رشد قرار نداشته باشند و در نتیجه هدف لیزر قرار نگیرند.

از بین بردن این موهای زائن بیشتر طول می کشد اما با هر بار انجام لیزر مو، موهای شما نازک تر و کم پشت تر می شوند.

به طور معمول، شش تا ۱۰ جلسه درمانی برای کسب نتایج مطلوب مورد نیاز است. با این حال، تعداد درمان‌ها به عوامل مختلفی از جمله میزان موها، رنگ پوست و تعداد جلسات در کلینیک لیزر بستگی دارد.

پاک کردن تاتو با لیزر

پاک کردن تتو با لیزر می تواند اثر خالکوبی را محو کند یا ظاهر آن را تغییر دهد. این درمان لیزر برای هدف قرار دادن جوهر خالکوبی استفاده می کند. ذرات جوهر را می شکند و جوهر را از سلول های پوست پاک می کند. سپس سیستم ایمنی، بدن جوهر را به عنوان ماده خارجی تشخیص می دهد و به مرور زمان از طریق سیستم لنفاوی دفع می کند.

کانتورینگ بدن از خدمات کلینیک لیزر

کانتورینگ بدن یکی از پرطرفدارترین درمان‌های زیبایی در کلینیک لیزر است. در این روش، سفت کردن پوست و کانتورینگ بدن با انجماد سلول های چربی انجام شده و پس از از بین رفتن از طریق سیستم لنفاوی دفع می شود.

اگر برای تاسیس کلینیک لیزر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

کاشت ابرو

اگر چهره سلبریتی های محبوب خود را طی چند سال گذشته مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که با کاشت ابرو مدل ابروهای آنها در طول سال‌ها چقدر تغییر کرده است. این روند از قوس نازک روشن گرفته تا ابروهای ضخیم، نشان می دهد که تغییرات در شکل ظاهری ابروها چقدر در چهره شما موثر است. در سال‌های اخیر، زیبایی ابروهای پرپشت و ضخیم بیشتر مورد توجه قرار گرفته به همین علت، درمان‌های موقت و نیمه دائمی مانند مزوتراپی مو، لمینیت ابرو و میکروبلیدینگ برای افزایش حجم و فرم طرفداران زیادی پیدا کردند. اما اگر به دنبال راه حل دائمی تری برای بهبود شکل و اندازه ابروهای خود باشید، چه گزینه ای دارید؟ اینجاست که کاشت ابرو به شما کمک خواهد کرد.

پس از معرفی روش کاشت ابرو در بهترین کلینیک زیبایی در تهران استفاده از آن به سرعت محبوبیت پیدا کرد، اما برخی از افراد این فرآیند را به طور کامل درک نمی کنند. امروز قصد داریم کل فرآیند کاشت ابرو را از قبل تا بعد از درمان در این مقاله پوشش دهیم.

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو روشی مشابه کاشت مو است که برای ترمیم ابروهای شما استفاده می شود. این فرآیند با برداشتن مو از ناحیه اهدا کننده روی پوست سر و پیوند آن به ابروها برای پرتر شدن آنها انجام می شود. دو روش برای ترمیم مو وجود دارد که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید:

 

FUE

با استفاده از این گزینه، موهای فرد با استفاده از پانچ دستی یا تکنیک‌های رباتیک از محل اهداکننده پیوند زده می‌شوند. از مزایای این روش می توان به باقی ماندن جای زخم کمتر و بهبودی راحت‌تر اشاره کرد. اگرچه زمان برداشتن طولانی‌تر و کوتاه‌تر شدن موها می‌تواند بر کیفیت پیوند تأثیر بگذارد.

(FUT)

در این روش کاشت ابرو، تکه‌ای از مو (معمولاً از پشت سر) بریده می‌شود و یک فولیکول مو برای ایجاد فرم جدید و بهتر ابرو پیوند زده می‌شود. مرحله برش در FUT سریعتر از FUE است، و موهای برداشته شده بلند تر هستند که می تواند به کاشت بهتر موها کمک کنند.

با این حال، باید توجه داشت که این تکنیک باعث ایجاد جای زخم خطی و معمولاً زمان بهبودی طولانی‌تر می‌شود.

تصمیم گیری بین کاشت ابرو با روش  FUT یا FUE باید طبق نظر جراح بهترین کلینیک پوست مو انجام گیرد که بستگی به شرایط بیمار دارد.

مراحل کاشت ابرو چیست؟

اگر قصد انجام کاشت ابرو در بهترین کلینیک زیبایی در تهران را دارید و می خواهید ابروهایی زیبا و خوش فرم داشته باشید، باید کلینیک یا مرکز کاشت مو را انتخاب کنید که مجهز و دارای گواهینامه های لازم باشد. کاشت ابرو در بهترین کلینیک پوست مو شامل ۴ مرحله است که سه مرحله آن در روز عمل پیوند و مرحله چهارم روز بعد از عمل را شامل می شود. از آنجایی که به طور متوسط ​​۲۰۰ تا ۳۰۰ پیوند برای کاشت ابرو مورد نیاز است، این عمل معمولاً حدود ۲ تا ۳ ساعت طول می کشد.

مشاوره و برنامه ریزی

 طراحی ابروها در معاینه فیزیکی مشخص می شود. در این مرحله، پزشک بهترین کلینیک پوست مو در تهران نوع کاشت ابرو را براساس ویژگی های صورت و نیازهای فردی بیمار تعیین می کند. متخصص همچنین ناحیه گیرنده و موهای ناحیه اهداکننده را ارزیابی خواهد کرد.

استخراج گرافت از ناحیه اهدا شده

این مرحله اول جراحی است. می‌توانید با استفاده از روش FUT که معمولاً برای افرادی که موهای بلند دارند، مناسب است کاشت ابرو را انجام دهید. تعداد کمی پیوند در این روش مورد نیاز است که انجام آن را آسان می کند. برداشت پیوند با استفاده از روش FUT فقط به تراشیدن ناحیه کوچکی در پشت سر نیاز دارد. بنابراین موهای سایر نواحی سر شما قسمت کوچک تراشیده شده را می پوشاند در نتیجه ناحیه تراشیده شده ای که گرافت از آن برداشته شده برای دیگران قابل مشاهده نیست.

قبل از شروع عمل، یک بی حس کننده موضعی در ناحیه اهدا کننده اعمال می شود تا دردی احساس نکنید.

پیوند زدن موها به ناحیه گیرنده

 در مرحله بعد ناحیه دریافت کننده (ابروها) به صورت موضعی بی حس می شود. پس از بی حسی از یک ابزار خاص برای کاشت فولیکول های مو با در نظر گرفتن زاویه و جهت مناسب رشد مو استفاده می شود. این فرآیند برای دستیابی به ظاهر زیبای ابروها ضروری است.

بهبودی و مراقبت های بعدی

 روز بعد از عمل یک بانداژ روی ناحیه ابروها قرار داده می شود تا اطمینان حاصل شود که فولیکول های مو به درستی به بافت پوست چسبیده و از سایر عوارض جانبی جلوگیری می کند.

متخصص بهترین کلینیک پوست مو در تهران، روش مراقبت مناسب از موهای تازه کاشته شده شما را به شما توضیح می دهد و برای هر عادت یا رفتاری که باید در هفته‌ها یا ماه‌های آینده رعایت کنید، شما را راهنمایی می کند. به عنوان مثال، باید به مدت دو ماه از تابش مستقیم نور خورشید به ناحیه ابرو خودداری کنید و در ماه اول از برداشتن ابرو یا مالش بیش از حد آن ناحیه خودداری کنید.

نظارت بر نتایج پس از کاشت ابرو

روند رشد ابروهایی که تازه کاشته شده مانند روش کاشت مو است . در عرض ۱۵ روز پس از عمل، بیمار ممکن است ریزش موهای ابرو را تجربه کند. طی سه ماه آینده، بیمار متوجه رشد قابل توجه مو خواهد شد و نتایج اصلی را می توان تا ۸-۱۲ ماه بعد از عمل مشاهده کرد.

کاشت ابرو در بهترین کلینیک زیبایی در تهران

کاشت ابرو یک راه حل دائمی برای پر کردن و تغییر شکل ابروها است. مانند کاشت موی سر سنتی، این شکل از ترمیم مو شامل برداشتن فولیکول‌ها یا نوارهای مجزا از ناحیه اهداکننده برای پیوند به ابرو است. اکثر افرادی که به دنبال کاشت ابرو هستند به دلایل ژنتیکی، تصادف یا بیماری، مو های کم پشت تری دارند. در حالت ایده‌آل، بیماران باید در ناحیه سر موی کافی برای اهدا کردن داشته باشند که با موهای فعلی ابروهایشان مطابقت داشته باشد. همچنین باید مراقبت‌های معمول را رعایت کنید، زیرا موهای پیوند شده سریع‌تر از ابروهای طبیعی رشد می‌کنند.

برای کاشت ابرو بدون عوارض جانبی و با بهترین کیفیت می توانید با متخصصین کلینیک و سالن زیبایی vqs جلسه مشاوره رایگان رزرو کنید.

https://www.hairsure.in/what-are-the-stages-of-eyebrow-transplantation/

skin-rejuvenation jd تیرگی زیر چشم

عواملی مانند پیری، ژنتیک، بی خوابی و موارد دیگر همگی می توانند باعث تیرگی زیر چشم شوند. اما معمولاً نشانه ای از یک بیماری نیستند و دلیلی برای نگرانی درباره آنها از لحاظ پزشکی وجود ندارد. با اینحال، بسیاری از افراد به دلایل زیبایی می خواهند تیرگی زیر چشم را برطرف کنند. روش رفع تیرگی زیر چشم از درمان های خانگی مانند کمپرس سرد تا روش های پیشرفته تر مانند‌پاکسازی صورت و لیزر درمانی را شامل می شود.

وجود حلقه های سیاه زیر چشم موجب می شود پوست زیر چشم شما تیره به نظر برسد و البته ممکن است به رنگ های مختلفی مانند آبی، بنفش یا قهوه ای نیز دیده شود.

تیرگی زیر چشم در چه کسانی دیده می شود؟

حلقه های سیاه زیر چشم ممکن است افراد را در هر سنی و با هر نژاد و جنسیتی تحت تاثیر قرار دهد. سیاهی زیر چشم ممکن است روی هر نوع پوستی دیده شود اما در گروه‌های خاصی از افراد شایع‌تر است. این گروه ها عبارتند از:

افراد مسن.

افرادی که سابقه خانوادگی تیرگی زیر چشم دارند.

افرادی که رنگ پوست تیره تری دارند.

علت سیاهی زیر چشم چیست؟

سیاهی زیر چشم ممکن است به دلایل زیادی ایجاد شود. یکی از شایع ترین دلایل سیاهی دور چشم پیری است. با افزایش سن، پوست زیر چشم شما شروع به شل شدن و نازک شدن می‌کند، بنابراین رگ‌های خونی زیر پوست شما بیشتر نمایان می‌شوند که می تواند ظاهر زیر چشم شما را تیره کند.

سایر دلایل تیرگی زیر چشم ممکن است شامل موارد زیر باشد:

ژنتیک: مطالعات نشان داده است که سیاهی زیر چشم ممکن است در اثر وراثت ایجاد شود.

درماتیت: اگزما و درماتیت تماسی می توانند باعث گشاد شدن عروق خونی زیر چشم شوند و از طریق پوست خود را نشان دهند.

مالیدن چشم ها: مالش و خاراندن چشم ها می تواند باعث تورم زیر چشم و پارگی رگ های خونی شود.

کمبود خواب: عادات بد خوابیدن باعث می شود پوست زیر چشم شما رنگ پریده به نظر برسد و رگ های خونی تان به راحتی از زیر پوست شما نمایان شوند.

هایپرپیگمانتاسیون : قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید بدن شما را تحریک می کند تا ملانین بیشتری بسازد. ملانین ماده ای (رنگدانه) است که به پوست شما رنگ می دهد.

کم آبی : پوست زیر چشمان شما زمانی که آب کافی ننوشید ممکن است تیره به نظر برسد.

سبک زندگی: عوامل دیگری مانند استرس، مصرف بیش از حد الکل و سیگار کشیدن می توانند باعث تیرگی زیر چشم شوند.

برای درمان سیاهی زیر چشم در خانه چه کار کنم؟

کارهای زیادی وجود دارد که می توانید در خانه انجام دهید تا از شر تیرگی زیر چشم خلاص شوید. درمان های خانگی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

بیشتر بخوابید: سعی کنید هر شب حداقل هفت ساعت بخوابید تا از ایجاد سیاهی در اطراف چشم جلوگیری کنید.

از بالش های بیشتری استفاده کنید: برای جلوگیری از جمع شدن مایعات زیر چشم در شب، زیر سر خود را با چند بالش اضافی بالا ببرید.

کمپرس سرد: برای کمک به کوچک شدن رگ های خونی گشاد شده، کمپرس سرد را روی چشمان خود قرار دهید که می تواند پف پلک و تیرگی زیر چشم را کاهش دهد.

خیار: برش های خیار را روی چشمان خود قرار دهید زیرا خیار سرشار از آب و ویتامین C است و می تواند به کاهش پف کردگی کمک کند.

چای کیسه ای: چای کیسه ای سرد را زیر چشم خود قرار دهید که می تواند گردش خون را افزایش دهد زیرا چای حاوی کافئین و آنتی اکسیدان است.

صورت: ماساژ صورت ، پاکسازی صورت و ماساژ دور چشم می تواند به بهبود گردش خون کمک کند.

آرایش: از کانسیلر زیر چشم استفاده کنید تا رنگ پوستتان را روشن تر کرده و حلقه های تیره زیر چشم را بپوشانید.

چه گزینه های درمانی پزشکی برای درمان سیاهی زیر چشم وجود دارد؟

اگر می‌خواهید تیرگی زیر چشم را سریع و برای همیشه از بین ببرید، توصیه می کنیم به بهترین کلینیک زیبایی در تهران مراجعه کنید. متخصصین پوست و مو در این کلینیک می توانند درباره روش های درمانی رفع سیاهی زیر چشم به شما مشورت دهند. این روش ها می تواند شامل موارد زیر باشد:

کرم‌های موضعی و سفیدکننده‌ها

 کرم‌های موضعی مانند ویتامین C و مواد سفیدکننده مانند هیدروکینون می‌توانند به روشن کردن سیاهی زیر چشم کمک کنند.

لایه برداری شیمیایی

 لایه برداری شیمیایی از اسیدهای آلفا هیدروکسی برای کاهش رنگدانه زیر چشم استفاده می کند.

لیزر درمانی

 روش‌های لیزر در بهترین کلینیک پوست مو در تهران می‌توانند به جوانسازی و سفت شدن پوست شما کمک کنند. گزینه های لیزر غیرتهاجمی شامل لیزرهای رنگی پالسی و دایود است.

پرکننده‌های بافت

 پرکننده‌های تزریقی مانند ژل هیالورونیک اسید می‌توانند حجم را افزایش داده و به صاف شدن پوست شما کمک کنند.

جراحی پلک

 در روشی به نام بلفاروپلاستی ، چربی و پوست اضافی از ناحیه چشم شما برداشته می شود.

تزریق پلاسمای غنی از پلاکت

 (PRP) این تزریق ها می توانند پوست اطراف چشم شما را ترمیم کرده، سرعت رشد رگ های خونی و کلاژن و پوست شما را تقویت کنند.

چگونه می توان از سیاهی زیر چشم جلوگیری کرد؟

همیشه نمی توان از سیاهی زیر چشم جلوگیری کرد. اما تغییراتی وجود دارد که می توانید انجام دهید که ممکن است به شما کمک کند. این تغییرات عبارتند از:

از کرم ضد آفتاب استفاده کنید : فراموش نکنید که کرم ضد آفتاب را روی صورت خود بخصوص دور چشم خود بمالید و عینک آفتابی بزنید.

برنامه خواب خود را تنظیم کنید: به موقع بخوابید و مطمئن شوید که هر شب حداقل هفت ساعت بخوابید.

استرس خود را کاهش دهید : راه های سالمی برای مدیریت استرس خود پیدا کنید، مانند ورزش کردن.

مصرف الکل را کاهش دهید: نوشیدن بیش از حد الکل می تواند باعث کاهش گردش خون شود.

ترک سیگار و استفاده از تنباکو: کشیدن سیگار روند پیری پوست شما را تسریع می کند.

چه زمانی به بهترین کلینیک زیبایی برای رفع تیرگی زیر چشم مراجعه کنیم؟

اگر زیر چشم‌هایتان حلقه‌های تیره دارید، احتمالاً فقط نشانه‌ای از پیری، کمبود خواب یا یکی دیگر از دلایل شایع است. درست است که تیرگی زیر چشم معمولاً به دلیل بیماری ایجاد نمی شود اما اگر روی زیبایی چهره شما تاثیر گذاشته می توانید به بهترین کلینیک پوست مو در تهران مراجعه کنید و یکی از روش های درمانی مانند پاکسازی صورت یا لیزر لایه برداری را با مشورت متخصص انجام دهید تا سیاهی زیر چشم شما برطرف شود.

https://my.clevelandclinic.org/health/symptoms/23128-dark-circles-under-eyes

بهترین برند دستگاه لیزر مو شرایط تاسیس مرکز لیزر

اگر مهارت‌های ارتباطی فوق‌العاده‌ای دارید، با انگیزه هستید و می‌خواهید وارد صنعتی با رشد سریع و هیجان‌انگیز شوید، شرایط تاسیس مرکز لیزر را دارید. راه اندازی یک کلینیک لیزر می‌تواند دقیقاً همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید. کار در صنعت لیزر و پوست و مو می تواند یکی از پربارترین مشاغلی باشد که مستقیماً برای شما و مشتریانتان مفید است. اگر تصمیم به تاسیس کلینیک پوست مو یا لیزر را دارید، ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید که آیا راه اندازی کلینیک لیزر می تواند برای شما مفید باشد یا خیر.

آیا من شرایط تاسیس مرکز لیزر را دارم؟

لیزر و پوست و مو یکی از سریع ترین صنایع مدرن در حال رشد است که تقاضا برای خدمات حرفه ای آن در سال های اخیر به طور تصاعدی در حال افزایش است. کاملا روشن است که حتی وقتی می خواهید وارد یک صنعت با ثبات می شوید، باید درباره آن تحقیق کنید. ما کار شما را آسان کردیم و در این مقاله هر آنچه که باید درباره شرایط تاسیس مرکز لیزر بدانید را آورده ایم.

شرایط خدمات مرکز لیزر

اولین خدماتی که با ذکر «مرکز لیزر» به ذهن خطور می کند، لیزر موهای زائد است. زیرا لیزر مو موفق ترین و محبوب ترین روشی است که امروزه در بهترین کلینیک لیزر در تهران ارائه می شود لیزر موهای زائد یکی از ساده‌ترین خدماتی است که می‌توانید با براورده کردن شرایط تاسیس مرکز لیزر به مشتریان خود ارائه دهید.

خدمات لیزر موهای زائد به چند دلیل زمانی که تازه شروع به کار می‌کنید عالی است:

جلسات لیزر قابل پیش‌بینی

در ابتدای کار کلینیک لیزر، تعیین بازه های زمانی برای خدمات رسانی با مشتریان کمی چالش برانگیز است. از آنجاییکه جلسات لیزر موهای زائد را می توان از قبل برنامه ریزی کرد و مدت زمان هر جلسه نیز از قبل مشخص است، به شما این امکان را می دهد که مشتری ها را بهتر مدیریت کرده و رضایت آن را جلب کنید.

 امکان فراهم کردن شرایط آموزش سریع و در دسترس در مرکز لیزر

آموزش نحوه استفاده درست از دستگاه های جدید لیزر مو یکی از شرایط تاسیس مرکز لیزر است اما بسیار راحت است، بنابراین می توانید سریعتر از سایر خدمات لیزری پیچیده تر، شرایط ارائه خدمات لیزر موهای زائد را در مرکز لیزر فراهم کنید.

درآمدزا

 لیزر موهای زائد یکی از خدمات محبوب در بین آقایان و خانم ها است و هنگامی که شرایط ارائه این خدمات را در مرکز لیزر شروع می کنید، می توانید به سرعت شروع با درامدزایی کنید.

خدمات لیزر برای جوانسازی و پاکسازی پوست

همانطور که تعداد مشتریان کلینیک لیزر شما بیشتر می شود، ایده خوبی است که خدمات جدید را به مرکز لیزر خود اضافه کرده و آزمایش کنید. مشتریان وفادار شما احتمالاً از این خدمات جدید ارائه شده استفاده خواهند کرد و همچنین این خدمات لیزری جدید، مشتریان جدیدی را جذب می‌کنند.

صنعت لیزر و کلینیک پوست مو، طیف وسیعی از انواع خدمات شامل پاک کردن تتو تا کانتورینگ بدن را شامل می شود. در نظر داشته باشید که نظرسنجی برگزار کنید یا از مشتریان خود بپرسید که دوست دارند چه خدماتی در مرکز لیزر شما وجود داشته باشد تا بتوانید شرایط تاسیس مرکز لیزر و ارائه آن  خدمات را بسنجید.

خرید دستگاه های مناسب از شرایط تاسیس مرکز لیزر

انتخاب دستگاه مناسب از دیگر شرایط تاسیس مرکز لیزر و کلینیک پوست مو است. به طور کلی، هزینه خرید دستگاه لیزر شما بزرگترین سرمایه گذاری مالی شما خواهد بود. اما انتخاب دستگاه مناسب بازدهی عالی را برای این سرمایه گذاری به دنبال خواهد داشت.

تجربه و تخصص

دستگاه های لیزر، بسیار تخصصی هستند که در صورت کارکرد نادرست می توانند خطرناک باشند. بنابراین تنها زمانی شرایط تاسیس مرکز لیزر را دارید که شما یا یکی از کارمندانتان قادر به استفاده صحیح و ایمن از دستگاه باشید.

خوشبختانه تعداد زیادی از تکنسین های لیزر ماهر به دنبال کار هستند. آگای استخدام در فضای مجازی، راهی عالی برای جذب بهترین افراد برای کار در کلینیک شما است. هرچقدر افراد متخصص و مجرب در کلینیک شما بیشتر استخدام شوند، اعتماد مشتریان بیشتر جلب شده و به نوبه خود به کلینیک شما شهرت فوق العاده ای می بخشد.

شرایط مکان تاسیس مرکز لیزر

موقعیت فیزیکی کلینیک شما می تواند تاثیر زیادی بر موفقیت مرکز لیزرتان داشته باشد و یکی از شرایط تاسیس مرکز لیزر داشتن یک مکان مناسب در جای پر رفت و آمد است، اما وقتی مرکز لیزر خود را تاسیس کردید چگونه از موقعیت مکانی به نفع خود استفاده می کنید؟ اطلاع رسانی در مورد کلینیک تان یک راه عالی برای بازاریابی کسب و کار شما و در عین حال جلب اعتماد است.

به تبلیغات در فضای مجازی فکر کنید که باعث ایجاد اعتماد و وفاداری بین مشتریان با برندتان می شود. شما باید سعی کنید با مشتریان خود به خصوص مخاطبین نزدیک منطقه کلینیک تان ارتباط برقرار کنید. معرفی نام برندتان در رویدادهای محلی و نزدیک شدن به مردم با نگرش دوستانه می تواند به توسعه روابط با مشتریان جدید و فعلی کمک کند.

جمع بندی

این برهه از زمان، زمان بسیار خوبی برای ورود به صنعت لیزر و زیبایی است زیرا تقاضا برای این خدمات سال به سال افزایش می یابد. با داشتن شرایط تاسیس مرکز لیزر، راه اندازی یک تجارت بسیار سودآور از طریق ارائه خدمات لیزری کاملا امکان پذیر است.

اگر نیاز به مشاوره برای تاسیس کلینیک پوست مو یا مرکز لیزر را دارید، می توانید از خدمات مختلفی که کارشناسان ما به طور خاص برای تاسیس کلینیک های لیزر ارائه می دهند استفاده کنید.

ما آماده ایم تا به شما کمک کنیم، به موثرترین شکل ممکن رشد کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانیم به شما در راه اندازی یا داشتن شرایط تاسیس مرکز لیزر کمک کنیم، همین امروز با ما تماس بگیرید !

قیمت دستگاه لیزر مو

اگر بخواهید قیمت دستگاه لیزر موهای زائد را مقایسه کنید، مدل های زیادی در بازار وجود دارد. اما پنج نوع رایج از ترین سیستم لیزر موهای زائد عبارتند از روبی، الکساندرایت، IPL، دیود و ND:yag هر سیستم لیزری با دیگری متفاوت است. برخی از لیزرها برای انواع خاصی از پوست بهتر هستند و برخی دیگر برای افرادی با رنگ پوست تیره تر ایمن تر هستند. همچنین تعدادی از سیستم های لیزر در مناطق خاصی از بدن بهتر از سایر لیزرها عمل می کنند.

برای مقایسه قیمت دستگاه لیزر باید با پنج لیزر برتر برای کاهش دائمی موهای زائد آشنا شوید تا بتوانید بهترین لیزر موهای زائد را برای کلینیک لیزر خود خریداری کنید.

لیزر موهای زائد روبی

لیزر موهای زائد روبی اولین سیستمی بود که برای کاهش دائمی موهای زائد ساخته شد. این سیستم از طول موج کوتاهتر ۶۹۴ نانومتری استفاده می کند که ملانین را هدف قرار می دهد. این نوع لیزر برای از بین بردن موهای کم پشت و نازک ایده آل است.

از طرف دیگر، سیستم لیزر روبی برای افرادی با رنگ پوست تیره‌تری دارند، توصیه نمی‌شود. سیستم لیزر روبی یک مکث طولانی بین پالس های لیزر برای کاهش ناراحتی دارد. اگرچه درد کمتری دارد، اما تکرار کندتر به این معنی است که لیزر درمانی نسبت به سایر سیستم های لیزر موهای زائد به زمان بیشتری نیاز دارد. در نتیجه لیزر روبی برای از بین بردن موهای زائد نواحی کوچکتری از پوست ایده آل است.

قیمت دستگاه لیزر روبی نسبت به دستگاه هایی با تکنولوژی جدیدتر ارزانتر است.

لیزر موهای زائد الکساندرایت

لیزر الکساندرایت محبوب ترین و سریعترین سیستم لیزر موجود است. به عنوان مثال، لیزر الکساندرایت می‌تواند موهای زائد یک ناحیه درمانی بزرگ مانند کمر را در کمتر ۳۰ دقیقه تکمیل کند.

نقطه ضعف دستگاه لیزر مو الکساندرایت تکرار سریع لیزر و درد آن است. اگرچه دستگاه های جدیدتر برای بهبود تجربه بیمار، به سیستم های خنک کننده مجهز شده اند.

لیزر الکساندرایت در طول موج کوتاه‌تر ۷۵۵ نانومتر عمل می‌کند و برای هدف قرار دادن ملانین فولیکول‌های موی افراد با رنگ پوست روشن تا زیتونی ایده‌آل است.

قیمت دستگاه لیزر مو الکساندرایت با توجه به برند تولید کننده آن متفاوت است. در حال حاضر قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا از سایر برندها مناسب تر است.

لیزر موهای زائد دایود

دستگاه های دایود در بازار لیزر موهای زائد نسبتاً جدید هستند. منبع انرژی آنها از نیمه هادی هایی به نام دیود تولید می شود که در کنار هم قرار گرفته اند تا یک پرتو لیزر با طول موج ۸۰۰-۸۱۰ نانومتر ایجاد کنند.

 این طول موج طولانی برای نفوذ به عمق فولیکول مو بهتر است. لیزرهای دایود به طور کلی برای انواع پوست های تیره ایمن هستند و برای از بین بردن موهای ضخیم یا درشت ایده آل می باشند.

این ویژگی ها باعث می شود که قیمت دستگاه لیزر مو دایود نسبت به سایر دستگاه ها بیشتر شود اما این سیستم لیزر موهای زائد در بین مردانی که به دنبال از بین بردن موهای کمر یا سینه خود هستند، محبوب شده است.

لیزر موهای زائد nd:yag

سیستم های nd:yag جدیدترین پیشرفت در فناوری لیزرهای آرایشی به شمار می آیند. این سیستم علاوه بر لیزر موهای زائد موثر، کاربردهای متعددی از جمله حذف خالکوبی و بازسازی پوست با لیزر را دارد.

سیستم های nd:yag برای ترمیم آسیب دیدگی پوست ناشی از نور آفتاب در طول موج ۱۰۶۴ نانومتر کار می کنند. اکثر سیستم های لیزر ملانین موجود در مو و پوست را هدف قرار می دهند که موجب می شود کاربرد آنها محدود به از بین بردن موهای تیره در افرادی با پوست روشن باشد.

در حالیکه ، کربن کروموفور (یک ترکیب شیمیایی رنگی که نور را جذب می کند) در طول موج ۱۰۶۴ نانومتر بهتر از ملانین است. قبل از درمان، لوسیون کربن روی پوست اعمال می شود. سپس موهای زائد بدن، این کربن را جذب می کنند. از آنجایی که لیزر ان دی یگ، این کربن و نه ملانین را هدف قرار می دهد درنتیجه، لیزر ان دی یگ بهترین دستگاه لیزر برای همه انواع پوست، حتی پوست های برنزه، ایمن است.

 قیمت دستگاه لیزر ان دی یگ نیز نسبت به سایر دستگاه ها کمی بالاتر است.

حذف موهای زائد ipl

لیزر موهای زائد ipl از یک لیزر واقعی استفاده نمی کند، بلکه معادل آن به شکل نور پالس شدید (ipl) است. ipl نیز مانند لیزر، با پالس انرژی حرارتی که توسط ملانین در فولیکول مو جذب می شود، فتوترمولیز را آغاز می کند. مزیت نور پالسی شدید، طول موج، سطح انرژی و مدت زمان پالس قابل تنظیم است.

قیمت دستگاه لیزر مو

هزینه لیزر موهای زائد به کیفیت لیزر، نواحی پوست که برای درمان انتخاب می‌کنید و تعداد جلسات مورد نیاز برای دستیابی به پوستی صاف و عاری از مو بستگی دارد. شما می توانید در طی یک مشاوره رایگان با تکنسین بهترین کلینیک لیزر در تهران در مورد هزینه لیزر موهای زائد خود صحبت کنید. این مشاوره همچنین فرصتی عالی برای تکنسین شما است تا بهترین دستگاه لیزر را برای نوع پوست و براساس نیازهای شما انتخاب کند. هنگامی که این عوامل مشخص شدند، یک برنامه درمانی تنظیم می شود. قیمت جلسات درمانی با انواع دستگاه لیزر مو با توجه به تکنولوژی که در آنها به کار رفته متفاوت است.

چه مناطقی را می توان با لیزر موهای زائد درمان کرد؟

لیزر موهای زائد می تواند موهای زائد بدن را از سر تا پا از بین ببرد. محبوب ترین نواحی برای درمان عبارتند از:

صورت

گردن

قفسه سینه

زیر بغل

پاها

ناحیه بیکینی

در طول جلسه مشاوره ، می توانید در مورد مناطقی که می خواهید درمان کنید و تعداد جلسات مورد نیاز برای کسب نتیجه دلخواه خود با متخصص بهترین کلینیک لیزر صحبت کنید.

آیا لیزر موهای زائد ضرر دارد؟

لیزر موهای زائد با بهترین دستگاه لیزر در صورتیکه توسط تکنسین متخصص انجام گیرد هیچگونه عارضه ای ندارد. با اینحال، عوارض جانبی که مشاهده می کنید، بستگی به لیزر مورد استفاده در طول درمان، ناحیه درمان و مهارت تکنسین دارد. در  کلینیک و سالن های زیبایی VQS، تکنسین های آموزش دیده ما با استفاده از بهترین دستگاه لیزر مو موجود در بازار، خدمات لیزر موهای زائد را با کمترین عارضه جانبی ارائه می دهند.

منبع

لیزر موهای زائد مردان

زنان تنها کسانی نیستند که از دستگاه لیزر موهای زائد استفاده می کنند. ما در بهترین کلینیک لیزر در تهران به صدها مشتری مرد کمک کرده ایم تا از شر موهای زائد خود خلاص شوند. لیزر موهای زائد یک گزینه عالی برای آقایان است زیرا می‌تواند اکثر قسمت‌های صورت و بدن آنها را بدون ایجاد موهای زیرپوستی از بین ببرد. لیزر آقایان می تواند برای یک ناحیه کوچک مانند خط ریش تا یک ناحیه کامل از بدن مانند شکم یا کمر مورد استفاده قرار گیرد.

نتایج لیزر رفع موهای زائد آقایان تقریبا دائمی است. بنابراین، اگر موهای روی صورتتان شما را کلافه کرده یا می خواهید حجک موهای روی سینه تان را کم کنید، لیزر موهای زائد می تواند برای شما مفید باشد. اما لیزر موهای زائد دقیقا چیست و آیا می توان آن را روی بدن آقایان انجام داد؟ برای دانستن پاسخ این سوالات، ادامه مطلب را بخوانید .

چرا لیزر موهای زائد مردان مناسب است؟

موهای بدن، اگرچه کاملا طبیعی و بدون درد رشد می کنند، اما کندن آنها با آقایان بسیار پرمشغله هستند و وقت کافی برای رفع موهای زائد با روش هایی مثل اپیلاسیون را ندارند زیرا باید هر ماه برای انجام اپیلاسیون به آرایشگاه مراجعه کنند. به همین علت،  مردان به دنبال روش‌های کارآمد برای از بین بردن موهای زائد هستند.

علاوه بر این، سایر روش‌های از بین بردن مو، مانند اپیلاسیون، اصلاح و کرم‌های موبر، زمان‌بر هستند و دوام زیادی ندارند. رشد مجدد بعد از استفاده از این روش ها می تواند با خارش همراه باشد و سایه سیاهی در زیر پوست ایجاد کند. همچنین دسترسی به بسیاری از نواحی بدن برای اصلاح توسط خودتان سخت است و مردان را دچار مشکل می کند.

لیزر موهای زائد مردان  چگونه انجام می شود؟

لیزر موهای زائد روشی است که در آن پرتو لیزر به سمت پوست هدف قرار می گیرد تا موها را از بین ببرد و از رشد مجدد آن جلوگیری کند. پرتو خاصی از نور، از لایه اپیدرم (سطح پوست) رد شده و فولیکول های مو را هدف قرار می دهد. نور لیزر با هدف قرار دادن فولیکول به گرما تبدیل می شود و آن را می سوزاند.

با برخورد لیزر به فولیکول مو، ساقه مو ضعیف می شود. در طی یک دوره درمان با لیزر در بهترین کلینیک لیزر در تهران، فولیکول می میرد و موها نمی توانند دوباره رشد کنند و در نتیجه از رشد مو جلوگیری می شود. پس از آن، رشد مجدد موها به حداقل می رسد و تا ۹۰٪ کاهش می یابد. حتی اگر دوباره رشد موها را تجربه کنید، نرم‌تر، ظریف‌تر و روشن‌تر از قبل می‌شوند.

لیزر موهای زائد مردان در چه نواحی از بدن کاربرد دارد؟

لیزر موهای زائد مردان را تقریباً در هر نقطه از صورت و بدن، حتی نواحی حساس مانند ناحیه تناسلی نیز می توان انجام داد.

رایج ترین مکان هایی که مردان برای لیزر موهای زائد انتخاب می کنند عبارتند از:

پشت و شانه ها: لیزر موهای زائد یک انتخاب عالی برای این نواحی از بدن است، زیرا دسترسی خود فرد برای اصلاح به این نواحی به سختی امکان پذیر است.

خط فک، خط ریش و گردن: این نواحی حساس اغلب مستعد بریده شدن با تیغ اصلاح یا رشد موهای زیر پوستی هستند. لیزر موهای زائد مردان می تواند نیاز به استفاده از تیغ در این نواحی از بدن و صورت را از بین ببرد.

باسن، اطراف مقعد و ناحیه تناسلی: لیزر موهای زائد حتی در این نواحی از بدن مردان به خوبی عمل می کند و بروز آکنه و موهای زیر پوستی را کاهش می دهد.

قفسه سینه: لیزر موهای زائد در نواحی وسیع بدن مانند قفسه سینه نتایج بسیار خوبی دارد. همچنین نتیجه آن برای مردانی که نمی‌خواهند موهای سینه‌شان را به طور کامل از بین ببرند، اما می‌خواهند آن‌ها را نازک‌تر و کم پشت تر کنند، کاملا رضایت بخش است.

لیزر موهای زائد زیر بغل و پاها نیزبه خصوص در ورزشکارانی مانند دوچرخه سواران، شناگران یا بدنسازان رایج است.

آیا لیزر موهای زائد مردان ضرر دارد؟

با فناوری جدید لیزر که اکنون در بهترین کلینیک لیزر در تهران در دسترس است، این درمان بسیار کمتر از اپیلاسیون دردناک است. بسیاری از مردان معتقدند که لیزر مو اصلا دردناک نیست و برای برخی دیگر در حد ضربه زدن یک کش لاستیکی به پوست، همراه با احساس گرما است.

بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد مجهز به یک دستگاه خنک کننده مخصوص هستند که به خصوص در هنگام درمان نواحی حساس، مانند صورت یا ناحیه تناسلی درد را کاهش می دهند.

برای اطمینان از اینکه موثرترین درمان لیزر موهای زائد را دریافت می‌کنید، همیشه قبل از شروع جلسات لیزر با متخصص بهترین کلینیک لیزر در تهران مشورت کنید زیرا مواردی مانند اسکار، کلوئید یا داروهایی که مصرف می‌کنید می‌توانند بر روند درمان تأثیر بگذارند.

چه مدت طول می کشد تا نتایج لیزر مو در بهترین کلینیک لیزر در تهران را ببینید؟

مو باید در مرحله خاصی از چرخه رشد خود هدف پرتو لیزر قرار گیرد تا رشد آن متوقف شود. با شروع جلسات لیزر موهای زائد مردان، موهای فرد در مراحل مختلف این چرخه خواهند بود. این بدان معناست که برای هدف قرار دادن موها در مرحله بهینه رشد، به جلسات درمانی متعددی نیاز خواهید داشت.

برای به دست آوردن نتایج طولانی مدت، معمولاً ۸ تا ۱۲ جلسه لیزر حذف موهای زائد با فاصله ۴ تا ۶ هفته، بسته به ناحیه ای از بدن که تصمیم گرفته اید هدف قرار دهید، توصیه می شود. در طول مشاوره رایگان با متخصص بهترین کلینیک لیزر در تهران یک برنامه اختصاصی برای شما در نظر گرفته می شود تا به شما در دستیابی به نتایج دلخواهتان کمک کند.

لیزر مو آقایان در بهترین کلینیک لیزر در تهران

در بهترین کلینیک لیزر در تهران متخصصان آموزش دیده و با تجربه از بهترین دستگاه لیزر مو برای لیزر موهای زائد مردان استفاده می کنند و یک برنامه درمانی مشخص برای رسیدن به بهترین نتایج ممکن به صورت اختصاصی برای هر فرد تعیین می کنند.

فقط کافی است با یکی از متخصصین پوست ما مشورت کنید تا در مورد اینکه لیزر موهای زائد چگونه می تواند برای شما موثر واقع شود، مشاوره بگیرید.

پنج شنبه              19    بهترین کلینیک لیزر در تهران  لیزر موهای زائد مردان 

لیزر موهای زائد مردان

زنان تنها کسانی نیستند که از دستگاه لیزر موهای زائد استفاده می کنند. ما در بهترین کلینیک لیزر در تهران به صدها مشتری مرد کمک کرده ایم تا از شر موهای زائد خود خلاص شوند. لیزر موهای زائد یک گزینه عالی برای آقایان است زیرا می‌تواند اکثر قسمت‌های صورت و بدن آنها را بدون ایجاد موهای زیرپوستی از بین ببرد. لیزر آقایان می تواند برای یک ناحیه کوچک مانند خط ریش تا یک ناحیه کامل از بدن مانند شکم یا کمر مورد استفاده قرار گیرد.

نتایج لیزر رفع موهای زائد آقایان تقریبا دائمی است. بنابراین، اگر موهای روی صورتتان شما را کلافه کرده یا می خواهید حجک موهای روی سینه تان را کم کنید، لیزر موهای زائد می تواند برای شما مفید باشد. اما لیزر موهای زائد دقیقا چیست و آیا می توان آن را روی بدن آقایان انجام داد؟ برای دانستن پاسخ این سوالات، ادامه مطلب را بخوانید .

چرا لیزر موهای زائد مردان مناسب است؟

موهای بدن، اگرچه کاملا طبیعی و بدون درد رشد می کنند، اما کندن آنها با آقایان بسیار پرمشغله هستند و وقت کافی برای رفع موهای زائد با روش هایی مثل اپیلاسیون را ندارند زیرا باید هر ماه برای انجام اپیلاسیون به آرایشگاه مراجعه کنند. به همین علت،  مردان به دنبال روش‌های کارآمد برای از بین بردن موهای زائد هستند.

علاوه بر این، سایر روش‌های از بین بردن مو، مانند اپیلاسیون، اصلاح و کرم‌های موبر، زمان‌بر هستند و دوام زیادی ندارند. رشد مجدد بعد از استفاده از این روش ها می تواند با خارش همراه باشد و سایه سیاهی در زیر پوست ایجاد کند. همچنین دسترسی به بسیاری از نواحی بدن برای اصلاح توسط خودتان سخت است و مردان را دچار مشکل می کند.

لیزر موهای زائد مردان  چگونه انجام می شود؟

لیزر موهای زائد روشی است که در آن پرتو لیزر به سمت پوست هدف قرار می گیرد تا موها را از بین ببرد و از رشد مجدد آن جلوگیری کند. پرتو خاصی از نور، از لایه اپیدرم (سطح پوست) رد شده و فولیکول های مو را هدف قرار می دهد. نور لیزر با هدف قرار دادن فولیکول به گرما تبدیل می شود و آن را می سوزاند.

با برخورد لیزر به فولیکول مو، ساقه مو ضعیف می شود. در طی یک دوره درمان با لیزر در بهترین کلینیک لیزر در تهران، فولیکول می میرد و موها نمی توانند دوباره رشد کنند و در نتیجه از رشد مو جلوگیری می شود. پس از آن، رشد مجدد موها به حداقل می رسد و تا ۹۰٪ کاهش می یابد. حتی اگر دوباره رشد موها را تجربه کنید، نرم‌تر، ظریف‌تر و روشن‌تر از قبل می‌شوند.

لیزر موهای زائد مردان در چه نواحی از بدن کاربرد دارد؟

لیزر موهای زائد مردان را تقریباً در هر نقطه از صورت و بدن، حتی نواحی حساس مانند ناحیه تناسلی نیز می توان انجام داد.

رایج ترین مکان هایی که مردان برای لیزر موهای زائد انتخاب می کنند عبارتند از:

پشت و شانه ها: لیزر موهای زائد یک انتخاب عالی برای این نواحی از بدن است، زیرا دسترسی خود فرد برای اصلاح به این نواحی به سختی امکان پذیر است.

خط فک، خط ریش و گردن: این نواحی حساس اغلب مستعد بریده شدن با تیغ اصلاح یا رشد موهای زیر پوستی هستند. لیزر موهای زائد مردان می تواند نیاز به استفاده از تیغ در این نواحی از بدن و صورت را از بین ببرد.

باسن، اطراف مقعد و ناحیه تناسلی: لیزر موهای زائد حتی در این نواحی از بدن مردان به خوبی عمل می کند و بروز آکنه و موهای زیر پوستی را کاهش می دهد.

قفسه سینه: لیزر موهای زائد در نواحی وسیع بدن مانند قفسه سینه نتایج بسیار خوبی دارد. همچنین نتیجه آن برای مردانی که نمی‌خواهند موهای سینه‌شان را به طور کامل از بین ببرند، اما می‌خواهند آن‌ها را نازک‌تر و کم پشت تر کنند، کاملا رضایت بخش است.

لیزر موهای زائد زیر بغل و پاها نیزبه خصوص در ورزشکارانی مانند دوچرخه سواران، شناگران یا بدنسازان رایج است.

آیا لیزر موهای زائد مردان ضرر دارد؟

با فناوری جدید لیزر که اکنون در بهترین کلینیک لیزر در تهران در دسترس است، این درمان بسیار کمتر از اپیلاسیون دردناک است. بسیاری از مردان معتقدند که لیزر مو اصلا دردناک نیست و برای برخی دیگر در حد ضربه زدن یک کش لاستیکی به پوست، همراه با احساس گرما است.

بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد مجهز به یک دستگاه خنک کننده مخصوص هستند که به خصوص در هنگام درمان نواحی حساس، مانند صورت یا ناحیه تناسلی درد را کاهش می دهند.

برای اطمینان از اینکه موثرترین درمان لیزر موهای زائد را دریافت می‌کنید، همیشه قبل از شروع جلسات لیزر با متخصص بهترین کلینیک لیزر در تهران مشورت کنید زیرا مواردی مانند اسکار، کلوئید یا داروهایی که مصرف می‌کنید می‌توانند بر روند درمان تأثیر بگذارند.

چه مدت طول می کشد تا نتایج لیزر مو در بهترین کلینیک لیزر در تهران را ببینید؟

مو باید در مرحله خاصی از چرخه رشد خود هدف پرتو لیزر قرار گیرد تا رشد آن متوقف شود. با شروع جلسات لیزر موهای زائد مردان، موهای فرد در مراحل مختلف این چرخه خواهند بود. این بدان معناست که برای هدف قرار دادن موها در مرحله بهینه رشد، به جلسات درمانی متعددی نیاز خواهید داشت.

برای به دست آوردن نتایج طولانی مدت، معمولاً ۸ تا ۱۲ جلسه لیزر حذف موهای زائد با فاصله ۴ تا ۶ هفته، بسته به ناحیه ای از بدن که تصمیم گرفته اید هدف قرار دهید، توصیه می شود. در طول مشاوره رایگان با متخصص بهترین کلینیک لیزر در تهران یک برنامه اختصاصی برای شما در نظر گرفته می شود تا به شما در دستیابی به نتایج دلخواهتان کمک کند.

لیزر مو آقایان در بهترین کلینیک لیزر در تهران

در بهترین کلینیک لیزر در تهران متخصصان آموزش دیده و با تجربه از بهترین دستگاه لیزر مو برای لیزر موهای زائد مردان استفاده می کنند و یک برنامه درمانی مشخص برای رسیدن به بهترین نتایج ممکن به صورت اختصاصی برای هر فرد تعیین می کنند.

فقط کافی است با یکی از متخصصین پوست ما مشورت کنید تا در مورد اینکه لیزر آقایان چگونه می تواند برای شما موثر واقع شود، مشاوره بگیرید.

https://www.sknclinics.co.uk/blog/laser-hair-removal-for-men-achieved

مزوتراپی مو

  

مزوتراپی مو یک روش درمانی است که با تزریق ویتامین ها، مواد معدنی و مخلوط اسیدهای آمینه مورد نیاز مو به پوست سر انجام می شود.

این روش اجزای تغذیه کننده فولیکول های مو را قادر می سازد تا به راحتی برای رشد بیشتر موها فعالیت کنند. با این روش می توان ریزش مو را درمان کرد، زیرا موهای نازک را ضخیم کرده، ریزش مو را متوقف و موها را درخشان تر می کند.

چرا مزوتراپی مو؟

امروزه ، به خصوص به دلیل شرایط زندگی که در آن استرس و تنش بیش از حد رخ می دهد، اختلالات خواب و همچنین آب و هوای آلوده موهای ما به شدت دچار مشکلاتی نظیر کم پشتی شده اند و تعداد کمی از زنان از موهای خود راضی هستند.

حالت و میزان مو، زیبایی طبیعی چهره ما را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. مو جزو اولین قسمت هایی است که تحت تاثیر تغییرات بدن قرار می گیرد. جلوگیری از مشکلات مو آسان تر از مقابله با نتایج فعلی است، با این حال تعداد کمی از افراد به فکر مراقبت از موها قبل از بروز مشکل هستند.

افراد تنها زمانی به شدت مشکلشان پی می برند که موهایشان آسیب دیده و ریزش مو شروع شود. برای رفع این مشکلات می توان از روش های مختلف زیبایی مانند مزوتراپی مو استفاده کرد.

چه موادی در مزوتراپی مو تزریق می شود؟

مزوتراپی مو تزریق مستقیم ویتامین ها، مواد معدنی (کلسیم، ید، منگنز، مس، روی، سلنیوم، آهن، پتاسیم)، فاکتورهای مربوط به لایه کراتین پوست، اسیدهای آمینه و بازکننده های سطحی مورد نیاز برای رشد و نمو مو به پوست سر است و یکی از محبوب ترین خدمات بهترین کلینیک پوست و مو در تهران برای مبارزه با مشکلات مختلف مو محسوب می شود.

از مهمترین موادی که برای تزریق به پوست سر در مزوتراپی مو استفاده می شود می توان به ویتامین های گروه B که متابولیسم طبیعی را فراهم می کنند و در رشد و ترمیم مو موثر هستند، اشاره کرد.

علاوه بر این، این مواد از جمله اجزای مورد استفاده در مزوتراپی هستند:

مس و روی – از دیستروفی (ضعف) ساختار مو جلوگیری می کند. برای ریزش موی ارثی باید از آماده سازی های حاوی این اجزا استفاده کرد.

اسید هیالورونیک – تغذیه کننده ریشه مو که رشد مو را تسریع می کند. اسیدهای آمینه، پایه و اساس رشد مو هستند و به تشکیل الیاف کراتین کمک می کنند. فاکتورهای رشد – جریان خون را در پوست سر عادی می کند، فولیکول های مو را قوی تر کرده و کوآنزیم مورد نیاز برای تراکم مو را تامین می کند. این ماده موهای شما را پر کرده و ساختار مو را بهبود می بخشد.

نکته مهم: ماده فعال ماینوکسیدیل نباید در ترکیب دارو گنجانده شود.

انواع مزوتراپی مو

در حال حاضر متخصصان روش های بسیار متنوعی را برای درمان مو به بیماران ارائه می دهند. علاوه بر شرایط مالی، انتخاب ها نیز تحت تأثیر نتیجه مورد انتظار درخواست قرار می گیرند. مزوتراپی آلوپاتیک (نوعی درمان) است که در آن اثر فوراً مشاهده می شود، اما آنقدر که ما می خواهیم دوام نمی آورد. همچنین هومیوپاتی (درمانی که به ترمیم موها کمک می کند)، برای اثرگذاری طولانی مدت طراحی شده است، بنابراین نتیجه فوراً قابل توجه نخواهد بود.

کوکتل های آلوپاتیک

کوکتل های آلوپاتیک حاوی ویتامین ها، مواد معدنی، الاستین، کلاژن، بازکننده عروق و سایر اجزای فعال هستند. پزشک پس از بررسی دقیق مو و پوست سر و مشکلات مربوط به بیمار، موقعیت صحیح و نتایج مورد نظر را تعیین می کند. مهم: این نوع کوکتل ها می توانند به سرعت مشکل را حل کنند.

کوکتل های هومیوپاتی

این سرم ها فقط حاوی عناصر گیاهی هستند که با محلول آبی ترکیب شده اند و عاری از روغن و سایر اجزای شیمیایی می باشند. این ترکیب فعالیت های بالقوه خود بدن را بیدار می کند و به فعالیت فولیکول ها کمک می کند. نباید انتظار نتایج قابل مشاهده پس از اولین جلسه مزوتراپی مو به این روش را داشته باشید. مهم: چنین کوکتل هایی برای بیمارانی مناسب است که نگران زیبایی مو و همچنین کم پشتی آن هستند.

چه مشکلاتی را می توان با مزوتراپی مو برطرف کرد؟

مزوتراپی یک روش درمانی است که توسط متخصص با تجربه در بهترین کلینیک زیبایی در تهران انجام می شود.

تزریق داروهای خاص حاوی ویتامین ها و مواد مغذی لازم از طریق روش مزوتراپی به رشد مو کمک می کند.

بعلاوه با مزوتراپی مو می توانید با مشکلات زیادی مقابله کنید:

تحریک نواحی طاس سر،

تغذیه فولیکول های مو

و از بین بردن شوره سر.

مزوتراپی مو برای چه کسانی مناسب است؟

افرادی که از مشکلات زیر رنج می برند کاندید مناسبی برای مزوتراپی مو هستند:

ریزش بیش از حد مو

سبوره پوست سر همراه با تجزیه غدد چربی؛

شوره سر

پوست سر خشک

شکنندگی مو و مو خوره

کاهش حجم موها

بسته به نوع مشکل، ترکیب دارویی توسط پزشک انتخاب می شود. قیمت مزوتراپی مو کاملاً به نوع مواد انتخاب شده و مشکل بیمار بستگی دارد.

مزایا

ریزش مو به تدریج متوقف می شود

رشد مو فعال می شود

فعالیت غدد چربی کاهش می یابد، موها تمیزتر، طولانی تر و پرتر به نظر می رسند

جریان خون و اکسیژن رسانی به فولیکول افزایش می یابد

شوره سر کاهش می یابد

بهبود در تراکم مو، صافی، درخشندگی در هنگام برس کشیدن مو و حالت دادن دیده می شود

عوارض جانبی

مزوتراپی مو، یکی از روش های رایج مورد استفاده توسط متخصصین بهترین کلینیک پوست مو در تهران است. برای انجام آن به سرنگ هایی با طراحی خاص نیاز است که باید با سوزن بسیار نازک انجام شود. حین انجام این عمل، بیمار در پشت سر و گوش احساس ناراحتی می کند اما عوارض جانبی خاصی پس از اتمام کار دیده نمی شود.

مزوتراپی مو در بهترین کلینیک زیبایی در تهران

مزوتراپی تزریق مواد فعال در زیر پوست با استفاده از سرم های مختلف است. مزوتراپی ممکن است کمی دردناک باشد اما عوارض جانبی آن بسیار کم است. برای دریافت خدمات پوست و مو با شرایط ویژه در بهترین کلینیک زیبایی در تهران با ما تماس بگیرید.

https://www.handeulusal.com/hair-mesotherapy

تاسیس کلینیک تخصصی پوست مو

صنعت زیبایی و آرایشی یک صنعت چند میلیارد دلاری است و بر این اساس استوار است که زیبا به نظر رسیدن یکی از نیازهای اساسی بشر از زمان های بسیار قدیم بوده است. با توجه به این استقبال گسترده از روش های درمانی زیبایی، تاسیس کلینیک تخصصی پوست مو طی سال های گذشته به یکی از درآمدزاترین کسب و کارها تبدیل شده است.

در طول تاریخ، بشر دائماً به دنبال روش‌ها و ابزارهایی برای جستجوی راه‌هایی برای بهبود ظاهر خود با مواد طبیعی بوده‌ و در عصر جدید با پیشرفت فناوری، از تکنولوژیهای پیشرفته ای مانند لیزر درمانی، محصولات آرایشی و بهداشتی و غیره استفاده می‌کند تا به همان هدف برسد.

با تاسیس کلینیک تخصصی پوست مو می توان از این پیشرفت‌ها در فناوری و محصولات آرایشی، خدمات مختلفی را برای کمک به کاهش روند پیری یا بهبود ظاهر زیباجویان ارائه داد و به درآمد مناسبی رسید.

اما سؤال اینجا است که چگونه می‌توانید برای تاسیس کلینیک تخصصی پوست مو سرمایه گذاری کنید تا از این صنعت در حال رشد سود مناسبی کسب نمایید؟

اگر قصد دارید با تاسیس کلینیک تخصصی پوست مو در شهر خود یک کسب و کار جدید را شروع کنید، راهنمای زیر را مطالعه کنید.

راهنمای انتخاب محل کلینیک تخصصی پوست مو

موقعیت کلینیک تفاوت قابل توجهی در میزان کسب درامد شما دارد. هدف نهایی یافتن مکانی با ترافیک سنگین و منطقه ای است که تبلیغات و تابلو کلینیک شما بتواند حداکثر تأثیر را داشته باشند. مسئله این است که خرید یا اجاره این مکان ها برای تاسیس کلینیک تخصصی پوست مو می تواند بسیار گران باشد.

ازطرفی، اگر ملکی را پیدا کردید که دور از خیابان اصلی یا دور از مناطق شلوغ شهر است، باید پول بیشتری برای بازاریابی، برندسازی و تبلیغات بپردازید. اگرچه برخی از مشتریان ممکن است از محیط آرام و خصوصی که برایشان فراهم کردید و احتمالا جای پارک بسیار زیادی هم اطراف آن وجود دارد، رضایت داشته باشند اما در هر صورت شما باید به روش های مختلف، به مشتریان نشان دهید که چنین کلینیکی نزدیک محل زندگی یا محل کار آنها تاسیس شده است.

برندسازی و تبلیغات برای مرکز زیبایی

هر کسب و کاری نیاز به ایجاد یک نام تجاری و ایجاد شهرت مناسب دارد تا مشتریان عالی را به سمت شما جلب کند. هنگامی که روی طرح کسب و کار خود کار می کنید، باید یک پیام برند ایجاد کنید که انتظارات مخاطبان هدف تان را برآورده کند.

قبل از صرف هزینه هنگفت برای تاسیس کلینیک تخصصی پوست مو باید به محتوای مورد نیاز برای برندسازی و تبلیغات فکر کنید. این محتوا می تواند شامل طراحی لوگو، پیام برند، جزئیات مربوط به چشم انداز و خط مشی و غیره باشد.

پیام برند باید به طور منسجمی از طریق کلیه محتواهای تبلیغاتی و بازاریابی و همچنین برندسازی کلینیک شما به کارکنان و مشتریان تان منتقل شود.

نام، لوگو، ترکیب رنگ، شعار، طراحی داخلی همگی باید مطابق با تم انتخاب شده برای جذب مشتری باشد. اتاق انتظار کلینیک باید به شیوه ای دعوت کننده، دوستانه و دلپذیر متناسب با هویت برند شما طراحی شود تا به جلب اعتماد آنها و درک قدرت شما در این صنعت کمک کند.

بروشورها و کاتالوگ ها یی که برای مشتریان در قسمت پذیرش قرار می دهید تا محصولات و خدمات خود را معرفی کنید نیز باید با توجه به هویت برند شما طراحی شده باشند.

فراموش نکنید که کلینیک زیبایی خود را از طریق شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، ایتا، سروش، واتس اپ یا اینستاگرام تبلیغ کنید و تعداد بازدیدکنندگان خود را از طریق تبلیغات مجازی به حداکثر برسانید. با این روش سریعتر رشد می کنید و در مدت کوتاهی شناخته خواهید شد.

طراحی داخلی کلینیک زیبایی

برای تاسیس کلینیک تخصصی پوست مو که قرار است خدمات درمانی زیبایی متعددی را در آن به مشتری ارائه دهید نیاز دارید که فضای درمانی وسیع و اتاق‌های خصوصی زیادی را در نظر بگیرید که هرکدام به ارائه درمان‌های مختلف اختصاص داشته باشد. طراحی داخلی باید حداکثر کارایی را ایجاد کند تا متخصصین بتوانند از فضای موجود برای تعامل با مشتریان به بهترین وجه استفاده کنند.

هر اتاق باید دارای فضایی برای قرار گرفتن تجهیزات، تخت‌ بیمار، میز و صندلی، کمدهای نگهداری، شستشو و غیره باشد.

راهنمای استخدام و آموزش افراد متخصص برای تاسیس کلینیک تخصصی پوست مو

برای تاسیس کلینیک تخصصی پوست مو نیاز دارید که تکنسین های آموزش دیده و متخصصین مجرب را استخدام کنید که برای کار با دستگاه های مختلف آمادگی لازم را داشته باشند. با اینحال پس از تایید صلاحیت تکنسین ها، توصیه می شود برای آموزش و توسعه بیشتر مهارت های شان سرمایه گذاری کنید. این آموزش ها معمولاً شامل یادگیری نحوه استفاده از تجهیزات، دستگاه ها یا تکنیک های جدید در حوزه پوست و مو، لیزر و سایر خدمات درمانی زیبایی می شود.

آموزش جدیدترین تجهیزات و پیشرفت‌های صنعت، به شما کمک می‌کند در مقابل رقبای خود خدمات بهتری ارائه دهید و در نتیجه مشتریانتان را راضی نگه دارید.

راهنمای خرید تجهیزات و دستگاه ها برای تاسیس کلینیک تخصصی پوست مو

هنگام تاسیس کلینیک تخصصی پوست مو نیاز به تحقیق و شناسایی دستگاه هایی که دارای فناوری پیشرفته، گارانتی و خدمات پس از فروش هستند، دارید. از طرفی هنگام انتخاب تجهیزات و دستگاه های مناسب برای کلینیک خود باید بودجه تان را در نظر داشته باشید.

خرید دستگاه ها و تجهیزات به درمان هایی که در کلینیک زیبایی خود ارائه می دهید نیز بستگی دارد. خرید دستگاه های پیشرفته به شما کمک می کند تا از رقبای خود پیشی بگیرید. با اینحال ممکن است بودجه کافی برای خرید تمام دستگاه های مورد نیازتان را به صورت نقدی نداشته باشید. در این شرایط می توانید به دو گزینه فکر کنید:

۱.خرید دستگاه ها و تجهیزات دست دوم

۲. خرید دستگاه ها و تجهیزات به صورت قسطی

هر دو روش می تواند در بودجه شما صرفه جویی کند اما اگر بتوانید تجهیزاتی مثل دستگاه لیزر موهای زائد را به صورت اقساطی خریداری کنید، مطمئنا یک سرمایه گذاری بلند مدت کرده اید که سود خوبی برای شما خواهد داشت.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتری دارید برای تاسیس کلینیک پوست مو به کارشناسان ما اعتماد کنید.

https://www.freshskincanvas.com.au/how-to-set-up-a-cosmetic-clinic-from-scratch/

پیرسینگ ناف

  

پیرسینگ به یکی از عمل های زیبایی رایج به خصوص بین نوجوانان و جوانان تبدیل شده است. تقریباً از هر ۴ نوجوان، ۱ نفر به جز لاله گوش جای دیگری از بدن خود را پیرسینگ کرده است. زبان، لب ها، بینی، ابروها، نوک سینه ها، ناف و اندام تناسلی نواحی از بدن هستند که معمولا پیرسینگ روی آنها انجام می گیرد. در این مقاله قصد داریم در رابطه با پیرسینگ و عوارض پیرسینگ ناف اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

عوارض پیرسینگ ناف چیست؟

تحقیقات نشان داده از هر ۳ نفری که به غیر از لاله گوش در ناحیه دیگری از بدن خود پیرسینگ انجام می دهند، ۱ نفر عوارض پیرسینگ را تجربه می کند. با توجه به این آمار،متخصصین توصیه می کنند پیش از مراجعه به کلینیک پیرسینگ در تهران حتما اطلاعات خود را درباره خطرات و عوارض پیرسینگ افزایش دهید و پیامدهای نامطلوبی که ممکن است پس از سوراخ کردن هر عضو از بدن خود با آن مواجه شوید را در نظر بگیرند.

از مهمترین عوارض پیرسینگ ناف می توان به موارد زیر اشاره کرد:

عفونت ناف

هر زمان که سد محافظ پوست شکسته شود، عفونت های موضعی پوست ناشی از باکتری های استاف یا استرپتوکوک بدن را در معرض خطر قرار می دهند. از بین تمام نقاطی که معمولاً سوراخ می شوند، ناف به دلیل شکل آن بیشترین احتمال عفونت را دارد. عفونت این ناحیه را اغلب می توان با رعایت بهداشت پوست و داروهای آنتی بیوتیک درمان کرد. در صورت بروز عفونت نیز جواهرات به طور کلی نیازی به بیرون آوردن ندارند زیرا به جلوگیری از بسته شدن سوراخ کمک می کند و باعث تخلیه عفونت از ناحیه پوست می شود.

عفونت جریان خون در اثر پیرسینگ ناف

خطر این نوع عفونت از جمله ویروس های هپاتیت B یا C و کزاز در هر نوع پیرسینگ وجود دارد . این نوع عفونت ها معمولاً از طریق تجهیزات آلوده منتقل می شوند. مهم است که قبل از انجام پیرسینگ ناف واکسیناسیون به ویژه هپاتیت B و کزاز، را انجام داده باشید. همچنین حتما به بهترین کلینیک پیرسینگ در تهران مراجعه کنید تا از بهداشتی بودن تجهیزات مورد استفاده اطمینان حاصل کنید.

واکنش های آلرژیک

آلرژی به نیکل یک خطر بسیار شایع و بالقوه جدی در پیرسینگ ناف است. بنابراین، از آویزان کردن جواهرات حاوی نیکل به ناف باید اجتناب شود. لازم است بدانید که برخی از جواهرات طلا حاوی نیکل هستند. واکنش آلرژیک اغلب نیاز به برداشتن قطعه جواهر دارد. سپس می توان از کرم های استروئیدی برای کمک به توقف واکنش استفاده کرد. جواهرات بی کیفیت نیز می توانند مشکلاتی مشابه نیکل ایجاد کنند. از آنجاییکه نوجوانان اغلب بودجه کمی دارند، ممکن است جواهراتی را خریداری کنند که کیفیت پایینی دارند یا به کلینیک پیرسینگ ارزان قیمت در تهران مراجعه کنند که از جواهرات بی کیفیت استفاده می کنند.

مهم است بدانید که جواهرات باید کاملاً نو باشند و هرگز توسط هیچ کس دیگری استفاده نشده باشند. همچنین باید برای پیرسینگ ناف مناسب باشند. اگر خیلی بزرگ باشند می تواند منجر به زخم های بزرگ یا آسیب به بافت شود. اگر خیلی کوچک باشد، ممکن است پوست را ببرد یا پاره کند.

جواهرات آویزان شده به ناف می توانند به لباس و کتانی گیر کنند. این تحریک مداوم می تواند بهبود زخم پیرسینگ ناف را به تاخیر بیندازد. درمان کامل پیرسینگ ناف ممکن است تا یک سال طول بکشد.

حلقه های نوک تیز ممکن است باعث زخم یا سوزش پوست در هنگام خواب شوند.

پارگی یا بریدگی

بریدگی و پارگی در پیرسینگ ناف رایج است و ممکن است در اثر افتادن، تصادف، ورزش های شدید، اعمال خشونت، یا تصادفی کشیده شدن رخ دهد. برای جلوگیری از تشکیل بافت اسکار و/یا تغییر شکل دائمی، بریدگی زخم پیرسینگ ناف باید در عرض ۱۲ تا ۲۴ ساعت ترمیم شوند.

تشکیل کلوئید

کلوئیدها رشد بیش از حد بافت فیبری یا اسکار هستند که ممکن است در برخی افراد حتی پس از ترومای جزئی به پوست مانند پیرسینگ ناف رخ دهد – این اتفاق کوچکی نیست! علاوه بر نگرانی های زیبایی، بیماران مبتلا به کلوئید ممکن است خارش و حساسیت داشته باشند.

گزینه های درمانی برای کلوئید که درکلینیک پیرسینگ در تهران پیشنهاد می شوند، عبارتند از:

برداشتن از طریق جراحی،

تزریق کورتیکواستروئید،

کرایوسرجری (انجماد)،

پانسمان ،

پرتودرمانی و لیزر درمانی.

چه کسانی نباید پیرسینگ ناف انجام دهند؟

متخصصین بهترین کلینیک پیرسینگ در تهران توصیه می کنند کسانی که مستعد تشکیل کلوئید هستند احتمالا نباید پیرسینگ انجام دهند.

نوجوانان مبتلا به بیماری مزمن پزشکی یا کسانی که روزانه دارو مصرف می کنند (مثلاً کسانی که دیابت دارند یا کورتیکواستروئید مصرف می کنند) ممکن است در معرض خطر بیشتری از عوارض پیرسینگ ناف باشند و حتما باید از قبل با پزشک مشورت کنند.

 چطور از عوارض پیرسینگ ناف جلوگیری کنیم؟

برای جلوگیری از بروز عوازض پیرسینگ ناف بهتر است نکات زیر را رعایت کنید:

رعایت دستورالعمل های بعد از پیرسینگ

پیرسینگ ناف را هر روز تمیز کنید. بهتر است محل زخم را دو بار در روز با آب و صابون تمیز کنید. قبل از تمیز کردن محل پیرسینگ ناف، حتما دست های خود را بشویید.

از شنا کردن خودداری کنید. تا زمانی که پیرسینگ شما در حال بهبود است، از رفتن به استخر، جکوزی، رودخانه، دریا و غیره پرهیز کنید.

پیرسینگ های خود را نکشید. به سوراخ جدید دست نزنید یا جواهرات را نپیچانید مگر اینکه در حال تمیز کردن آن باشید. لباس خود را نیز از محل پیرسینگ ناف دور نگه دارید. مالش یا اصطکاک بیش از حد می تواند پوست شما را تحریک کرده و بهبودی را به تاخیر بیندازد.

جواهرات را از محل پیرسینگ ناف بیرون نیاورید. اکثر پیرسینگ ها در عرض حدود شش هفته بهبود می یابند، اما برخی ممکن است چندین ماه یا بیشتر طول بکشد تا بهبود یابند. بهتر است جواهرات را در این مدت حتی هنگام شب در جای خود بگذارید تا سوراخ بسته نشود.

مراجعه به کلینیک پیرسینگ معتبر

بهترین راه جلوگیری از بروز خطرات و عوارض بعد از پیرسینگ ناف، مراجعه به بهترین کلینیک پیرسینگ در تهران است. اگرپیرسینگ را نزد متخصصین باتجربه و دارای مجوز انجام دهید امکان تجربه عوارض بعد از پیرسینگ را به حداقل می رسانید.

راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد

یافتن بهترین دستگاه لیزر مو می تواند چالش برانگیز باشد زیرا دستگاه های مختلف زیادی در بازار وجود دارد. جستجو بین تمام برندها و مدل های مختلف هنگام خرید دستگاه لیزر موهای زائد فهرست طولانی را نتیجه می دهد که انتخاب را برای کینیک های زیبایی که به تازگی کار خود را شروع کرده اند، سخت می کند.

در این مقاله انواع مختلف فناوری برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد و هر آنچه را که باید در مورد تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای بدانید را آموزش می دهیم. در نهایت می توانید تصمیم بگیرید که بهترین دستگاه لیزر مو حرفه ای برای کسب و کار شما کدام است. با خواندن این مطلب، اطلاعات بیشتری درخصوص انواع دستگاه های لیزر کسب خواهید کرد تا بهترین تصمیم را برای کلینیک لیزر خود بگیرید.

به طور کلی ۳ طول موج استاندارد در بهترین دستگاه لیزر مو استفاده می شود:

لیزر الکساندرایت ۷۵۵ نانومتر

لیزر دایود ۸۰۵ نانومتر یا ۸۱۰ نانومتر

لیزر Nd:Yag 1064 نانومتر

هنگام خرید دستگاه لیزر موهای زائد، مهم است که تشخیص دهید که این ۳ طول موج لیزر تنها انواع لیزرهایی هستند که برای رفع موهای زائد استفاده می شوند. از آنجایی که انواع مختلفی از لیزر موجود است، فناوری خاصی که برای تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای استفاده می شود، لیزر پالس بلند است.

در این فناوری مدت زمانی که لیزر روی پوست “تابش می کند” طولانی تر است. لیزر در کسری از ثانیه بر روی پوست قرار می گیرد اما مدت زمان هر شات آن طولانی تر از لیزر کیو سوئیچ است. لیزر کیو سوئیچ برای حذف خالکوبی استفاده می شود و در زمان کوتاه تری نسبت به لیزر پالس طولانی که برای رفع موهای زائد استفاده می شود عمل می کند.

خرید دستگاه لیزر موهای زائد براساس طول موج

اگر می خواهید بدانید کدام دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای برای کلینیک لیزر مو شما بهترین انتخاب است، مهم است که بدانید با چه نوع پوستی در کلینیک تان سر و کار دارید. تمام طول موج های لیزر برای انواع پوست مناسب نیستند.

الکساندریت ۷۵۵ نانومتر: بهترین دستگاه لیزر مو برای پوست های روشن

دستگاه لیزر الکساندرایت جذب ملانین بسیار بالایی دارد به این معنی که برای پوست های ۴، ۵ و ۶ خوب نیست. اما خرید دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت برای پوست های ۱، ۲ و ۳ مناسب تر است و یک لیزر با طول موج بسیار موثر برای رفع موهای زائد است.

دیود ۸۰۵ نانومتر یا ۸۱۰ نانومتر: مناسب برای انواع پوست

دستگاه لیزر دیود دارای جذب متوسط ملانین و پروفایل ایمنی خوب برای انواع پوست است. این طول موج لیزر در مقایسه با الکساندرایت ۷۵۵ نانومتری جذب ملانین کمی کمتر دارد که باعث می‌شود در پوست‌های تیره‌تر ایمن‌تر شود. طول موج لیزر دایود ۸۱۰ نانومتر همه کاره ترین طول موج است که می تواند ایمن و موثر بر روی انواع پوست استفاده شود، به همین دلیل است که طول موج ۸۱۰ نانومتر بهترین طول موج لیزر مطلق برای تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای است.

بهترین دستگاه لیزر مو برای پوست تیره: ۱۰۶۴ نانومتر Nd: Yag

در مقایسه با طول موج های دیگر، لیزر ۱۰۶۴ نانومتر Nd:Yag یا Yag بهترین دستگاه لیزر مو با طول موج ایمن برای پوست های تیره است و گزینه ای امن برای پوست های ۵ و ۶ محسوب می شود. از آنجایی که لیزر دارای جذب کمتر ملانین است، خرید دستگاه لیزر موهای زائد یگ برای حذف موهای زائد در پوست های روشن تر مناسب نیست.

ضمانت و خدمات پس از فروش بهترین دستگاه لیزر مو      

پس از خرید تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای و درمان های در حال اجرا، گاهی اوقات لیزر شما نیاز به تعمیر یا خدمات دارد. دریافت خدمات با کیفیت بالا و تعمیرات مقرون به صرفه در خرید دستگاه لیزر موهای زائد بسیار مهم است. اکثر فروشندگان بهترین دستگاه لیزر مو خدمات پس از فروش مقرون به صرفه و گزینه هایی را برای ضمانت تجهیزات خود ارائه می دهند.

برخی از لیزرها دارای قطعات یکبار مصرف هستند و مهم است که مطمئن شوید امکان خرید مجدد این قطعات از فروشنده وجود دارد.

قیمت تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای

این یک واقعیت است که تمام لیزرهای زیبایی و تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای گران هستند. بهترین دستگاه لیزر مو که می توانید برای کلینیک لیزر، مطب جراحی پلاستیک یا سالن های زیبایی خریداری کنید، با قطعات با کیفیت بالا ساخته شده اند. قیمت خرید دستگاه لیزر موهای زائد براساس فناوری پرتو لیزر، نتایج موثر، تعداد پالس و کیفیت تجهیزات بسیار متفاوت است. هرچقدر هزینه بیشتری پرداخت کنید کیفیت، گارانتی و خدمات پس از فروشی که دریافت می کنید، بهتر است. مبلغ خرید قسطی بهترین دستگاه لیزر مو با خرید نقدی آن نیز بسیار متفاوت است.

خرید اقساطی بهترین دستگاه لیزر مو

اگر در حال برنامه ریزی برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد هستید اما بودجه کافی ندارید می توانید به خرید اقساطی بهترین دستگاه لیزر مو فکر کنید. بسیاری از فروشندگان امکان خرید قسطی با چک را فراهم کرده اند تا افرادی که قصد دارند کلینیک لیزر خود را افتتاح کنند به راحتی دستگاه ها و تجهیزات مناسب را تهیه کرده  وکار خود را شروع کنند.

معمولا خرید اقساطی بهترین دستگاه لیزر مو به صورت دریافت بخشی از مبلغ به صورت پیش پرداخت و مابقی در اقساط ۲۰، ۳۰ یا ۶۰ ماهه است. برای اطلاع از شرایط خرید اقساطی دستگاه لیزر موهای زائد می توانید با کارشناسان کلینیک Vqs در ارتباط باشید. کارشناسان ما در خصوص خرید بهترین دستگاه لیزر مو نیز اطلاعات کامل را در اختیار شما خواهد گذاشت تا بتوانید سالن زیبایی خود را به بهترین دستگاه های به روز و پیشرفته مجهز کنید و خدمات بی نظیری را به مشتریان تان ارائه دهید.

https://www.igbeauty.com/blog/best-professional-laser-hair-removal-machines

پیرسینگ زبان

 پیرسینگ زبان یک روش جراحی سرپایی است که برای ایجاد یک سوراخ کوچک در زبان در بهترین کلینیک زیبایی در تهران انجام می شود. با ایجاد این سوراخ در نواحی مختلف زبان می توان جواهرات متنوعی را به آن آویزان کرد.

انواع پیرسینگ زبان

شما می توانید از متخصص بهترین کلینیک پیرسینگ در تهران بخواهید تا یک سوراخ در نواحی مختلفی از زبان شما برای آویزان کردن زیورآلات ایجاد کند. برخی از انواع پیرسینگ زبان عبارتند از:

پیرسینگ زبان اسمایلی SMILEY

این سوراخ در رشته فرنولوم که در مرکز زبان روبروی قسمت داخلی لب بالایی ایجاد می شود. جای زخم این نوع پیرسینگ خیلی سریع التیام می یابد و نسبتاً بدون درد است.

نام پیرسینگ اسمایلی به این دلیل انتخاب شده که هنگام لبخند زدن با دهان باز، به طوری که لب های شما از هم باز شود، حلقه ای که روی زبان آویزان کردید دیده می شود و توجه دیگران را به خود جلب میکند.

این نوع پیرسینگ معمولاً با دستگاه  پیرسینگ و سوزنی به قطر ۱.۲ یا ۱.۶ میلی متری انجام می شود از عوارض این نوع پیرسینگ می توان به ایجاد مشکل در بلعیدن غذا و عفونت زبان اشاره کرد.

TOUNGEWEB

این سوراخ میان رشته فرنولوم در قسمت زیرین زبان ایجاد می شود و در پایه حفره دهان، پشت دندان ها در فک پایین قرار دارد. اینکه رشته فرنولوم شما چقدر قوی باشد از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است. برخی از افراد فرنولوم دهانی قوی دارند که در نوک زبان قرار می گیرد، در حالی که فرنولوم افراد دیگر به سختی قابل رویت است.

دوره نقاهت این پیرسینگ بسیار کوتاه است و به شرطی که به درستی از آن مراقبت کنید، حدود ۳ تا ۵ هفته می باشد.

خطرات و عوارض پیرسینگ زبان

اگر پیرسینگ زبان را در بهترین کلینیک زیبایی در تهران و تحت نظر متخصص انجام دهیم معمولا عوارض جانبی چندانی را مشاهده نمی کنید با اینحال اگر دستوراالعمل های مراقبت بعد از آن را رعایت نکنید می تواند خطرناک باشد. دهان شما  پر از باکتری است که می تواند منجر به عفونت و تورم شود. زبان  متورم می تواند نفس کشیدن را برای شما سخت کند و در برخی از افراد مبتلا به  بیماری قلبی ، باکتری ها می توانند به بیماری منجر شوند که می تواند به  دریچه های قلب شما آسیب برساند .

سوراخ کردن زبان همچنین می تواند شما را در معرض خطر خونریزی و از دست دادن خون قرار دهد زیرا رگ های خونی زیادی  در این ناحیه قرار گرفته است.

زیورآلات نیز می توانند مشکلاتی برای شما ایجاد کنند. مثلا ممکن است در دهان شما بشکند  و باعث خفگی شما شوند. همچنین ممکن است هنگام غذا خوردن،  خوابیدن ، صحبت کردن یا جویدن زیر دندان‌هایتان قرار بگیرند و آنها را بشکنند. اگر شکستگی دندان خیلی عمیق باشد ممکن است نیاز به عصب کشی پیدا کنید.

از دیگر عوارض پیرسینگ زبان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

صحبت کردن، جویدن یا بلعیدن را سخت می کند

به زبان، لثه ها یا  دندان های پر شده آسیب وارد می کند

باعث تولید آب دهان بیش از حد می شود

گرفتن عکس اشعه ایکس از دندان را برای دندانپزشک سخت می شود

منجر به بیماری های جدی مانند  بیماری لثه ، خونریزی کنترل نشده، عفونت طولانی مدت،  هپاتیت B و  هپاتیت C شود.

منجر به  واکنش آلرژیک به فلز موجود در جواهرات می شود

به دلیل این خطرات، انجمن دندانپزشکی آمریکا در مورد پیرسینگ زبان هشدار می دهد و به خصوص اگر شغلی دارید یا کارهایی انجام می دهید که احتمال ایجاد مشکل برای شما را افزایش می دهد، نباید آن را انجام دهید.

افرادی که بیماری خاصی مثل بیماری قلبی ،  دیابت ،  هموفیلی و  بیماری های خودایمنی دارند که ممکن است بهبودی زخم پیرسینگ را با مشکل مواجه کند، بهتر است پیرسینگ زبان را انجام ندهند.

پس از پیرسینگ شما می توانید انتظار مشاهده علائم کوتاه مدت مانند  درد ، تورم و  بزاق اضافی را داشته باشید اما مراقب علائم عفونت مانند:

قرمزی

تورم

خونریزی زیاد

تخلیه

یه بوی بد

باشید و در صورت مشاهده به سرعت به متخصص بهترین کلینیک پیرسینگ تهران مراجعه کنید.

چگونه از پیرسینگ مراقبت کنیم؟

هنگامی که کیلینک پیرسینگ را ترک کردید، باید مطمئن شوید که جای زخم شما خوب شده و عفونی نمی شود. بهبودی معمولاً ۳ تا ۴ هفته طول می کشد. در این مدت، شما باید:

بعد از هر وعده غذایی یا میان وعده و قبل از خواب، سوراخ زبان یا لب خود را بشویید. از آب نمک گرم  یا دهانشویه ضد باکتری و بدون الکل استفاده کنید .

در حین بهبودی کسی را نبوسید (از تماس با بزاق دیگران خودداری کنید  ).

فنجان، بشقاب، چنگال، چاقو یا قاشق خود را به اشتراک نگذارید.

لقمه های کوچک بخورید.

غذاها و نوشیدنی های تند، شور یا اسیدی نخورید.

نوشیدنی های گرم مانند قهوه ، چای یا  شکلات داغ نخورید  .

بعد از اینکه زبانتان خوب شد، هر شب جواهرات را بیرون بیاورید و همانطور که دندان هایتان را مسواک می زنید، جای پیرسینگ را مسواک بزنید. بهتر است آن را قبل از خواب  یا انجام هر کاری فعال بیرون بیاورید.

چطور از ایمن بودن پیرسینگ مطمئن شویم؟

اگر تصمیم به انجام پیرسینگ زبان دارید، مطمئن شوید که واکسن های هپاتیت B و  کزاز را دریافت کرده اید.

مطمئن شوید که به یک کلینیک پیرسینگ معتبر و مجهز مراجعه می کنید که متخصص آن برای انجام پیرسینگ آموزش های لازم را دیده است.

متخصص باید دست های خود را با صابون و ماده ضد عفونی کننده بشوید، دستکش یکبار مصرف نو بپوشد و از ابزارهای استریل شده یا وسایلی که پس از یک بار استفاده دور انداخته می شوند برای پیرسینگ زبان استفاده کند.

شما همچنین باید مطمئن شوید که:

متخصصین کلینیک در برابر  هپاتیت B واکسینه شده اند .

سوزن نو است و استفاده نشده است.

سوزن پس از استفاده در یک ظرف در بسته قرار می گیرد.

جواهرات از استیل، طلا یا پلاتین ساخته شده اند.

برای انجام پیرسینگ زبان تحت نظر بهترین متخصصین پوست و مو به کلینیک و سالن های زیبایی vqs مراجعه کنید که جزو بهترین کلینیک پیرسینگ در تهران شناخته می شوند.

https://www.freshtrends.com/pages/about-tongue-piercing

مزایای استفاده از لیزر روشن کننده پوست

لکه های تیره روی صورت می تواند بر اعتماد به نفس و اخلاق ما تأثیر بگذارد و اعتماد به نفس ما را کاهش دهد. لکه‌های تیره ممکن است نشانه‌ای از یک بیماری نباشند، اما همچنان ظاهر شما را تحت تأثیر قرار می دهند به طوریکه به شدت از وجود آنها احساس خجالت می‌کنید. اگر در چنین وضعیتی قرار دارید، مطمئنا کرم های روشن کننده پوست زیادی را استفاده کرده اید تا از شر آن لکه های تیره خلاص شوید. اما می دانستید که لیزر روشن کننده پوست می تواند بهترین روش درمانی برای لکه های تیره باشد؟

لیزر روشن کننده پوست چیست؟

روشن کردن پوست با لیزر یک نور لیزری است که بر روی طول موج خاصی از نور استفاده می شود و برای سال‌ها، لیزر درمانی یکی از راه‌های موثر برای کمک به روشن‌کردن لکه‌های تیره بوده است.

روشن کردن با لیزر نوعی روش زیبایی-درمانی است که با هدایت پرتوهای متمرکز انرژی نور بر روی نقاط تیره به لایه برداری سطحیی پوست کمک می کند.

این نور پرانرژی که در طول موج های مختلف ساتع می شود، گرما ایجاد کرده و از طریق تخریب یا از بین بردن لکه ها، مشکل شما را برطرف می کند.

روشن کردن پوست با لیزر چگونه انجام می شود؟

روشن کردن پوست با لیزر یک روش کلینیکی، بدون درد و با نتایج فوری و بدون نیاز به ریکاوری است. نور لیزر روی رنگدانه پوست، ملانین و هموگلوبین در پوست اثر می گذارد، نور در نهایت لکه های تیره را از بین می برد و پوست شما را روشن می کند

لیزر روشن کننده پوست، اثرات زیبایی درمانی دیگری نیز دارد از جمله:

خطوط ریز و چین و چروک ها را برطرف می کند،

ظاهر منافذ را کوچک می کند،

جای زخم آکنه را کاهش می دهد

رگ های کوچک، عروق و قرمزی ناشی از رگ های قرمز را بهبود می بخشد.

لیزر روشن کننده پوست به پرتوهای میکروسکوپی اجازه می دهد تا عمیقا در پوست نفوذ کرده و تولید کلاژن را بدون برجای گذاشتن جای زخم روی لایه بیرونی پوست تحریک می کند. در نتیجه این روش بدون درد و نیاز به دوران نقاهت، لکه های تیره روی پوست را از بین می برد.

زمان مورد نیاز برای جلسه درمانی با لیزر روشن کننده پوست

این روش، بسته به بزرگ یا کوچک بودن لکه های روی پوست معمولاً چند دقیقه بیشتر طول نمی‌کشد. برای لیزر لکه های بزرگتر، حداقل ۳۰ دقیقه زمان مورد نیاز است.

مزایای روشن کردن پوست با لیزر

مفید برای پوست آسیب دیده در اثر آفتاب سوختگی

بهبود تون و بافت پوست

روشن کردن رنگ پوست

از بین بردن لک های قرمز و قهوه ای به جا مانده از آکنه

روشن کردن لکه های تیره

از بین بردن کک و مک

از بین بردن حلقه های تیره  

تقویت اعتماد به نفس

ریکاوری بعد از لیزر روشن کننده پوست

زندگی همه ما این روزها بسیار پرمشغله شده و اکثر ما وقت کافی برای چندین بار مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران و دریافت خدمات زیبایی – درمانی که نیاز به دوره نقاهت و ریکاوری طولانی مدت دارد را نداریم.

خوشبختانه لیزر روشن کننده پوست یکی از روش‌های غیرجراحی جوان‌سازی صورت است که بیمار پس از جلسه درمانی نیازی به گذراندن دوره نقاهت ندارد. کلینیک و سالن های زیبایی VQS انواع مختلفی از درمان های لیزر صورت و لیزر موهای زائد بدون نیاز به ریکاوری را ارائه می دهد. برای دریافت این خدمات فقط باید حداقل زمان ممکن را در برنامه کاری خود برای مراجعه به کلینیک و گذراندن جلسه درمانی اختصاص دهید.

تمام جلسات لیزر بانوان و آقایان در کلینیک های ما در کمتر از نیم ساعت، انجام می شود و نتایج آن موثر و قابل توجه است. در جلسه لیزر روشن کننده پوست، گرما بافت های زیرین پوست را هدف قرار می دهد و سطح صورت را دست نخورده باقی می گذارد. اگرچه ممکن است پوست شما کمی سفتی شده و رنگ صورتی داشته باشد، معمولاً نیازی به ریکاوری وجود ندارد و ممکن است علائمی بسیار خفیفی تا ۲ روز یا حتی کمتر وجود داشته باشد که به هیچ وجه آزاردهنده نیست!

از مزایای لیزر روشن کننده پوست می توان به کاهش خطوط ریز اطراف دهان و چشم ها، بافت صاف تر پوست برای افراد مبتلا به اسکار آکنه، سفت شدن بافت صورت و رنگ روشن تر پوست اشاره کرد. لیزر درمانی پوست، تولید کلاژن را فعال می‌کند که منجر به داشتن پوست سالم‌تر و شاداب‌تر مدت‌ها پس از درمان می‌شود.

انواع لیزر

لیزرهای iPixel Erbium و CO2 از انواع لیزرهای غیر جراحی هستند، اما تهاجمی تر در نظر گرفته می شوند. آنها فقط کمی زمان بیشتری برای تکمیل نیاز دارند. گرما لایه بالایی بافت ها را لایه برداری می کند و به معنای واقعی کلمه چهره را مجدداً باز می کند تا لایه ای تازه و جدید از پوست شروع به رشد کند. لیزر اربیوم I-pixel و لیزر C02 هر دو برای صاف کردن چین و چروک های عمیق تر و جوانسازی پوست با لکه های تیره بسیار عالی هستند.

این دو لیزر روشن کننده پوست در درمان عیوب و مشکلات پوست صورت بسیار موثر هستند. به عنوان مثال، آنها می توانند اسکارهای عمیق تر آکنه یا هر جای زخم دیگری را روی صورت به حداقل برسانند. این لیزرها با برداشتن لایه‌های رویی پوست، اندازه منافذ یا زخم‌های باقی مانده از جای زخم را کاهش می‌دهند. اگرچه ممکن است چندین جلسه درمانی مورد نیاز باشد، لیزر روشن کننده پوست می‌تواند بافتی صاف و یکنواخت را برای کسانی که لکه های تیره روی پوست آنها دیده می شود، ایجاد کند.

چرا کلینیک vqs را برای روشن کردن پوست با لیزر انتخاب کنیم؟

ما در کلینیک پوست و مو VQS از دستگاه های لیزر پیشرفته و مورد تایید FDA برای روشن کردن پوست و لیزر موهای زائد استفاده می کنیم که نتایج سریع تری نسبت به سایر دستگاه های لیزر ارائه می دهند. متخصصین پوست و مو در کلینیک معتبر ما بهترین روش مراقبت از پوست را در جلسه مشاوره برای شما تعیین کرده و علاوه بر آن به شما کمک می کنند تا از شر لکه های تیره روی پوست خود خلاص شوید.

خدمات پوست و مو ما می تواند چهره شما را بهبود بخشد تا احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید.

فواید پاکسازی پوست صورت

پوست صورت ما روزانه در معرض آلودگی های مضر، گرد و غبار، آرایش، سرما، باد، دود سیگار، نور آفتاب و غیره قرار می گیرد. چنین آلاینده هایی به ساختار پوست شما آسیب می رسانند. به همین دلیل پاکسازی صورت با تکنیک های جدید که در بهترین کلینیک زیبایی در تهران ارائه می شود، ضروری است. روش های پاکسازی صورت با از بین بردن آلودگی و سلول های مرده پوست، فواید متعددی برای پوست به ارمغان می آورند. در ادامه مطلب می خواهیم شما را از برترین فواید پاکسازی پوست صورت مطلع کنیم. زیرا تمیز کردن کامل صورت، پوست شما را از آلودگی ها پاک کرده و آن را جوان تر و نرم تر از همیشه نشان می دهد.

در این مقاله، ۱۰ مورد از فواید پاکسازی پوست صورت را با شما به اشتراک می گذاریم.

۱۰  مورد از فواید پاکسازی صورت در بهترین کلینیک پوست و مو

برترین تکنیک های پاکسازی صورت، جدا از حذف سلول های مرده و زوائد پوست، رطوبت و آبرسانی عمیقی به پوست انجام می دهند و درخشش و جوانی را به پوست باز می گردانند.

از برترین تکنیک های پاکسازی صورت می توان به لایه برداری شیمیایی، فیشال صورت، میکرونیدلینگ، مزونیدلینگ و غیره اشاره کرد.

پاکسازی طبیعی با جدیدترین روش ها

هنگامی که روی صورت تان آلودگی وجود داشته باشد، پوست شما شروع به خارش می کند، پاکسازی صورت با محصولات با کیفیت و تکنیک های پیشرفته در بهترین کلینیک پوست و مو به پاکسازی طبیعی پوست کمک می کند.

جلوگیری از عوارض پوستی

پاکسازی صورت در کلینیک زیبایی به شما کمک می کند تا از بسیاری از مشکلات پوستی جلوگیری کنید. از مهمترین فواید پاکسازی پوست صورت این است که می تواند به رفع سیاهی دور چشم، لکه های تیره، جای زخم و غیره کمک کند. در صورتیکه هریک از این مشکلات پوستی روی صورت شما دیده می شود می توانید یک جلسه مشاوره رایگان با متخصصین ما رزرو کنید تا بهترین روش مراقبت از پوست را برای شما تعیین کنند.

حفظ رطوبت پوست

پاکسازی صورت با نفوذ عمیق در پوست که به روش مزونیدلینگ مشهور شده و جزو جدیدترین تکنیک های ارائه شده در بهترین کلینیک پوست و مو در تهران می باشد، به حفظ تعادل pH پوست کمک کرده و منجر به درخشندگی، نرمی، انعطاف پذیری و ظاهری سالم تر در صورت شما می شود. یک متخصص حرفه ای در بهترین کلینیک زیبایی در تهران می تواند همه این کارها را برای  پوست شما انجام دهد.

از بین بردن آلودگی از فواید پاکسازی پوست صورت

متاسفانه سلول های مرده پوست می توانند مشکلات پوستی زیادی ایجاد کنند. از فواید پاکسازی پوست صورت این است که از آسیب های احتمالی ناشی از آلودگی ها جلوگیری می کند. پاکسازی صورت توسط متخصص پوست و مو با تکنیک های جدید و پیشرفته با از بین بردن کثیفی، آلودگی و چربی اضافی از پوست شما، می تواند آن را به نحوی شاداب تر و جوانتر کند که با روش های خانگی قابل انجام نیست.

جدا کردن سلول های مرده پوست

سلول های مرده پوست، لکه های ناهموار و ناخواسته زیادی روی پوست ایجاد می کنند. اما از فواید پاکسازی پوست صورت در بهترین کلینیک پوست و مو و استفاده از روش های مراقبت از پوست این است که با ایجاد یک لایه محافظ روی پوست، تمام لایه های سلول های مرده پوست را از بین می برد و به پوست شما کمک می کند، تا احیا شود.

ضد پیری از فواید پاکسازی پوست صورت    

از دیگر فواید پاکسازی پوست صورت این است که به پوست شما در کاهش علائم پیری کمک می کنند. بسیاری از تکنیک های لایه برداری می تواند به شما کمک کند روند پیری را کاهش دهید. علاوه بر این، برخی از خدمات در بهترین کلینیک زیبایی در تهران به عنوان ضد پیری موثرترین نتایج را دارند. مثلا فیشال صورت و ماساژ با یک محصول مناسب به گردش خون کمک می کند و اکسیژن را به پوست می رساند. از این رو، علائم پیری مانند چین و چروک و خطوط را کاهش می دهد.

ریلکس کردن پوست از فواید پاکسازی پوست صورت   

ماساژ دادن صورت برای پوست شما بسیار موثر است. ماساژ صورت با حرکات دایره‌ای با نوک انگشتان به شما کمک می‌کند ذهن خود را آرام کنید، استرس را از بین ببرید و از نظر ذهنی تعادل برقرار کنید. همچنین، غدد لنفاوی را تقویت و تحریک می کند که به سم زدایی پوست شما کمک می کند. از فواید پاکسازی پوست صورت این است که پوست شما سالم تر و جوان تر به نظر می رسد.

جوانسازی پوست از فواید پاکسازی پوست صورت       

لایه برداری، ماساژ، بخار دادن و استفاده از درمان های صورت مانند ماسک راه خوبی برای جوان سازی پوست است. علاوه بر این، با مراقبت از پوست سالم و منظم به بهبود پوست کمک می کند.

رفع مشکلات پوستی

انجام یک درمان منظم صورت به بهبود پوست شما کمک می کند و بسیاری از مشکلات پوستی مانند جوش های سرسیاه، سرسفید، آکنه، آسیب های ناشی از آفتاب، التهاب، قرمزی و خشکی را کاهش می دهد. همچنین به شما کمک می کند تا علائم پیری مانند چین و چروک، اسکار آکنه، شل شدن و افتادگی پوست، کم آبی، روزاسه و غیره را کاهش دهید و همچنین احتمالاً بهبود خاصیت ارتجاعی پوست را تجربه خواهید کرد.

پاکسازی عمیق پوست صورت

از دیگر فواید پاکسازی پوست صورت این است که به عمق پوست نفوذ کرده و به شما کمک می کند تا از شر تجمع چربی، سموم و آلودگی از منافذ پوست خلاص شوید. همچنین به عنوان یک پاک کننده، میکروب های ایجاد کننده باکتری را از بین می برد. همچنین یک لایه برداری خوب به شما کمک می کند تا سلول های مرده پوست را از روی پوست پاک کنید و منافذ را باز کنید تا پوستتان نرم‌تر شود.

بهترین کلینیک پوست و مو برای پاکسازی صورت

صورت روح بدن است و باید قدر آن را بدانید. در این مقاله ، مهمترین فواید پاکسازی پوست صورت را شناختید. بنابراین، اگر می‌خواهید پوست صورت تان بدون آلودگی و تمیز باشد، استفاده از خدمات مراقبت از پوست بهترین کلینیک زیبایی در تهران را شروع کنید.

ما به شما کمک می کنیم چهره ای جوانتر و درخشان تر دشته باشید.

منبع

مراقبت از پوست

 

مهم نیست که چه نوع پوستی دارید، روش های مراقبت از پوست می تواند به شما در حفظ سلامت کلی پوست و بهبود مشکلات خاص آن مانند آکنه، جای زخم و لکه های تیره کمک کند. مراقبت از پوست و مو می تواند با روش های خانگی یا در کلینیک های تخصصی پوست و مو انجام شود. در این مقاله برخی از این روش ها را به شما معرفی می کنیم.

مراقبت از پوست از طریق پاکسازی صورت

اگر به دنبال بهترین روش پاکسازی صورت خانگی هستید می توانید استفاده از لایه بردارهای ملایم و مرطوب کننده ها را امتحان کنید. این لایه بردارهای شیمیایی که بدون نسخه پزشک نیز می توانید آنها را از داروخانه خریداری کنید، پاکسازی صورت را به خوبی انجام می دهند اما ممکن است به اندازه روش هایی که در بهترین کلینیک زیبایی در تهران ارائه می شود مانند فیشال صورت یا میکرونیدلینگ، تاثیر گذار نباشند.

اکر از لایه بردارهای خانگی استفاده می کنید، صورت خود را بیش از دو بار در روز پاکسازی نکنید و اگر پوست خشکی دارید و آرایش نمی کنید، بهتر است روزی یکبار از لایه بردارها استفاده کنید.

پس از هر روش لایه برداری حتما از مرطوب کننده برای مراقبت از پوست استفاده کنید.

حتی پوست‌های چرب هم به مرطوب‌کننده نیاز دارند، اما از نوعی مرطوب‌کننده استفاده کنید که سبک، برپایه ژل و عاری از کومدوژن باشد که منافذ شما را مسدود نکند.

برای پوست خشک بهتر است از مرطوب کننده های بر پایه کرم استفاده کنید. اکثر برندها روی بسته بندی محصولات خود برچسب ژل یا کرم را می زنند.

 اگر از روش پاکسازی صورت برای مراقبت از پوست خود بهره بردید حتما کرم ضد آفتاب با حداقل SPF 30 را ۱۵ دقیقه قبل از رفتن به فضای باز استفاده کنید، زیرا مدتی طول می کشد تا ضد آفتاب فعال شود. رنگ پوست های تیره در واقع به محافظت بیشتری در برابر نور خورشید نیاز دارند زیرا اصلاح رنگدانه هایپرپیگمانتاسیون سخت تر است. کرم ضد آفتابی را امتحان کنید، که در برابر UVA/UVB  از پوست شما محافظت می کند و توسط بنیاد سرطان پوست توصیه می شود.

مراقبت از مو از طریق مزوتراپی مو

اگر نواحی خاصی از موی سرتان کم پشت یا طاس شده می توانید از روش مزوتراپی کمک بگیرید تا رشد موها را تقویت کنید. در روش مزوتراپی، سرمی حاوی مواد مغذی از طریق یک سری سوزن به عمق مشخصی از پوست سر تزریق می شود که حاوی ویتامین ها  یا فاکتورهای رشد یا پپتیدها، رتینول یا رتینوئیدها و سرم موثر ویتامین C و E است. به تشخیص متخصص پوست و مو بهترین کلینیک زیبایی در تهران مواد مغذی این سرم می تواند حاوی ویتامین ها یا فاکتورهای دیگری باشد که برای رشد موهای شما مفید است.

چگونه مشکلات پوستی را درمان کنیم؟

تکنیک هایی برای مراقبت از پوست و رفع مشکلات پوستی بدون آسیب رساندن به پوست وجود دارد. فقط قانون شماره یک مراقبت از پوست را به خاطر بسپارید: درمان خانگی نکنید! آکنه، جوش‌های سرسیاه، دلمه یا سایر مشکلات پوستی می‌تواند باعث زخم‌های باز یا لکه‌های تیره‌تر پوست شود که به عنوان هایپرپیگمانتاسیون شناخته می‌شوند. زخم‌های باز می‌توانند منجر به ایجاد عفونت، آکنه یا جای زخم شوند. هر چه زخم عمیق‌تر باشد، احتمال باقی ماندن جای آن روی پوست شما بیشتر می‌شود.

بیایید با چند روش علمی و موثر برای برطرف کردن مشکلات پوستی آشنا شوید:

برطرف کردن آکنه

درمان آکنه بستگی به عمق یا جدی بودن آکنه شما دارد. مراقبت کلی از پوست مهمترین مرحله در درمان آکنه است، اما برای آکنه های خفیف می توانید از محصولات بدون نسخه استفاده کنید، مانند:

اسید سالیسیلیک (پدهای آکنه با حداکثر قدرت استریدکس)

بنزوئیل پراکساید داروی آکنه

آلفا هیدروکسی اسیدها

آداپالن

روغن درخت چای

همیشه بعد از استفاده از این محصولات در صبح از کرم ضد آفتاب استفاده کنید، زیرا ممکن است باعث حساسیت بیشتر پوست شما شوند.

برای جوش های ریز، ملتهب و تکی، می توانید چسب ها یا برچسب های آکنه را نیز امتحان کنید. این نوار های شفاف و ضخیم به صورت درمان موضعی عمل می کنند تا به بهبود لک و جلوگیری از عفونت کمک کنند.

روش های موثرتری نیز در بهترين کلینیک زیبایی در تهران ارائه می شود که از جمله آنها می توان به پاکسازی صورت با لایه برداری شیمیایی، مزونیدلینگ و غیره اشاره کرد.

رفع چربی زیر پوستی

رشته های چربی لوله های استوانه مانندی در منافذ شما هستند که به رنگ زرد مایل به سفید دیده می شوند. این چربی های زیرپوستی اغلب با جوش های سرسیاه اشتباه گرفته می شوند، اما جوش های سرسیاه در واقع نوعی آکنه هستند که اکسید شده اند. رشته های چربی می توانند منافذ شما را بزرگتر نشان دهند و ممکن است وسوسه شوید که با نیشگون گرفتن پوست یا استفاده از نوار چسب های بازکننده منافذ آنها را از بین ببرید. اما این روش ها ممکن است عوارض جانبی بیشتری نسبت به فواید آن برای پوست شما داشته باشند، به خصوص اگر این روش های مراقبت از پوست را به درستی انجام ندهید.

درمان خانگی برای رفع چربی زیر پوستی می تواند عوارض جانبی زیر را ایجاد کند:

تحریک

منافذ باز و عفونت

خشک شدن پوست

قرمز شدن پوست

متخصصین بهترین کلینیک زیبایی در تهران پیشنهاد می کنند که از روش هایی مانند لایه برداری، هایفوتراپی یا اگزیمیا برای رفع سلولیت و چربی های زیر پوستی در کلینیک های معتبر کمک بگیرید تا به عوارض جانبی دچار نشوید و نتیجه مطلوبی بگیرید.

برطرف کردن جای لک، جای زخم و هایپرپیگمانتاسیون

از بین رفتن لک صورت، جای زخم و لکه های تیره به طور طبیعی ممکن است بین چند هفته تا شش ماه طول بکشد. اگر بخواه این مشکلات پوستی زودتر بهبود یابند و محو شوند باید از روش های مراقبت از پوست استفاده کنید.

درمان فوری اسکارها و لک ها شامل استفاده از مواد آرایشی و کرم ضد آفتاب برای جلوگیری از آسیب بیشتر ناشی از آفتاب و ایجاد هایپرپیگمانتاسیون می شود.

اما متخصصین بهترین کلینیک زیبایی در تهران می توانند بهترین روش مراقبت از پوست را به شما پیشنهاد دهند که نه تنها در کوتاهترین زمان ممکن جای جوش و آونه را از بین ببرد، بلکه کمترین عوارض حانبی را روی پوسک شما ایجاد کند.

برای آگاهی از بهترین روش مراقبت از پوست خود می توانید با متخصص کلینیک و سالن زیبایی VQS یک وقت مشاوره رایگان تعیین  کنید.

منبع

فیلر زیر چشم

چشم ها یکی از اولین  اجزا صورت هستند که توجه طرف مقابل را به خود جلب می کنند، به همین علت است که مراقبت از چشم ها و رفع مشکلات مختلف آن برای اکثر افراد اهمیت زیادی دارد. یکی از محبوب ترین روش ها برای رفع مشکلات مختلفی که در اثر افزایش سن اطراف چشم ها ظاهر می شود، فیلر زیر چشم است.

در این مقاله به بررسی مزایا و معایب استفاده از این روش می پردازیم.

فیلر زیر چشم چیست؟

فیلر زیر چشم ،ماده پرکننده ای است که با سوزن های بسیار دقیق در این ناحیه تزریق می شود. این سوزن ها به طور خاص برای سازگاری با حساسیت آن ناحیه طراحی شده اند. ماندگاری تزریق فیلر زیر چشم با توجه به مواد مورد استفاده متفاوت است، مثلا فیلر کلاژنی تقریباً ۶ ماه و فیلر اسید هیالورونیک با بیشترین تأثیر و ماندگاری در بهترین کلینیک زیبایی درتهران ارائه می شود.

چه کسانی می توانند از تزریق پرکننده استفاده کنند؟

بیماران معمولا برای رفع مشکلاتی نظیر گودی زیر چشم، پف زیر چشم و وجود چین و چروک های متعدد در این ناحیه جهت تزریق فیلر زیر چشم به بهترین کلینیک پوست و مو در تهران مراجعه می کنند.

روش های جایگزین تزریق فیلر زیر چشم

قبل از اینکه تصمیم بگیرید پرکننده زیر چشم را تزریق کنید می توانید چند اقدام  اقدامات احتیاطی زیر را انجام دهید  که می توانند مشکلات زیر چشم شما را رفع کنند:

اگر مشکلات زیر چشم شما ناشی از دلایل موقتی است که با از بین رفتن علت، این مشکل نیز رفع می شود بهتر است درمان علت اصلی را دنبال کنید.

برخی از مشکلات چشمی با رژیم غذایی سالم و نوشیدن آب کافی رفع می شود، همچن مهم است که به اندازه کافی بخوابید و به مدت طولانی بیدار نمانید.

از قرار دادن برش های خیار و چای سبز کیسه ای برای سم زدایی زیر چشم استفاده کنید.

از کرم های درمانی متناسب با نوع پوست و متناسب با مشکل موجود استفاده کنید.

اگر مشکلات زیر چشم به درستی درمان شود و بهبودی حاصل نشود، می‌توان به عنوان آخرین راه حل برای رفع این مشکلات از تزریق فیلر زیر چشم استفاده کرد.

تزریق پرکننده چگونه انجام می شود؟

متخصص بهترین کلینیک زیبایی در تهران پیش از تزریق فیلر یک جلسه مشاوره برگزار می کند که در آن مشکلات زیر چشم و نیاز بیمار و اینکه آیا قبلا تزریق دیگری مانند تزریق ژل لب انجام داده یا خیر را بررسی می کند.سپس تاریخ تزریق را مشخص کرده و توصیه می کند از مصرف داروهای مختلف رقیق کننده خون خودداری کنید.

در جلسه درمانی، ابتدا بی حسی موضعی برای ناحیه مورد نظر انجام می شود تا تزریق ماده در ناحیه گودی چشم بدون درد انجام گیرد.

محل تزریق فیلر، گاهی اوقات بسته به علت مشکلات زیر چشم متفاوت است.

این فرآیند مانند تزریق ژل لب، در کمتر از ۱۰ یا ۱۵ دقیقه انجام می شود و یک روش درمانی زیبایی بسیار ساده ای است که نیاز به استفاده از تجهیزات خاصی ندارد.

مزایای تزریق فیلر زیر چشم

 یکی از مزایای پرکننده زیر چشم این است که مشاهده نتایج آن بسیار سریع است اما نتیجه عمل بستگی به ماهیت مشکل در فرد و واکنش بدن بیمار به ماهیت ماده تزریق شده دارد. البته نوع ماده مورد استفاده در تزریق نیز می تواند روی نتیجه آن تاثیر گذار باشد.

برخی از مشکلات ممکن است با یک بار تزریق فیلر زیر چشم حل شود اما گاهی اوقات به چندین بار تزریق در ناحیه مورد نظر نیاز دارید.

نتایج کامل تزریق چشم فیلر پس از تقریباً ۴ هفته ظاهر می شود.

از دیگر مزایای تزریق فیلر زیر چشم برای درمان مشکلات مختلف پوستی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

درمان غیرتهاجمی بدون نیاز به جراحی

بدون نیاز به بیهوشی کامل

دقت سوزن های استفاده شده که از شدت درد تزریق می کاهد

تزریق در کمتر از ۱۰ یا ۱۵ دقیقه انجام می شود

دوران نقاهت بعد از تزریق فیلر زیر چشم مانند تزریق ژل لب، وجود ندارد و نیازی نیست برای مدت طولانی در کلینیک بمانید

عوارض و معایب فیلر زیر چشم

از مهمترین معایب تزریق پرکننده زیر چشم می توان به خطرات بعد از جلسه درمانی اشاره کرد که اگر تزریق را توسط یک متخصص باتجربه و در کلینیک زیبایی معتبر انجام ندهید ممکن است ایجاد شود. برخی از این خطرات و عوارض عبارتند از:

بروز عفونت های ناشی از عدم استریل مناسب ابزارها

بروز حساسیت به مواد تزریقی

مشاهده برخی علائم مانند کبودی، تورم و قرمزی شدید همراه با خارش

خونریزی در محل تزریق

آسیب دیدن بافت ها درصورت تزریق در رگ های خونی

آسیب دیدگی اعصاب چشم در صورت تزریق فیلر زیر چشم در نواحی نزدیک به عصب

آسیب به اعصاب بینایی در صورت تزریق در رگ های خونی متصل به آنها

ظهور چند توده ناشی از توزیع نامناسب فیلر در زیر پوست در طول فرآیند تزریق و درمان

بیشتر خطرات و عوارض ناشی از تزریق فیلر دوام زیادی ندارند و به راحتی و با روش های ساده درمان می شوند. استفاده از یخ برای از بین بردن کبودی ها و توده ها، از رایج ترین روش های درمانی بعد از تزریق فیلر یا ژل لب است. البته آسیب هایی نیز وجود دارد که فقط باید توسط متخصص رفع شود.

از دیگر معایب تزریق فیلر زیر چشم می توان به موقتی بودن نتایج آن اشاره کرد. معمولا برای حفظ نتایج تزریق باید هر ۶ ماه یک بار، تزریق را تکرار کنید.

قیمت فیلر زیر چشم

فناوری فیلر تکنیک جدیدی است که در درمان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد که تحول بزرگی در جوانسازی صورت ایجاد کرده است.

قیمت فیلر زیر چشم بسته به مشکلات مورد نیاز برای رفع آنها متفاوت است. تعداد جلسات درمان، تعداد تزریق های مورد نیاز و نوع ماده مورد استفاده در تزریق و همچنین تجربه پزشک متخصص و محل کلینیک روی قیمت پرکننده زیر چشم و تزریق ژل لب تاثیر می گذارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت فیلر زیرچشم می توانید با کارشناسان کلینیک و سالن های زیبایی vqs در تماس باشید.

https://basmatalhayat.com/en/under-eye-filler-advantages-disadvantages-prices

لیفت صورت

پاکسازی صورت و لیفت صورت از جمله عمل های زیبایی هستند که امروزه افراد بسیار زیادی به آن ها علاقه دارند. لیفت صورت که به آن لیفتینگ نیز می‌گویند برای اغلب افراد آشنا است. به طور کلی لیفت در اغلب کلینیک ها و برای قسمت های مختلف بدن و پوست های مختلف و البته با روش های متفاوتی انجام می شود‌.

اما لیفت صورت از پرطرفدارترین انواع لیفت ها است که به طرق گوناگونی انجام پذیر است و باعث می شود که فرد علاوه بر داشتن چهره زیبا و جوان، اعتماد به نفس بیشتری نیز داشته باشد. قطعا می دانید که با افزایش یافتن سن و پیر تر شدن، پوست صورت دچار افتادگی و شل شدگی می شود. همچنین خط فک و اطراف لب ها و خط خنده دچار چین و چروک می شوند.

به همین دلیل در ادامه این مقاله قصد داریم جدیدترین روش های لیفت صورت را برای شما معرفی کنیم تا شما نیز بتوانید پوست زیبایی داشته باشید.

انواع مختلف لیفت صورت

همان طور که می دانید این روزها افراد علاوه بر پاکسازی صورت برای داشتن چهره زیبا و جوان از لیفت صورت نیز استفاده می کنند. در واقع جوان سازی صورت بخش بسیار محبوبی از عمل های مختلف زیبایی است. در طول دهه گذشته تحقیقات زیادی برای پیشرفت تکنیک ها و فناوری های مورد استفاده برای معکوس کردن علائم پیری صورت انجام شده است.

اما امروزه همچنین تعدادی روش های درمانی مختلفی وجود دارد که متخصصان می توانند از آن ها برای کمک به افراد مختلف جهت دستیابی به ظاهری جوان تر استفاده کنند. به همین دلیل در ادامه انواع روش های لیفت صورت را برای شما معرفی خواهیم کرد.

۱.     لیفت صورت با تزریق ژل

یکی از بی دردسرترین و راحت ترین روش های لیفت صورت می توان به تزریق ژل اشاره کرد. در واقع این روش به دلیل اینکه بدون جراحی، برش پوست و خون ریزی انجام می شود توانسته است افراد زیادی را به خود جذب کند. طریقه استفاده از این روش به این گونه است که مواد و یا همان ژل را به گونه ها، شقیقه و لب‌ها و زیر چشم فرد از استفاده می کنند‌. همین امر موجب می شود پوست بیشتر به سمت بالا کشیده و در نتیجه سفت شود.

در واقع حجم به وجود آمده پس از تزریق موجب می شود که چین و چروک ها و همچنین گودی های آن از بین رود و پوست صورت شاداب و جوان به نظر برسد. در ژل از موادهای مختلفی همانند اسید هیالورونیک یا اسید پلی لاکتیک و یا هیدروکسیاپاتیت کلسیم استفاده می شود. این مواد موجب می شود پوست صورت جوان، شاداب و ماندگاری ژل بیشتر شود.

۲.     لیفت صورت با تزریق چربی

این روش نیز همانند روش قبلی برای لیفت صورت بسیار معروف است. جالب است بدانید که این روش می تواند دارای ماندگاری بالایی نسبت به روش قبلی باشد. به طور کلی می توان گفت در این روش چربی از بدن خود فرد مراجعه کننده تامین می شود و پس از آن جراحی انجام می شود. به عبارتی بهتر سلول های چربی تجمع یافته در دیگر قسمت های بدن را از طریق لیپوساکشن جدا سازی می کنند و سپس به قسمت مورد نظر تزریق می کنند.

۳.     لیفت صورت با نخ

روش دیگر که احتمالا اسم آن را نیز بارها شنیده باشید لیفت صورت با نخ است که در اصل با نخ لیفت قابل انجام است. اما ذکر این نکته بسیار ضروری است که به کسی مراجعه کنید که به اندازه کافی در این امر مهارت داشته باشد. همچنین مرکز مورد نظر شما معتبر و کادر تماما حرفه ای داشته باشد. استفاده کردن از نخ در صورت علاوه بر اینکه موجب می شود پوست کشیده شود، باعث افزایش شادابی و جوان سازی صورت به طرز باور نکردنی می شود و البته کلاژن سازی نیز با شدت بیشتر می شود.

۴.     لیفت صورت با جراحی

لیفت صورت با این روش که همان جراحی است به گونه ای است که در آن برش های اندک و ریزی در کنار پوست صورت ایجاد می کنند و سپس عضلات یا پوست در قسمت مورد نظر را می کشند تا بتوانند پوست صورت را لیفت کنند. در جراحی آندوسکوپیک لیفت، عمدتا برش‌های بسیار کوچک، نامشخص بر روی پوست صورت ایجاد می‌ کنند که این امر پیچیدگی بسیار زیادی نخواهد داشت.

۵.     لیفت صورت با بوتاکس

یکی از روش های دیگر برای لیفت صورت که در ایران و حتی جهان بسیار معروف و محبوب است و همچنین بسیار به کار برده می شود، استفاده از بوتاکس است. می توان گفت که تقریبا تمامی افراد استفاده کننده از این روش بسیار راضی هستند.

استفاده از بوتاکس برای درشت کردن چشم‌، بالا بردن ابروها، صاف کردن خطوط ریز دور چشم و از بین بردن غبغب و صاف کردن گردن و کاربردهای بسیار دیگری نیز استفاده می شود. لیفت صورت با این روش بسیار راحت انجام می شود و دوره نقاهت بسیار طولانی نیز نخواهد داشت.

۶.     لیفت صورت با هایفوتراپی

از جدیدترین روش های لیفت صورت که روشی بسیار پیشرفته و موثر در امور جوان سازی پوست صورت است می توان به هایفوتراپی اشاره کرد. از این روش به منظور سفت شدن، لیفت کردن و کم شدن حالت ارتجاعی پوست استفاده می کنند‌. در واقع در این روش هایفوتراپی با استفاده از یک دستگاه مخصوص از امواج فراصوت که همان امواج سونوگرافی هستند برای لیفت کردن صورت بیمار استفاده می شود.

البته لازم است این را بدانید که امواج موجود در این روش به صورت متمرکز بر لایه های خاصی از پوست اثر می گذارند و در نتیجه باعث تولید شدن کلاژن می شوند. کلاژن همان طور که می دانید وظیفه دارد بافت های بدن همانند پوست را مستحکم کنند. همین امر نیز موجب شادابی و سفت شدن پوست شود.

کلام آخر

به طور کلی علاوه بر به وجود آمدن روش های مختلف پاکسازی صورت، لیفت صورت نیز امروزه به طرق مختلفی انجام می شود. اما باید دقت کنید که انجام دادن این گونه عمل های زیبایی در صورتی که پشت سر هم انجام شود ممکن است موجب آسیب رساندن به پوست شود. به همین دلیل لازم است قبل از انجام این عمل ها با یک متخصص مشورت نمایید.

https://www.westlakedermatology.com/blog/common-facelift-types/

راهنمای تاسیس کلینیک لیزر

تاسیس کلینیک لیزر

این روزها تاسیس کلینیک لیزر از مهم ترین و البته پردرآمدترین کسب و کارها در حوزه زیبایی است. در واقع امروزه بسیاری از خانم ها و آقایان نیز تمایل بسیار زیادی به داشتن ظاهری زیبا دارند و این امر را از راه های مختلفی به دست می آورند.

تاسیس کلینیک پوست مو یکی از کارهایی است که می تواند زیبایی را در اختیار تمامی افراد قرار دهد. بنابراین به همین دلیل نیز روز به روز تاسیس کلینیک لیزر در حال افزایش است و به همین دلیل در ادامه این مقاله راهنمای تاسیس کلینیک لیزر شما را با ۴ مرحله ساده تا تاسیس یک کلینیک لیزر آشنا خواهیم کرد.

۴ مرحله تا تاسیس کلینیک لیزر

تاسیس کلینیک لیزر همانند تاسیس کلینیک پوست مو که یکی از کلینیک های پر طرفدار است دارای مراحل مختلفی است که در ادامه به ۶ مرحله کلی آن اشاره خواهیم کرد. 

در واقع راه اندازی یک کسب و کار هیجان انگیز است، اما همچنین دلهره آور، گیج کننده و طاقت فرسا است. در اغلب مواقع، اینکه بدانید از کجا باید شروع کنید و روی چه چیزی تمرکز کنید بسیار دشوار است.

 راه اندازی برند و وب سایت مهم است اما در ابتدا اهمیت چندان زیادی ندارد. حقیقت این است که با وجود اینکه بسیاری از برندهای بزرگ این چیزها را دارند، اما در شروع کار به آن ها نیازی نخواهید داشت. 

بهترین کار این است که در ابتدا تا حد امکان همه چیز را ساده نگه دارید و سپس در حین انجام کار امور مختلف را بهبود دهید. به طور کلی ۴ گام تا تاسیس کلینیک لیزر وجود دارد :

۱.     مجوز دریافت کنید.

در ابتدا برای تاسیس کلینیک لیزر لازم است اقدام به دریافت مجوز کنید. به عبارتی بهتر داشتن مجوز تاسیس کلینیک و همچنین دریافت گواهی ایمنی لیزر اولین قدم ضروری برای راه‌ اندازی کسب‌ و کار خود و همچنین ایجاد کارکرد بهتر و ایمن تر دستگاه است. در واقع این نه تنها بهترین عمل است، بلکه برای بیمه نیز امری ضروری است.

دقت کنید که چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد، از انواع پوست گرفته تا طول موج، داروها، مراقبت های بعد از درمان و تعداد دفعات درمان همگی دارای اهمیت بسیار زیادی هستند. همچنین باید خودتان را برای اتفاق ها و حالت های مختلف آماده کنید به عبارتی درست تر اگر بدترین حالت پیش آمد، خوب است بدانید که چگونه با هر نوع اتفاق ناگوار برخورد کنید.

۲.     تجهیزات خود را انتخاب کنید.

هنگامی که به طور قانونی برای تاسیس کلینیک لیزر آماده شدید، زمان آن رسیده است که بهترین دستگاه های لیزر را برای کلینیک تامین کنید. بسیار مهم است که انتخاب عاقلانه ای برای خرید دستگاه ها داشته باشید، زیرا قیمت این دستگاه ها می تواند متفاوت باشد و البته کیفیت های مختلفی نیز در بازار موجود است.

 لازم است توجه کنید که نباید خودتان را محدود کنید و فقط دستگاهی را خریداری کنید که خدمات محدودی داشته باشد. چرا که ممکن است بعدا قصد داشته باشید شعبه ی دیگری افتتاح کنید و خدمات متنوع دیگری را اضافه کنید، بنابراین در همان ابتدای تاسیس کلینیک لیزر بهتر است نگاه دور اندیشی داشته باشید و از نماینده فروش بپرسید که دستگاه شما ممکن است در آینده چه کارهای دیگری انجام دهد.

شما باید تحقیقات خود را به طور کامل انجام دهید، با تولید کنندگان مختلف صحبت کنید. در واقع با وجود اینکه همه ی دستگاه ها دارای اصول یکسانی هستند اما شما باید دستگاه خود را به طور بسیار دقیقی بشناسید. هنگام خرید دستگاه های لیزر لازم در هنگام تاسیس کلینیک لیزر دقت کنید که  پریزهای برق برای برخی از لیزرها نیز می‌تواند با لوازم خانگی متفاوت باشد، بنابراین مطمئن شوید که از تمام جزئیات دستگاهی که خریداری می کنید آگاهی دارید.

۳.     فضای خود را تنظیم کنید.

در این قسمت شما وارد مرحله جذاب تاسیس کلینیک لیزر می شوید. همانند زمانی که دکوراسیون منزل خود را تغییر می دهید، برای تعیین دکوراسیون کلینیک نیز می توانید تجهیزات مختلف و جذابی استفاده کنید.

برخی از چیزهایی که به آن ها نیاز خواهید داشت می توان به عینک برای خود و مشتریان، تابلوی درب ایمنی لیزر، پرده های بسته، نور خوب، سینک، تخت و روکش های مناسب، فرم ها، ژل، حوله یا لباس، کلاه یکبار مصرف اشاره کرد.

البته همچنین باید یک قاب زیبا بخرید تا گواهی ایمنی لیزر خود را به نمایش بگذارید. لازم است بدانید که از جمله مکان های موجود در هنگام تاسیس کلینیک لیزر که باید به آن دقت کنید اتاقی است که لیزر در آن انجام می شود. برای راه اندازی این گونه اتاق توصیه می کنیم نکات زیر را نیز مورد توجه قرار دهید :

• در هنگام تاسیس کلینیک لیزر و خرید تجهیزات آن دقت کنید که برخی از دستگاه‌های لیزر نیازمند فضای وسیعی هستند، بنابراین لازم است یک اتاق بزرگی را برای آن اختصاص دهید که بتوانید دستگاه لیزر، تخت و تجهیزات دیگر را در آن قرار دهید و البته به طور همزمان به راحتی حرکت خود را داشته باشید. 

• برخی از لیزرها قابل حمل هستند یا می توان آن ها را بر روی میز قرار داد، بنابراین فضای کافی برای یک چرخ دستی متحرک نیاز است.

• بهتر است که در هنگام تاسیس کلینیک لیزر یک اتاق را بدون پنجره  انتخاب کنید و یا اینکه پوشش های پنجره ای داشته باشید که مات هستند و هیچ شکافی ندارند. 

• یک سینک برای شستن دست ها و آماده سازی پوست مشتری نصب کنید.

• دسترسی سریع به کپسول آتش نشانی مناسب برای آتش سوزی الکتریکی داشته باشید.

۴.     قیمت گذاری خود را تعیین کنید.

شما می توانید در هنگام تاسیس کلینیک لیزر برای تعیین کردن قیمت ها یک روز را به گشت و گذار در منطقه محلی خود بگذرانید و لیست قیمت ها را تهیه کنید‌. همچنین با کارکنان صحبت کنید و از قیمت های اطراف منطقه خود مطلع شوید. البته شما همچنین می توانید با بسیاری از سالن ها و کلینیک ها تماس بگیرید تا در مورد قیمت خدمات متنوع سوال کنید.

جمع بندی

با دقت به تمامی اطلاعات بیان شده در این مقاله باید بدانید که تاسیس کلینیک لیزر و یا تاسیس کلینیک پوست مو حتما باید به موارد مختلفی توجه کنید. از مهم ترین نکات ارائه خدمات زیبایی این است که یک محیط کاملا امن و تمیزی را برای مشتریان خود فراهم کنید و همچنین انواع خدمات توسط افراد متخصص انجام شود.

https://www.bravura.edu.au/blogs/news/how-to-start-a-laser-hair-removal-business-from-home-6-simple-steps

پیرسینگ ترقوه

پیرسینگ ترقوه یکی از اقدامات زیبایی است که امروزه همانند دیگر انواع پیرسینگ ها محبوبیت بسیار زیادی را بین افراد مختلف به وجود آورده است. لازم است دقت کنید که پیش از اقدام به انجام پیرسینگ در تهران باید حتما اطلاعات لازم در مورد آن و مراحلی که تا به اجرا رساندن پیرسینگ انجام می شوند، را کسب کنید.

دقت کردن به این نکته که این گونه عملیات باید حتما توسط مراکز معتبر و افراد حرفه ای و کاربلد انجام شوند از موارد بسیار مهم است. در واقع پیرسینگ ترقوه به دلیل اینکه همان سوراخ کردن است باید با احتیاط کامل انجام شود تا هیچ گونه مشکلاتی برای شما ایجاد نکند. در ادامه با ما همرا باشید تا شما را از مراحل و همچنین نکات مهم این نوع پیرسینگ آشنا کنیم.

پیرسینگ ترقوه چیست؟

به طور کلی پیرسینگ که همان سوراخ کردن است، یکی از عمل های زیبایی است که در بدن انجام می شود و دارای انواع مختلفی است. برای اینکه بتوانید نتایج خوبی از این عمل های زیبایی بگیرید لازم است به افرادی که دارای تخصص و مهارت در این زمینه هستند، مراجعه کنید. چرا که اگر فرد تخصص لازم را نداشته باشد و نکات مهم بهداشتی رعایت نشود، ممکن است عوارض مختلفی از جمله عفونت، حساسیت و یا انواع دیگری از عوارض نیز به وجود آیند.

همان طور که به آن اشاره کردیم پیرسینگ دارای انواع متفاوتی است که از جمله آن ها می توان به پیرسینگ ترقوه، ابرو، ناف، لب و پره بینی اشاره کرد که در این مقاله قصد داریم به طور ویژه پیرسینگ ترقوه را شرح دهیم.

در واقع ترقوه یک نوع استخوان درازی است که با استخوان های دیگر کتف، بازو و جناغ کمربند شانه ای همراه است. ترقوه از قسمت داخلی به استخوان جناغ و از قسمت خارجی به استخوان کتف وصل شده است. به طور کلی ترقوه یکی از قسمت های بدن است که پیرسینگ بر روی آن انجام می شود. پیرسینگ ترقوه بر روی پوست موجود در قسمت ترقوه انجام می شود. پیرسینگ این قسمت بدن در اصل در راستای استخوان ترقوه و بالای سینه انجام می شود.

نکات و مراحل لازم انجام پیرسینگ ترقوه

در هر جامعه ای و برحسب فرهنگ موجود در آن انجام دادن پیرسینگ ممکن است با واکنش های مختلفی همراه باشد که البته این امر اغلب به نوع نگاه جامعه باز می گردد. اما در کل هر فردی از جمله شما پیش از اینکه اقدام به پیرسینگ ترقوه کنید لازم است به چند قاعده مهم توجه و از آن ها پیروی کنید :

۱. تحقیق

سوراخ کردن ترقوه نوعی تغییر است که احتمالا برای تا ابد همراه شما خواهد ماند. به همین دلیل لازم است که قبل از اقدام در ابتدا به درستی در مورد این موضوع تحقیق و کسب اطلاعات کنید و در نهایت مناسب ترین تصمیم را بگیرید.

در واقع لازم است که شما پیش از انجام پیرسینگ در تهران در مورد انواع روش های موجود برای انجام این عمل، روش ها و نکات مراقبتی پس از آن و موارد مهم دیگر همانند اعتبار مرکز و یا مهارت فردی‌ که قرار است این عمل را برای شما انجام دهد به خوبی تحقیق کنید و به طور کامل با یکایک آن ها آشنا شوید.

۲. میزان درد

لازم است که با میزان درد بدن شما برای انجام دادن پیرسینگ ترقوه آشنایی داشته باشید. در واقع اگر که یک فرد توانایی تحمل درد پیرسینگ را نداشته باشد و یا اینکه برای بهبود یافتن پس از پیرسینگ به مدت زمان بسیار بیشتری نیاز خواهد داشت، باید این نوع عمل را با دقت بسیار زیاد انجام داد. چرا که فرد ماهر می تواند به درستی و با کاهش بسیار زیاد درد این عمل را انجام دهد.

۳. آلرژی

آلرژی از دیگر عوامل بسیار مهمی است که در پس از انجام پیرسینگ ترقوه باید حتما به آن توجه کنید. در واقع اگر که به یک نوع فلز خاص حساسیت دارید بهتر است که از همان ابتدا با یک فرد متخصص مشورت کنید. به عبارتی بهتر اگر که به برخی فلزها حساسیت داشته باشید ممکن است عمل پیرسینگ با مشکل مواجه شود.

۴. شخص ماهر و متخصص

امروزه مکان های مختلفی وجود دارند که این گونه خدمات و یا به عبارتی پیرسینگ ترقوه را برای شما انجام دهند. اما مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که پیرسینگ ترقوه به دلیل حساسیتی که دارد باید در یک مرکز معتبر که مجوزهای لازم را دارد انجام شود. دقت کنید که به هیچ عنوان به مکان های غیر معتبر مراجعه نکنید چرا که ساده ترین عوارض آن ممکن است ایجاد عفونت و یا مشکلات مشابه باشد.

پس از مراجعه به یک مرکز معتبر باید توجه کنید که همه چیز به درستی و اصولی آماده سازی و تمیز شده باشد چرا که در صورت ایجاد هرگونه کثیفی ممکن است مشکلات جدی برای شما ایجاد کند.

آیا پیرسینگ ترقوه دارای درد است؟

یکی از مراحلی که برای انجام پیرسینگ ترقوه انجام می شود به کار بردن بی حسی است. در واقع بی حسی را به این منظور استفاده می کنند تا در هنگام انجام دادن پیرسینگ فرد هیچ گونه درد را حس نکند. البته لازم است این امر را نیز ذکر کنیم که پس از از بین رفتن اثر بی حسی فرد درد را حس خواهد کرد که می توان در این حین از مسکن استفاده کرد. همچنین برای اینکه بتوان از ایجاد عفونت جلوگیری کرد پس از پیرسینگ ترقوه باید حتما آنتی بیوتیک لازم را استفاده کرد که میزان آن نیز توسط پزشک متخصص معین خواهد شد.

مراقبت های پس از پیرسینگ ترقوه

بهتر است پس از انجام پیرسینگ ترقوه نکات زیر را نیز در نظر بگیرید.

• به هیچ عنوان به محل سوراخ شده تا مدت زمان حدود ۲۴ ساعت پس از عمل دست نزنید.

• محل مورد نظر را باید ضد عفونی کنید این کار را می توانید با الکل و کرم های آنتی باکتریال انجام دهید.

• در صورت ایجاد هرگونه تورم، قرمزی و ترشحات زرد رنگ باید حتما به پزشک مورد نظر مراجعه کنید.

جمع بندی

شاید گمان کنید که برای انجام پیرسینگ در تهران نیازی به رعایت هیچ نکته ای نخواهید داشت و به هر مرکز انجام پیرسینگ ترقوه می توانید مراجعه کنید. اما لازم است بدانید که این عمل با این حساسیت حتما باید با آگاهی کامل انجام شود که در این مقاله سعی کردیم نکات مهمی در این زمینه را برای شما بررسی کنیم.

https://www.beautyanswered.com/what-is-a-clavicle-piercing.htm


بهترین برند دستگاه لیزر مو

بهترین برند دستگاه لیزر مو شرایط تاسیس مرکز لیزر

امروزه خرید بهترین دستگاه لیزر مو برای بسیاری از افراد دارای اهمیت بسیار زیادی است. در واقع همه ی افراد برای از بین بردن موهای زائد، روش های مختلفی را امتحان کرده اند. اما طبق تجربه های موجود در چند سال اخیر می توان به جرات بیان کرد که لیزر مو از بهترین و آسان ترین شیوه ها برای از بین بردن موهای زائد به حساب می آید.

بنابراین هر شخصی که بتواند با بهترین برند دستگاه لیزر مو اقدام به از بین بردن موهای زائد کند می تواند نتایج بهتری نیز در این زمینه را نیز بگیرد. اما شاید برای شما سوال باشد که چگونه می توان فهمید کدام نوع بهترین دستگاه برای از بین بردن موها خواهد بود؟ در واقع امروزه با پیشرفت کردن علم و همچنین تکنولوژی انواع دستگاه ها وارد بازار شده است.

به همین دلیل در ادامه اقدام به معرفی نکات مهمی کرده ایم تا با کمک آن ها بتوانید بهترین دستگاه لیزر را انتخاب نمایید.

ویژگی های بهترین دستگاه های لیزر مو های زائد چیست؟

یکی از راه هایی که می توانید با کمک آن بهترین دستگاه های لیزر مو را تشخیص دهید آشنا شدن با ویژگی های مختلف آن ها است. در ادامه به ۷ مورد از ویژگی هایی که باید در بهترین دستگاه های لیزر مو وجود داشته باشد، اشاره می‌ کنیم.

۱. قدرت نفوذ بالا

دستگاه لیزر حرفه ای باید قدرت نفوذ بالایی داشته باشد. به این معنی که همان طور که می دانید هر فردی ممکن است در بین موهای خود چند تار موی ضخیمی داشته باشد. در صورتی که دستگاه مورد نظر برای لیزر موهای زائد دارای قدرت نفوذ بالایی باشد توانایی و قابلیت این را خواهد داشت تا موهای ضخیم را نیز از بین ببرد.

۲. بدون درد و سوختگی

از دیگر ویژگی های مهم‌ موجود در بهترین دستگاه لیزر حرفه ای این است که بدون درد و سوختگی عمل می کند. در واقع حتما در هنگام مشورت گرفتن برای کسب کردن اطلاعاتی در مورد دستگاه های لیزر این موضوع را شنیده اید که لیزر موهای بدن بسیار دردناک است و حتی ممکن است که باعث ایجاد سوختگی در بدن شود.

جالب است بدانید که این موارد کاملا صحیح می باشند. در حقیقت در گذشته دستگاه های لیزری وجود داشتند که به دلیل نداشتن امکانات و توانایی های لازم باعث ایجاد درد و سوختگی می شدند. اما لازم است بدانید که امروزه این دستگاه ها با پیشرفت تکنولوژی و علم نیز پیشرفت کردند. بنابراین توصیه می شود که به هنگام انتخاب کلینیک و دستگاه لیزر به این امر نیز دقت کافی داشته باشید.

۳. سرعت بالای دستگاه

لازم است بدانید که دستگاه لیزر در صورتی که جزو بهترین دستگاه های موجود باشد به طبع آن نیز سرعت بالایی خواهد داشت. در نتیجه کار لیزر موهای بدن حتی در صورت فول بادی بودن به سرعت و در کمتر از یک ساعت به انجام خواهد رسید و حتی نیازی به تعداد جلسات بیشتری نیز نخواهید داشت.

۴. عدم نیاز به ژل و یا مواد بی حس کننده

بهترین برند دستگاه لیزر معمولا به گونه ای ساخته می شوند که کار با آن ها بسیار سریع و راحت انجام شود و در نتیجه آن هیچ گونه نیازی به ژل و یا بی حس کننده نخواهد بود.

۵. یکنواخت بودن لیزر

بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد بدن آن هایی هستند که موهای اضافی را به صورت کاملا یکنواخت و صاف از بین خواهند برد بدون اینکه نگران این امر باشید که ممکن است قسمتی از بدن شما موهای زائد اندکی داشته باشد.

۶. جوانسازی پوست

برخی از دستگاه ها که‌ ممکن است از تکنولوژی های قدیمی استفاده کنند باعث می شوند که بدن افراد پس از لیزر دچار خشکی پوست شود. این در حالی است که بهترین برند این دستگاه ها به هیچ عنوان موجب ایجاد خشکی پوست نخواهد شد.

۷. قابلیت پوشش دادن انواع پوست مو

از اصلی ترین دغدغه های بسیاری از شرکت ها و برندهای تولید کننده انواع دستگاه لیزر این است که بتوانند رنگ های مختلف پوستی را پوشش دهند. این امر البته امروزه بسیار مورد رعایت قرار گرفته است و می توان گفت تقریبا تمامی دستگاه های لیزر موجود می توانند انواع پوست و مو را پوشش دهند.

بهترین برند دستگاه لیزر مو در ایران

در ادامه به چند مورد از بهترین دستگاه لیزر مو که در کشور ما ایران می توانید به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید را برای شما معرفی کرده ایم.

• دستگاه پرایم لیزر اسپانیا

این نوع دستگاه دارای ویژگی های بسیار عالی است که می تواند حتی برای از بین بردن موهای کرکی نیز استفاده شود. همچنین به دلیل داشتن قدرت بالا تعداد جلسات زیادی نیز نیاز نخواهید داشت.

• دستگاه لیزر الیت پلاس

این نوع دستگاه دارای دو نوع طول موج ان دی یاگ و الکساندریت است. همچنین می‌ توان از آن برای انواع مختلف پوست ها از جمله پوست های برنزه استفاده کرد.

• دستگاه مدیو استار

طول موجود دایود در این نوع دستگاه استفاده شده است. همچنین برای پوست های روشن تا تیره و یا گندمی مفید و کاربردی است.

• دستگاه لیزر موی دایود وکتوس

جالب است بدانید که این نوع دستگاه نه تنها برای موهای اضافی استفاده می شود بلکه حتی می توان از آن برای رفع تیرگی پوست نیز استفاده کرد.

• دستگاه لیزر موی زائد آپوجی پلاس

این نوع دستگاه لیزر به دلیل داشتن سیستم کولینگ دستگاه الیت پلاس به میزان بسیار قابل توجه درد را کاهش می دهد. برای لک های سطحی پوست نیز مفید است.

• دستگاه لیزر کندلا جنتل پرو

این نوع دستگاه لیزر برای لیزر کردن سطح وسیعی از بدن و همچنین موهای نازک می تواند بسیار کاربردی باشد.

• دستگاه لیزر الکساندرایت نابلکس

می تواند طیف بسیار وسیعی از موهای ضخیم، تیره، نازک و حتی روشن را در بربگیرد. طول موج و همچنین میزان انرژی مورد نیاز برای از بین بردن موهای زائد بسیار مناسب است.

• دستگاه لیزر الکساندرایت کوترا یا الکس سرد

به دلیل اینکه این نوع دستگاه لیزر دارای سیستم خنک کننده است می تواند در کاهش درد و سوختگی بسیار مفید باشد.

بنابراین برای اینکه بتوانید نتایج مورد نظر را از لیزر کردن موهای زائد بگیرید، لازم است حتما نکات گفته شده را مورد نظر بگیرید و همچنین از بهترین دستگاه لیزر مو استفاده کنید.

https://info.astanzalaser.com/blog/top-3-features-to-look-for-when-purchasing-a-laser-hair-removal-device?hs_amp=true

لیزر جای جوش چگونه انجام می شود؟

لیزر جای جوش

حتما تا کنون نام لیزر جای جوش را شنیده اید. در واقع از ناخوشایندترین اتفاق هایی که ممکن است برای شما و یا هر فرد دیگری پیش آید، جوش است. در واقع همه ما بارها تجربه جوش را داشته ایم که معمولا بر روی پوست می افتد. به عبارتی در هنگام نگاه کردن  به پوست متوجه یک یا چند برآمدگی خواهید شد که همان جوش است.

در حقیقت جوش ها در طی دوران نوجوانی بسیار پیشرفت می‌کنند. همچنین این جوش ها ممکن است حتی برای همیشه به یادگار بمانند که طبیعتا هیچ فردی به آن ها علاقه ای ندارد. به همین دلیل برای از بین بردن آن ها راه های مختلفی استفاده می شود تا شاید از شر این جوش ها و همچنین جای آن ها راحت شد.

از جمله بهترین روش های موجود می توان به لیزر جای جوش اشاره کرد. در واقع امروزه نه تنها لیزر موهای زائد بلکه لیزر جای جوش نیز توانسته است افراد بسیاری از رده های سنی مختلف را به خود جذب کند. در صورتی که شما نیز تمایل دارید بدانید لیزر جای جوش چگونه انجام می شود؟ در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

انواع جوش و دلایل تشکیل آن ها

در ابتدا و پیش از شرح در مورد لیزر جای جوش شاید بهتر باشد که با انواع جوش و همچنین دلیل به وجود آمدن آن ها اطلاعات بیشتری داشته باشید. به طور عمده جوش ها ممکن است به دلیل تغییرات هورمونی ایجاد شود و یا به عبارتی دقیق تر توسط هورمون‌های آندروژن تشکیل می‌ شوند. جالب است بدانید که این نوع هورمون ها در دوره نوجوانی و جوانی فعالیت خود را آغاز می‌ کنند.

به عبارتی دقیق تر می توان گفت که حساسیت به این نوع هورمون ها به همراه باکتری های موجود بر روی سطح پوست و البته اسیدهای چرب موجود در غدد چربی، باعث می شوند انواع جوش ها به وجود آیند. از دیگر مهم ترین دلایل ایجاد جوش همچنین می توان به تغییرات هورمونی در دوران قاعدگی زنان، آلودگی های هوا، به کار بردن محصولات مراقبت‌ های پوستی، داشتن استرس و البته برخی از داروها اشاره کرد. انواع جوش عبارتند از موارد زیر :

▪︎ جوش سرسیاه : به طور کلی در این نوع جوش ها، چربی های زائد و سلول های مرده، منافذی که در پوست باز هستند را پر می کنند و در نتیجه منجر به ایجاد جوش سرسیاه می شوند.

▪︎ جوش سرسفید : این نوع جوش ها نیز عمدتا به دلیل چربی ها و سلول های مرده تشکیل می شوند.

▪︎ پاپول ها : برآمدگی های کوچکی که قرمز و یا صورتی هستند را جوش پاپول می نامند که معمولا ملتهب می شوند.

▪︎ جوش چرکی : این نوع جوش ها مشابه جوش های سرسفید هستند که با اطراف خود قرمز می شوند.

▪︎ ندول ها : جوش های بزرگ و دردناکی که معمولا در اعماق پوست قرار می‌ گیرند را ندول می نامند که از دیگر انواع جوش های متداول به حساب می آیند.

▪︎ کیست ها : جوش های پر از چرکی که موجب به وجود آوردن اسکار و یا جای زخم می شوند به کیست معروف هستند که برخی از افراد مجبور به لیزر جای جوش این نوع نیز می شوند.

لیزر جای جوش

لازم است بدانید که لیزر جای جوش همانند لیزر موهای زائد یک نوع لیزر درمانی است. در واقع همان طور ‌که از اسم لیزر جای جوش نیز مشخص است، برای درمان و از بین بردن لکه های به جا مانده از جوش های قدیمی استفاده می شود.

اما در مورد اینکه لیزر جای جوش چگونه انجام می شود باید گفت که این لیزر نور را بر روی لایه های سطحی پوست متمرکز می کند. سپس با این عمل جای جوش و هر گونه اسکار مانده بر روی پوست از بین می رود و البته به طور همزمان رشد کردن سلول های سالم و جدید پوست را تحریک کرده تا بتوانند جایگزین بافت های اسکار شوند.

البته لازم به ذکر است که لیزر جای جوش نمی تواند تمامی لکه های باقی مانده را به طور کامل از بین ببرد. اما با این وجود آن ها را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد و حتی ممکن است درد آن ها را نیز کمتر کند. با این حال لازم است بدانید که افراد دارای پوست تیره، جوش های فعال و یا پوست چروک شده نمی توانند کاندید مناسبی برای لیزر جای جوش باشند.

لیزر جای جوش دارای گرما است که این گرما بر روی لایه رویی پوست متمرکز شده و در نتیجه جای زخم و یا لکه ها را از بین می برد. پس‌از اینکه لایه سطحی پوست از بین رفت، جای زخم و جوش به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد و پوست نیز صاف تر دیده خواهد شد‌.

همزمان که لایه آسیب دیده پوست از بین می رود، گرما و همچنین نور لیزر جای جوش موجب می شود سلول های سالم جدیدی در سطح پوست رشد کنند. البته از جمله دیگر فواید لیزر درمانی این است که با بالا بردن گرمای این قسمت ها، علاوه بر بیشتر شدن جریان خون، التهاب های موجود در پوست نیز کاهش می یابد و بدین گونه نحوه عملکرد لیزر جای جوش موجب تاثیر بر جای جوش های باقی مانده می شود.

مراقبت های قبل و بعد از لیزر جای جوش

لیزر جای جوش می تواند برای از بین جای جوش ها بسیار کمک کننده و مفید باشد. اما باید دقت کنید که نباید انتظار معجزه از این روش را داشت. در ادامه برخی از بهترین توصیه ها برای گرفتن بهترین نتیجه از لیزر جای جوش را برای شما پیشنهاد می‌ کنیم :

▪︎ بهتر است که در ابتدا با یک پزشک متخصص پوست مشاوره داشته باشید.

▪︎ پیش از اقدام به لیزر جای جوش به مدت چند هفته در معرض نور آفتاب قرار نگیرید.

▪︎ سیگار را نیز لازم است حداقل پیش از دو هفته ترک کنید.

▪︎ استفاده از ویتامین های E، آسپرین و یا دیگر مکمل ها که ممکن است بهبودی را به تاخیر اندازند، خودداری کنید.

▪︎ محصولات مراقبتی پوستی که دارای رتینوئید یا اسید گلیکولیک هستند را بهتر است پیش از لیزر جای جوش به مدت دو هفته کنار بگذارید.

بنابراین در صورتی که قصد دارید برای از بین بردن جوش های خود از لیزر جای جوش استفاده کنید بهتر است در ابتدا تمامی نکات گفته شده در این مقاله را در نظر بگیرید. همچنین شما می توانید برای دریافت انواع خدمات در زمینه لیزر همانند لیزر جای جوش و یا لیزر موهای زائد به کلینیک مراجعه نمایید.

https://www.healthline.com/health/beauty-skin-care/laser-treatment-for-acne-scars

هایفوتراپی چیست

هایفوتراپی

هایفو و یا HIFU در اصل امواج فراصوت متمرکز با شدت بالا است. هایفوتراپی نیز یک درمان زیبایی نسبتاً جدید برای سفت کردن پوست به حساب می آید. از جمله مزایای این روش این است که به عنوان جایگزینی غیرتهاجمی و بدون درد برای لیفت صورت در نظر گرفته می شود. 

در این روش از امواج اولتراسوند برای کمک به تولید کلاژن و در نتیجه سفت‌تر شدن پوست استفاده می‌کنند. چندین آزمایش بالینی کوچک نشان داده اند که هایفو برای لیفت صورت و اصلاح چین و چروک نیز ایمن و موثر است چرا که افراد مختلف با کمک آن توانستند نتایج را در چند ماه پس از درمان مشاهده کنند، بدون اینکه با خطرات مربوط به جراحی مواجه شوند.

این روش همچنین برای جوانسازی صورت، لیفتینگ، سفت کردن و کانتورینگ بدن استفاده می شود. تحقیقات بیشتری باید انجام شود تا مشخص شود کدام افراد دقیقا برای این نوع روش ها بهترین نتیحه را خواهند گرفت. اما با این حال تاکنون، هایفوتراپی یک درمان بسیار مفید بوده است که می تواند جایگزین لیفت صورت شود، به خصوص در افراد جوان تر که نمی خواهند با خطرات و زمان بهبودی مرتبط با جراحی مواجه شوند. در ادامه با ما همراه باشید تا بهتر بدانید هایفوتراپی چیست و اطلاعات مفید دیگری در مورد آن بدست آورید.

معرفی هایفوتراپی صورت

در هایفوتراپی از امواج اولتراسوند متمرکز برای هدف قرار دادن لایه های پوست که درست زیر سطح پوستی هستند، استفاده می شود. امواج اولتراسوند باعث گرم شدن سریع بافت ها می شود.

سلول های ناحیه مورد نظر نیز زمانی که آسیب سلولی را تجربه می کنند به یک دمای مشخص می رسند. با وجود اینکه ممکن است این عمل غیرقابل تصور به نظر برسد اما آسیب سلولی در واقع سلول ها را تحریک می کند تا کلاژن بیشتری تولید کند ( کلاژن در اصل پروتئینی است که برای ساختار پوست اهمیت بسیار زیادی دارد).

می توان گفت که افزایش کلاژن منجر به ایجاد پوستی سفت تر با چین و چروک کمتر می شود. همچنین لازم است بدانید که در هایفوتراپی هیچ آسیبی به لایه های فوقانی پوست و یا قسمت های مجاور آن وارد نمی شود چرا که امواج فراصوت با فرکانس بالا بر روی بافت های خاصی در زیر سطح پوست متمرکز می شوند.

هایفوتراپی به چه کسانی توصیه نمی شود؟

هایفوتراپی ممکن است برای همه مناسب نباشد. به طور کلی، این روش در افراد بالای ۳۰ سال با شلی پوست خفیف تا متوسط ​​بهترین عملکرد را خواهد داشت. هایفوتراپی برای افرادی که شرایط شدیدتر افتادگی پوست دارند به خوبی عمل نمی کند. همچنین افرادی که پوستی دارند که توسط نور آسیب دیده است و یا صورت آن ها به میزان بسیار زیادی شل باشد ممکن است پیش از اقدام به این روش به چندین درمان نیاز داشته باشند. احتمالا بیماران مسن‌ تر با پیری بسیار زیاد، شلی شدید پوست و یا به عبارتی بهتر گردن بسیار آویزان کاندیدای مناسبی برای هایفوتراپی نباشند و ممکن است نیاز به جراحی داشته باشند. هایفوتراپی همچنین برای افراد مبتلا به عفونت و ضایعات پوستی در ناحیه مورد نظر، آکنه شدید یا کیستیک و یا کاشت فلزی در ناحیه درمان توصیه نمی شود.

مزایای هایفوتراپی

طبق گفته انجمن جراحی پلاستیک زیبایی آمریکا، هایفوتراپی و سایر جایگزین های غیرجراحی برای لیفت صورت طی چند سال اخیر محبوبیت زیادی را به دست آورده اند. تعداد کل عمل های انجام شده بین سال های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۷ به میزان ۶۴.۸ درصد افزایش یافته است. هایفوتراپی دارای مزایای زیبایی بسیار زیادی است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

▪︎ کاهش چین و چروک

▪︎ سفت کردن پوست شل شده گردن

▪︎ بلند کردن گونه ها، ابروها و پلک ها

▪︎ تقویت خط فک

▪︎ سفت شدن ناحیه سینه

▪︎ صاف کردن پوست

مراحل انجام هایفوتراپی

ممکن است در حین عمل هایفو ناراحتی جزئی داشته باشید. برخی افراد آن را به عنوان پالس های الکتریکی کوچک یا احساس خاردار خفیف توصیف می کنند.

در واقع برای هایفوتراپی صورت قبل از انجام آن نیازی به آمادگی خاصی نیست. تنها تمام لوازم آرایش و مراقبت از پوست باید قبل از درمان از ناحیه مورد نظر پاک شوند. در ادامه مراحلی کلی را که باید برای انجام هایفوتراپی پوست مورد انتظار داشته باشید، برای شمل معرفی می کنیم :

▪︎ یک پزشک یا تکنسین ناحیه مورد نظر را تمیز می کند.

▪︎ ممکن است قبل از شروع یک کرم بی حس کننده موضعی استفاده شود.

▪︎ پزشک یا تکنسین از ژل اولتراسوند استفاده می کند.

▪︎ دستگاه هایفوتراپی بر روی پوست قرار می گیرد.

▪︎ پزشک یا تکنسین دستگاه را با استفاده از نمایشگر اولتراسوند روی تنظیمات مناسب تنظیم می کند.

▪︎ سپس انرژی اولتراسوند در پالس های کوتاه به مدت تقریباً ۳۰ تا ۹۰ دقیقه به ناحیه مورد نظر ارسال می شود.

در صورت نیاز به تعداد جلسات اضافی، می توانید پس از اتمام، برای درمان بعدی برنامه ریزی کنید. در طول استفاده از هایفوتراپی ممکن است گرما یا سوزن سوزن شدن بر روی پوست خود را احساس کنید. در صورتی که این روش باعث درد شدید شود، داروی ضد درد توصیه می شود. فعالیت های روزانه نیز ممکن است پس از اتمام این پروسه دوباره از سر گرفته شود.

عوارض هایفوتراپی

اگر که شما برای انجام هایفوتراپی به یک متخصص آموزش دیده دارای مهارت در این امر مراجعه کنید، هایفوتراپی می تواند بسیار ایمن انجام شود و به عبارتی عوارض جدی برای شما پیش نخواهد آمد. بهترین بخش در مورد این نوع درمان این است که شما می توانید بلافاصله پس از اتمام درمان و خروج از مطب ارائه دهنده این خدمات، فعالیت های عادی خود را دوباره از سر بگیرید. البته تنها ممکن است قرمزی یا تورم خفیف رخ دهد که معمولا به سرعت فروکش می کند. همچنین این را نیز لازم است بدانید که احساس سوزن سوزن شدن خفیف در ناحیه تحت درمان ممکن است برای چند هفته ادامه داشته باشد. بی حسی و یا کبودی موقتی را نیز پس از استفاده از هایفوتراپی ممکن است تجربه کنید که معمولاً در عرض چند روز از بین خواهد رفت.

بنابراین اگر که شما نیز تمایل داشته باشید اقدام به انجام هایفوتراپی کنید می توانید به کلینک مراجعه کرده و از خدمات آن استفاده کنید.

https://www.nilforoushzadeh.clinic/en/services/hifu/

بهترین روش از بین بردن گودی زیر چشم

رفع گودی زیر چشم

افزایش سن، ژنتیک، خستگی و مواردی دیگر همگی می توانند باعث گودی زیر چشم شوند که معمولا نشانه ای از یک مشکل پزشکی نیستند. با وجود اینکه معمولاً نیازی به نگرانی نیست اما ممکن است برخی از شما تمایل داشته باشید به دلیل اینکه بر روی زیبایی چهره تاثیر دارند این قسمت تیره را روشن کنید. در واقع برای اینکه بتوانید این قسمت را درمان و یا به عبارتی بهتر روشن کنید درمان های مختلفی وجود دارند که در ادامه این مقاله قصد داریم بهترین روش از بین بردن گودی زیر چشم را برای شما معرفی کنیم.

گودی زیر چشم چیست؟

به عبارتی دقیق تر گودی زیر چشم به این معنی است که ناحیه پوست زیر چشم شما تیره به نظر برسد. این ناحیه بسته به رنگ طبیعی پوست شما ممکن است به صورت سایه های آبی، بنفش، قهوه ای یا سیاه ظاهر شود. حلقه های تیره زیر چشم ممکن است چهره شما را خسته و یا مسن تر از آن چه که هستید، نشان دهد.

کدام افراد بیشتر در معرض گودی زیر چشم هستند؟

گودی و حلقه های سیاه زیر چشم می تواند در هر فردی و در هر سنی، نژاد و حتی جنس تشکیل شود. همه انواع پوست می توانند سطوح مختلفی از حلقه های تیره را نیز نشان دهند. اما حلقه‌های سیاه زیر چشم در گروه‌های خاصی از افراد شایع‌ تر هستند. این گروه ها عبارتند از :

▪︎ افرادی که دارای سن بالا و یا به عبارتی مسن هستند.

▪︎ افرادی که سابقه خانوادگی گودی زیر چشم دارند.

▪︎ افرادی که رنگ پوست تیره تری دارند.

دلایل گودی زیر چشم

گودی که در زیر چشم تشکیل می شود ممکن است علائم نامطلوبی ایجاد نکند به جز اینکه پوست اطراف چشم تیره‌تر و توخالی به نظر برسد. لازم است بدانید که در بیشتر مواقع گودی در زیر چشم به کیفیت تغذیه و شرایط زندگی فرد بستگی دارد.

هنگامی که این گونه علت ها اصلاح شوند، گودی چشم بدون درمان های خاصی ممکن است، برطرف شود، به این معنی که می توان این گونه علت ها را از بین برد و یا اینکه به موقع اقدام به درمان گودی چشم کرد تا وضعیت وخیم تر نشود.

در ادامه چند نمونه از مسائل مربوط به سلامتی و سبک زندگی که بر پوست زیر چشم تأثیر می گذارد اشاره کرده ایم :

▪︎ کم آبی بدن :

شایع‌ ترین علت گودی زیر چشم کم‌ آبی و یا کمبود آب در بدن است.
مصرف بیش از حد قهوه، نوشابه و نوشیدنی هایی که از قبل بسته بندی شده اند، ممکن است باعث شود فرد بیش از حد ادرار داشته باشد و در نتیجه آن موجب ایجاد کمبود آب در بدن شود.

▪︎ کمبود ویتامین :

کمبود ویتامین C، ویتامین K و آهن می تواند باعث گودی زیر چشم شود. در حقیقت، چشم هایی که گودی داشته باشند، می تواند نشانه ای از علائم سوء تغذیه باشد. ویتامین C به جذب آهن و کاهش کبودی کمک می کند، در حالی که ویتامین K مسئول لخته شدن خون است. کمبود یک یا هر دوی این ویتامین ها می تواند منجر به کبودی، داشتن پوست ناسالم و گودی چشم شود. اختلال در خواب یا کمبود خواب نیز ممکن است باعث فرورفتگی چشم شود. ایجاد یک الگوی خواب مناسب نیز ممکن است به درمان این بیماری کمک کند.

▪︎ سن و سال :

کلاژن فراوان ترین پروتئین در بدن انسان است و به پوست استحکام و انعطاف پذیری می دهد. با افزایش سن، بدن تمایل به از دست دادن کلاژن دارد. اولین جایی که از دست دادن کلاژن بیشتر قابل توجه است، پوست زیر چشم است. از دست دادن کلاژن باعث می‌شود که در زیر چشم گودی تشکیل شود.

▪︎ کاهش وزن :

گاهی اوقات، کاهش وزن به اندازه ای زیاد است که باعث می شود رگ های خونی زیر چشم برجسته شوند و پوست شفاف شود و در نتیجه در ظاهر چشم های گود رفته را ایجاد کند. کاهش وزن چشمگیر همچنین ممکن است باعث کمبودهای تغذیه ای شود که این امر نیز می تواند منجر به گودی زیر چشم شود.

▪︎ ژنتیک :

ممکن است گودی چشم ناشی از ژنتیک یا DNA فرد باشد. به عنوان نمونه ای از تأثیر DNA، موقعیت چشم ها در حفره ها عمدتاً به دلیل ژنتیک است.

▪︎ سیگار کشیدن :

سیگار کشیدن باعث تخریب کلاژن و کاهش خاصیت ارتجاعی پوست می شود. این امر می تواند باعث افتادگی پوست صورت و در نتیجه گود افتادگی زیر چشم ها شود.

▪︎ آلرژی :

آلرژی می تواند باعث فرورفتن دور چشم ها و ایجاد حلقه های سیاه زیر آن ها شود. این اثرات ناشی از التهاب در رگ های خونی کوچک زیر چشم یا مسدود شدن مجرای بینی است که می تواند با آلرژی همراه باشد.

▪︎ عفونت های سینوسی :

سینوس های ملتهب یکی دیگر از علل گودی زیر چشم است. گرفتگی بینی از علائم عفونت سینوسی است و باید به پزشک مراجعه کنید.

▪︎ ضربه :

هر گونه آسیب به صورت یا استخوان های اطراف چشم می تواند باعث فرورفتگی چشم ها شود. اکثر شکستگی ها می توانند در عرض چند هفته یا چند ماه بهبود یابند. با این حال، برخی از شکستگی ها، شکستگی های اوربیت هستند، جایی که لبه استخوانی چشم سالم است، اما کف نازک حدقه چشم پاره شده یا ترک خورده است و بنابراین ضربه به چشم می تواند موجب ایجاد گودی زیر چشم شود.

درمان گودی زیر چشم

برای اینکه بتوانید گودی زیر چشم خود را درمان کنید لازم است بدانید که امروزه روش ها و راه های مختلفی برای این امر وجود دارد. اما از جمله بهترین روش از بین بردن گودی زیر چشم می توان به مورد زیر اشاره کرد که البته توصیه می شود قبل از اقدام به هر کاری در ابتدا با یک متخصص حرفه ای مشورت کنید.

در واقع یکی از بهترین راه ها برای از بین لکه های تیره دور چشم و همچنین گودی زیر چشم، می توان به استفاده از فیلر زیر چشم استفاده کرد که در اصل همان پر کننده بافت موجود در زیر پوست است. برای پر کردن گودی زیر چشم عمدتا از موادی مانند اسید هیالورونیک نظیر رستلین یا ژوویدرم و دیگر برندهای معتبر مشابه استفاده می شود.

در صورت تمایل برای رفع گودی زیر چشم می توانید برای دریافت کردن خدمات به کلینیک مراجعه کنید.

https://www.medicalnewstoday.com/articles/320134#medical-treatment


همه چیز درباره پیرسینگ بینی

پیرسینگ در تهران

از جمله مدهایی که این روزها در بین بسیاری از افراد محبوب شده است، پیرسینگ بینی است. در واقع در جامعه ی مدرن و امروزی، سبک های مختلفی به وجود آمده اند که با پیروی از آن هایی که سلامتی شما را به خطر نمی اندازند می توانید طوری که تمایل دارید به نظر برسید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا از همه چیز درباره پیرسینگ بینی که احتمالا برای شما نیز مهم است، مطلع شوید.

پیرسینگ بینی چیست؟

پیرسینگ بینی پس از پیرسینگ گوش، همان طور که به آن اشاره کردیم از محبوب ترین پیرسینگ ها به حساب می آید. در واقع این نوع پیرسینگ با به وجود آوردن یک سوراخ و یا حتی یک برش در غضروف بینی و در قسمت های مختلف بینی همانند پیرسینگ سپتوم، پیرسینگ پره بینی، پل بینی قابل انجام است. با قرار دادن یک زیور زیبا می توانید به جذابیت چهره خود بیافزایید.

آیا پیرسینگ بینی درد دارد؟

معمولا بیشترین سؤالی که برای بسیاری از افرادی که قصد دارند پیرسینگ بینی انجام دهند، پیش می آید، این است که آیا پیرسینگ بینی درد دارد؟ در واقع نمی توان به طور دقیق به این سوال پاسخ داد، چرا که همه افراد توانایی متفاوتی از تحمل درد را دارند. نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که این گونه تغییرات طبیعتا دارای درد خواهند بود، اما معمولا مانند یک نیشگون گرفتن سریع است و قبل از اینکه حتی متوجه شوید تمام می شود. به عبارتی بهتر تنها چند ثانیه یا کمتر طول می کشد. بنابراین درد اولیه ناشی از سوراخ واقعی در یک چشم به هم زدن آغاز و تمام می شوند. با این حال این امر را نیز لازم است بدانید که پس از انجام آن نیز و در طول بهبودی، این ناحیه دردناک و حساس خواهد بود.

بهترین جنس برای پیرسینگ بینی چیست؟

برخی از افراد به برخی از انواع فلزات جواهرات حساس هستند و به عبارتی بهتر این امر باعث تحریک بیشتر و حتی واکنش های آلرژیک خفیف در محل مورد نظر پیرسینگ می شوند. 

در ادامه ما دو فلز را به طور کلی ایمن برای هر سوراخ بینی را فهرست کرده ایم :

▪︎ فولاد ضد زنگ : این فلز ارزان‌تری است که اکثر مردم با آن مشکلی ندارند. کسانی که پوست حساسی دارند ممکن است بخواهند در عوض روی تیتانیوم سرمایه گذاری کنند.

▪︎ ︎تیتانیوم : از بین تمام گزینه های فلزی، تیتانیوم یکی از ایمن ترین نوع فلزات است. در واقع این فلز رایجی است که در جواهرات استفاده می شود و حتی افرادی که پوست حساسی دارند نیز می توانند از آن استفاده کنند.

همچنین فهرستی از فلزات وجود دارد که بهتر است از آن ها اجتناب کنید یا اینکه در ابتدا مطمئن شوید که برای شما هیچ مشکلی پیش نمی آورند :

▪︎ طلا :  طلای بالاتر از ۱۸ عیار برای بدن خیلی نرم است. جواهرات با روکش طلا، پر شده با طلا برای استفاده در پیرسینگ بینی که به تازگی انجام شده است، پیشنهاد نمی شوند. سطح طلا (که بسیار نازک است و در میلیونم اینچ اندازه گیری می شود) می تواند فرسوده شود یا از بین برود و در زخم ها فرو رود. 

▪︎ نیکل : قرار گرفتن در معرض نیکل می تواند باعث ایجاد کدری شود. 

▪︎ نقره : نقره یک خطر آلرژی است و می تواند به راحتی کدر شود. لکه های سیاه در جایی که سوراخ قرار دارد، اثر لکه دار شدن جواهرات نقره بر روی پوست است. 

کدام قسمت برای پیرسینگ بینی بهتر است؟

برای بسیاری از شما این سوال پیش می آید که کدام قسمت بینی را سوراخ کنیم بهتر است؟ در ادامه سه سوال مهم را برای شما ارائه کرده ایم که با کمک پاسخ دادن به آن ها بتوانید با اطمینان بیشتری برای محل پیرسینگ بینی تصمیم بگیرید.

▪︎ مدل موهای خود را چگونه انتخاب کرده اید؟

▪︎ به کدام طرف بیشتر می خوابید؟

▪︎ دیگر پیرسینگ بینی شما در کجا قرار دارند؟

مراقبت های لازم پس از پیرسینگ بینی

همان طور که می دانید بینی از اعضای مهم صورت به حساب می آید که نقش بسیار موثری در ظاهر دارد، بنابراین پس از انجام پیرسینگ بینی باید حتما مراقبت های لازم را انجام دهید. همچنین جالب است بدانید استفاده از هر گونه زیور آلات نسبت به هر چیز دیگری سریع تر دیده خواهد شد. در ادامه به شما نکاتی را معرفی می کنیم که برای مراقبت کردن از بینی پس از پیرسینگ اهمیت دارند :

▪︎ لازم است در طول روز دو تا سه بار با آب نمک حمام کنید. به عبارتی بهتر یک پنبه را آب نمک آغشته کنید و سپس به مدت ۳ تا ۵ دقیقه بر روی محل سوراخ شده بگذارید. در صورتی که پیرسینگ پره بینی انجام شود لازم است بینی را کاملا در آب نمک قرار دهید.

▪︎ نباید محل سوراخ را خالی بگذارید چرا که بافت های این سوراخ ها به سرعت می توانند بهبود یابند و بنابراین در صورت خالی ماندن، سوراخ به سرعت بسته خواهد شد.

▪︎ دقت کنید که بازی کردن با زیور آلات کار اشتباهی است  چرا که باعث می شود بافت آسیب ببیند و اسکار، گوشت اضافه و حتی زخم در آن قسمت باقی بماند. 

▪︎ همان طور که به آن اشاره کردیم برای دوران بهبودی باید از نوع زیور آلات مناسبی استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید حتی از میخ و یا حلقه استفاده کنید.

▪︎ هرگونه علائم خطر را دیدید حتما باید آن را جدی بگیرید. در واقع از آن جایی که بینی میکروب های بسیار زیادی را می تواند جذب کند ممکن است پس از پیرسینگ بینی در سوراخ بینی عفونت ایجاد شود. بنابراین هر گونه علائمی از عفونت مشاهده کردید حتما به پزشک مراجعه کنید.

▪︎ سعی کنید از آرایش دوری کنید. هیج گونه ماده آرایشی نباید در محل پیرسینگ بینی استفاده شود و در صورت اجبار سعی کنید به دور از محل سوراخ از مواد آرایشی استفاده کنید.

جمع بندی

در این مقاله همه چیز درباره پیرسینگ بینی سعی کردیم برای شما نکات بسیار مهمی را در زمینه پیرسینگ بینی ارائه دهیم. در واقع این نوع پیرسینگ در بین عموم نوجوانان و جوانان بسیار محبوب و در صورتی که شما نیز از جمله این افراد هستید پیشنهاد می کنیم نکات گفته شده در این مقاله را جدی بگیرید.

در صورتی که شما نیز تمایل دارید پیرسینگ بینی را انجام دهید به شما پیشنهاد می کنیم برای دریافت بهترین خدمات در این زمینه به کلینیک مراجعه نمایید.


https://pierced.co/blogs/all/nose-piercing-101-what-you-need-to-know

راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد

خرید دستگاه لیزر موهای زائد

صرفاً به این دلیل که امروزه کارهایی همانند لیزر موهای زائد بسیار محبوب هستند، به این معنا نیست که هنگام راه‌اندازی یک کسب‌ وکار سالن و یا حتی استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد در منزل، دستگاهی را به ‌صورت تصادفی خریداری کنید و راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد را باید جدی گرفت.

در واقع برای کسب کردن موفقیت در این کار باید حتما با برنامه ریزی دقیق در هر مرحله از راه از جمله شناسایی بهترین دستگاه لیزر موهای زائد پیش روید. در واقع امروزه انواع گسترده ای از دستگاه های لیزر موهای زائد برای رفع نیازهای مختلف به بازار عرضه می شود.

در صورتی که شما نیز قصد دارید به کسب و کارهای لیزر بپردازید در ادامه با ما همراه باشید تا نکات مهمی در زمینه راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد معرفی کنیم.

۵ نکته برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد

همان طور که می دانید امروزه برای بسیاری از افراد داشتن پوستی جوان و جذاب و البته سالم اهمیت بسیار زیادی دارد. دستگاه لیزر مو امروزه به یکی از مهم ترین دستگاه هایی تبدیل شده است که می تواند پوست زیبایی برای افراد به وجود آورد. بنابراین خرید دستگاه لیزر موهای زائد باید حتما به درستی انجام شود تا بتوان بهترین نتیجه ها را از آن کسب کرد.

۱. در مورد نظریه های لیزر، ایمنی و تظاهرات بالینی آموزش ببینید. اگر طول موج‌ها، اصول فتوترمولیز، عرض پالس، شار، عوارض جانبی مورد انتظار و پیامدهای نامطلوب احتمالی را بدانید، در این صورت می‌توانید تشخیص دهید که کدام نوع دستگاه می تواند بهترین باشد و به راحتی تصمیم درستی بگیرید. بنابراین بهترین کار این است که دوره های تئوری را انتخاب کنید که توسط دپارتمان های بهداشت و یا نهادهای حرفه ای بهداشتی معتبر، تایید یا به رسمیت شناخته شده باشند تا از کیفیت آن ها اطمینان حاصل کنید.

۲. مقررات منطقه خود را بررسی کنید. آیا می توانید لیزر را در محل مورد نظر خود اجرا کنید؟ آیا شرایط صدور مجوز برای نوع دستگاهی که قصد خرید آن را دارید، وجود دارد؟ این امور یکی از مهم ترین نکات برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد به حساب می آید تا مشکلاتی به هنگام خرید و استفاده از آن برای شما پیش نیاید.

۳. به هنگام خرید دستگاه لیزر موهای زائد تصمیم بگیرید که چه خدماتی را می خواهید ارائه دهید. آیا از بین بردن موهای زائد، جوان سازی پوست، بازسازی پوست، حذف خالکوبی یا همه این موارد خواهد بود؟ دستگاه مورد نظر شما حتما باید شما را به اهداف مورد نظر برای انجام کارهای لیزر برآورده کند.

۴. قیمت دستگاه لیزر را در نظر بگیرید و همچنین تعیین قیمت دستگاه باید از اولیت شما باشد. شاید برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد هیجان زیادی داشته باشید اما خرید متناسب با میزان بودجه ای که در اختیار دارید از مهم ترین عواملی که است که در هتگام خرید این دستگاه به شما پیشنهاد داده می شود.

از جهتی دیگر در صورتی که میزان بودجه خود را تعیین کنید این امر به شما در امر جست و جو بسیار کمک کننده خواهد بود. به عبارتی بهتر مانع این می شود که به دنبال تحقیق در مورد تجهیزات گران قیمت باشید.

۵. پیش از خرید دستگاه لیزر موهای زائد بهتر است که نوع و اغلب مشتری های خود را مورد بررسی قرار دهید و به عبارتی دقیق تر شما باید در ابتدا جمعیت مشتری های خود را مورد بررسی قرار دهید و بدانید ‌که بیشتر به دنبال چه نوع روش هایی هستند.

به صورت کلی ممکن است مشتری هایی که دارای سن کمتری هستند اولویت آن ها این باشد که موهای زائد بدن خود را لیزر کنند. این در حالی است که مشتری های دارای سن بالاتر معمولا بیشتر به سمت جوان سازی کردن پوست صورت و کم کردن چین و چروک ها جذب می شوند.

شما همچنین می بایست نوع پوست را نیز مورد بررسی قرار دهید. به عنوان مثال در صورتی که نوع پوست مشتری های شما از انواع پوست های تیره باشند ممکن است پوست فیتزپاتریک ۴, ۵, ۶ نتواند انواع خاصی از پوست ها را با موفقیت لیزر کند. در واقع خرید دستگاه لیزر موهای زائد ممکن است در ابتدا شما را آشفته سازد اما در صورت داشتن آگاهی های لازم در نهایت بهترین خرید را خواهید داشت.

کدام دستگاه می تواند به بهترین نحو ممکن نیازهای شما را برآورده کند؟

هر عمل زیبایی اهداف منحصر به فرد خود را دارد که شناسایی و خرید دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای متناسب با اهداف از ضروریات است که برای این امر علاوه بر نکاتی که در قسمت قبل معرفی کرده ایم، در ادامه چند سوال را برای شما ارائه کرده ایم تا با کمک پاسخ به آن ها بتوانید به راحتی اقدام به خرید دستگاه مورد نظر کنید.

▪︎ آیا زمان صرف شده برای گرم کردن دستگاه سخت است؟

▪︎ آیا اندازه دستگاه برای فضای موجود در اتاق درمان شما مناسب است؟

▪︎ آیا دستگاه برای انواع پوست و مو که بازار هدف شما را مشخص می کند، مناسب است؟

▪︎ آیا لیزر زیبایی مورد نظر شما قدرت لازم را دارد؟

▪︎ آیا تجهیزات از نظر عملکرد، قابلیت اطمینان و کارایی دارای ویژگی های مورد نظر هستند؟

▪︎ چه خدمات پشتیبانی در دسترس خواهد بود؟

هنگام خرید دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای، اطمینان حاصل کنید که نمایندگی، خدمات پشتیبانی و آموزش های لازم را ارائه می دهد. برخی از سوالاتی که در این زمینه نیز نیاز به پاسخ دارند عبارتند از :

▪︎ آیا نمایندگی تعمیر و نگهداری تجهیزات را انجام می دهد؟

▪︎ آیا فروشنده آموزش صدور گواهینامه ارائه می دهد و اگر چنین است، چقدر جامع است؟

▪︎ آیا تجهیزات دارای گارانتی هستند؟

▪︎ زمان نوبت برای تماس های خدماتی چقدر است؟

▪︎ گزینه های موجود برای ارتقاء تجهیزات در آینده چیست؟

جمع بندی 

در این مقاله سعی بر آن بود که شما را با نکات مهمی در زمینه خرید دستگاه لیزر موهای زائد آشنا کنیم. لازم است پیش از اقدام به انتخاب و خرید هر کدام از انواع دستگاه های لیزر تمامی نکات اشاره شده در این مقاله را با دقت بررسی کنید و در صورت لزوم از مشاوران و متخصصان در این زمینه نیز کمک بگیرید.

https://www.bravura.edu.au/blogs/news/10-tips-for-buying-a-laser-machine

لیزر صورت با دستگاه لیزر کندلا

لیزر موهای زائد در بین افرادی که تمایل دارند یک راه حل دائمی برای از بین بردن موهای زائد داشته باشند، بسیار محبوب است. به طور کلی می توان گفت که به کار بردن لیزر برای از بین بردن موها با جلوگیری از رشد موهای جدید فولیکول های مو انجام می شود.

با وجود اینکه اغلب افراد، لیزر موهای زائد را یک روش مطمئن برای رها شدن از شر موهای زائد می دانند اما پیش از شروع این فرآیند، افراد لازم است اطلاعات کلی در مورد این روش و همچنین عوارض جانبی لیزر مو داشته باشند. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با برخی از مهم ترین عوارض جانبی لیزر مو آشنا کنیم.

آیا لیزر موهای زائد کارساز است؟

در ابتدا و پیش از آن که اقدام به بررسی عوارض جانبی لیزر مو بپردازیم لازم دانستیم که شما را با لیزر آشنا کنیم. اغلب افراد عمدتا پیش از اقدام به لیزر کردن موهای خود این سوال برایشان پیش می آید که آیا لیزر موهای زائد کارساز است و یا خیر؟

در واقع لازم است بدانید‌ که لیزر موهای زائد بسیار موثر است، اما به ندرت و یا فقط در صورت داشتن تداوم و تعداد جلسات کافی می تواند موجب حذف دائمی موهای زائد شود اما با این وجود نیز لیزر می تواند رشد مو را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

پس از گذراندن اولین جلسات لیزر کردن موها، بسیاری از افراد فقط به مدت چند ماه بدون مو خواهند بود و به عبارتی بهتر در صورت نداشتن تداوم در لیزر کردن، موها در نهایت دوباره رشد می‌کنند، اگرچه اغلب ریزتر، روشن‌تر و کمتر از قبل دیده می‌شوند.

بنابراین به طور کلی می توان گفت که بسیاری از افراد برای دستیابی به یک راه حل دائمی یا رضایت بخش تر برای از بین بردن موهای زائد به جلسات متعدد نیاز دارند. ممکن است با هر جلسه  موهای زائد روشن تر و نازک تر شوند و این احتمال نیز وجود دارد که پس از گذراندن تعداد جلسات کافی، رشد مجدد مو به طور کلی متوقف شود.

همچنین جالب است بدانید که لیزر موهای زائد ممکن است بر روی موهای تیره موثرتر باشد. افرادی که موهای بلوند، قرمز یا خاکستری دارند، ممکن است تغییر چندانی را متوجه نشوند، چرا که نورهای لیزر جذب موهای تیره می شوند و اغلب در موهای روشن موفق نیستند.

در مورد خطرات و یا عوارض جانبی لیزر مو نیز بسیاری از افراد نگرانی دارند. اما لازم است بدانید که این روش تاکنون برای بسیاری از افرادی که از آن استفاده می کنند ایمن بوده است و به عبارتی بهتر به نظر نمی رسد که این روش در درازمدت خطرات جدی سلامتی داشته باشد.

اما با این حال، برخی از افراد ممکن است عوارض جانبی جزئی را پس از لیزر موهای زائد تجربه کنند. بنابراین بهتر است که پیش از اقدام به لیزر کردن موهای زائد، افراد از متخصص پوست خود بخواهند که قبل از انجام آن بر روی ناحیه بزرگتری از پوست، آن را در یک قسمت بسیار کوچکی از پوست تست کنند.

معرفی عوارض جانبی لیزر مو

در واقع پس از لیزر موهای زائد ممکن است چند عارضه جانبی متفاوت ظاهر شود. بیشتر عوارض جانبی جزئی و موقتی هستند. هر کسی که عوارض جانبی پایداری را تجربه می کند باید با متخصص پوست خود مشورت کند. از آن جایی که عوارض جانبی لیزر مو می تواند برای بسیاری از افراد سوال باشد در ادامه شما را با این عوارض آشنا خواهیم کرد.

قرمزی پوست

احتمالا می دانید که لیزر موهای زائد به فولیکول های موهای منطقه مورد نظر برای لیزر، آسیب می رساند که به دنبال آن بدن نیز به این امر واکنش نشان می دهد و بنابراین از جمله عوارض جانبی لیزر مو این است که بسیاری از افراد در منطقه مورد نظر قرمزی و سوزش را تجربه می کنند. همچنین پوست ممکن است گزگز یا حساس شود و حتی ممکن است مقداری متورم شود.

این علائم معمولا کوتاه مدت هستند. ناحیه آسیب دیده ممکن است شبیه پوستی باشد که به تازگی اپیلاسیون یا کنده شده، باشد. برخی از متخصصان پوست از یک بی حس کننده موضعی برای کاهش میزان واکنش پوست فرد به این فرآیند استفاده می کنند. تورم و قرمزی ممکن است با کمپرس یخ یا حمام خنک کاهش یابد.

پوسته شدن پوست

برخی افراد ممکن است پوسته پوسته شدن در ناحیه مورد نظر را تجربه کنند که معمولاً یکی از عوارض جانبی لیزر مو به حساب می آید و می تواند برای برخی از افراد آزار دهنده باشد. در واقع پوسته پوسته شدن گاهی اوقات می تواند منجر به زخم شود. با انجام مراقبت های ویژه ناحیه لیزر شده ای که پوسته پوسته شده، همانند استفاده از مرطوب کننده، فرد می تواند است از بروز هرگونه مشکل دائمی جلوگیری نماید.

تغییرات در رنگ پوست

برخی از افراد ممکن است متوجه تغییرات رنگ جزئی در ناحیه تحت لیزر پوست شوند که از دیگر عوارض جانبی لیزر مو خواهد بود. ممکن است پس از لیزر موهای زائد، پوست کمی تیره تر یا روشن تر شود. افرادی که پوست روشن‌تری دارند، احتمالاً تغییرات رنگدانه ‌ای تیره‌ تری را تجربه می ‌کنند و افرادی که دارای رنگ پوست تیره ترهستند ممکن است بیشتر در معرض تغییرات رنگدانه های روشن تر باشند. این تغییرات به مرور زمان از بین می روند و پوست به حالت عادی باز خواهد گشت.

آسیب چشم

همان طور که می دانید حذف موهای زائد با کمک لیزر صورت می گیرد که به عبارتی برای این امر از لیزرهای قدرتمند استفاده می شود. بنابراین این بدان معنی است که احتمال و خطر آسیب چشم وجود دارد، به خصوص زمانی که یک پزشک بر روی لیزر موهای زائد صورت فرد کار می کند. بنابراین آسیب چشم از عوارض جانبی لیزر موهای زائد است و حتما باید هم فرد تحت درمان و هم پزشک از تجهیزات محافظ چشم استفاده کنند تا در حین انجام لیزر از آسیب چشم جلوگیری شود.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی بر آن بود که شما را با عوارض جانبی لیزر مو آشنا کنیم. لازم است بدانید که لیزر کردن در صورتی که توسط یک متخصص حرفه ای و ماهر انجام شود تاکنون نتوانسته به هیچ فردی آسیب جدی و جبران ناپذیری وارد کند‌. در واقع لیزر کردن فقط پوست و فولیکول مو را مورد هدف قرار می دهد و بنابراین ممکن است تنها عوارض جانبی و کوتاه مدتی که در این مقاله معرفی نموده ایم را پیش آورد. در هر صورت اگر هر عارضه جانبی پیش آمد بهتر است فورا با پزشک مورد نظر در میان بگذارید.

https://www.medicalnewstoday.com/articles/322042#rare-side-effects

لیزر یا اپیلاسیون

۲۷    لیزر موهای زاند   

لیزر یا اپیلاسیون هر دو از روش هایی هستند که نتایج آنها نسبت به اصلاح با تیغ برای مدت طولانی تری باقی می ماند. اما کدام گزینه حذف موهای زائد بهتر است؟

در این مقاله خلاصه ای از تفاوت های بین لیزر موهای زائد و اپیلاسیون را با هم بررسی می کنیم تا در انتخاب بهترین روش رفع موهای زائد به شما کمک کنیم.

لیزر موهای زائد چگونه انجام می شود؟

لیزر یا اپیلاسیون هر دو روی فولیکول مو تاثیر می گذارند اما، لیزر موهای زائد به طور خاص فولیکول را هدف قرار می دهد تا موها نتوانند دوباره رشد کنند. برای استفاده از بهترین دستگاه لیزر، متخصص ابتدا ناحیه تحت درمان را بی حس کرده و سپس شات لیزر را بر روی ناحیه مورد نظر اعمال می کند تا ریشه موها را از بین ببرد.

از آنجایی که موها به صورت مرحله‌ای رشد می‌کنند و تمام موهای روی پوست شما در اولین جلسه لیزر تحت تاثیر قرار نمی گیرند، لیزر موهای زائد به چندین جلسه درمانی برای رسیدن به نتیجه کامل نیاز دارد.

تفاوت لیزر یا اپیلاسیون از لحاظ ماندگاری نتایج در این است که نتایج لیزر موهای زائد می تواند ماه ها یا حتی سال ها باقی بماند.

اپیلاسیون چگونه انجام می شود؟

در روش اپیلاسیون برای رفع موهای زائد از مالیدن موم گرم روی پوست و به دنبال آن چسباندن و کندن یک نوار پارچه ای استفاده می شود. زمانیکه نوار پارچه ای به سرعت در جهت مخالف با رشد موها از روی پوست کنده می شود، درد زیادی ایجاد می کند. البته هنگامی که اپیلاسیون به درستی انجام شود، موهای زائد از قسمت فولیکول برداشته شده و در نتیجه پوستی صاف و بدون مو قابل مشاهده است.

نتایج اپیلاسیون به طور معمول برای ۳-۶ هفته باقی می ماند، در این مرحله مو شروع به رشد مجدد می کند و نواحی مختلف بدن باید دوباره اپیلاسیون شود.

لیزر یا اپیلاسیون ؟ کدامیک برای من بهتر است؟

هرچند اپیلاسیون روی هر نوع پوستی به خوبی کار می کند، همه افراد کاندیدای عالی برای لیزر موهای زائد نیستند.

از آنجایی که لیزر برای هدف گیری مناسب نیاز به «هدفگیری» فولیکول مو دارد، لیزر موهای زائد در افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند، بهترین عملکرد را دارد که بیشترین کنتراست را ایجاد می کند. همچنین لیزر موهای زائد روی موهای پرپشت و ضخیم در مقایسه با موهای نازک بهتر عمل می کند.

لیزر یا اپیلاسیون ؟ درد کدامیک کمتر است؟

لیزر یا اپیلاسیون اگر به درستی انجام شود نباید بیش از حد دردناک باشد. از آنجایی که اپیلاسیون نیاز به مراجعه ماهانه دارد، مراجعین به درد کندن سریع مو از ریشه عادت می کنند، در حالی که برای برخی دیگر، اپیلاسیون همچنان دردناک است.

درمان‌های لیزر گاهی اوقات با یک عامل بی‌حس کننده که درد را به حداقل می‌رساند، انجام می‌شود. میزان درد لیزر موهای زائد مانند ضربات یک کش لاستیکی به پوست شما است و این روند نسبتا سریع است. در جلسه اول ممکن است بیشترین درد را احساس کنید، اما در جلسات بعدی موهای کمتری برای سوزاندن وجود خواهد داشت و درنتیجه درد شما کمتر می شود.

لیزر یا اپیلاسیون ؟ عوارض جانبی کدامیک کمتر است؟

رشد موی زیرپوستی

یکی از عوارض جانبی ناخوشایند اپیلاسیون، زیاد شدن موهای زیر پوستی است. اپیلاسیون می تواند باعث رشد مجدد موهای زیر پوستی شود زیرا مو در جهت مخالف فولیکول کنده می شود و در نتیجه به مسیر رشد طبیعی مو آسیب می رساند. رشد موی زیرپوستی زمانی اتفاق می‌افتند که موهای تازه رشد کرده نتوانند سطح پوست را بشکافند و از آن خارج شوند.

لیزر موهای زائد باعث رشد موهای زیرپوستی نمی شود زیرا سوزاندن فولیکول های مو باعث خم شدن آنها نمی شود.

آسیب دیدن پوست

قرمزی بعد از لیزر یا اپیلاسیون طبیعی است که معمولا در عرض چند ساعت فروکش می کند. با این حال، اگر موم خیلی داغ باشد یا اگر خیلی آهسته یا با زاویه اشتباه کنده شود، اپیلاسیون می‌تواند باعث آسیب طولانی‌مدت به پوست شود.

وقتی لیزر موهای زائد توسط یک تکنسین مجرب انجام شود، هرگز به پوست آسیب نمی رساند. شایع ترین عارضه جانبی لیزر موهای زائد، احساس گرما در ناحیه تحت درمان است (مشابه یک سوختگی جزئی در برابر نور خورشید)، که معمولاً پس از چند ساعت برطرف می شود.

ضخامت و پرپشتی مو

رشد مجدد مو پس از اپیلاسیون می‌تواند مانند ته ریش باشد و موها می‌توانند با شکستن سطح پوست باعث خارش شوند.

از آنجایی که مو در مراحل مختلف رشد می کند، ممکن است بین لیزر درمانی یا بعد از آن، مقداری رشد مجدد جزئی داشته باشید. با این حال، این رشد مجدد با هر درمان ظریف‌تر و کم‌تر به نظر می‌رسد. موهایی که پس لز لیزر یا اپیلاسیون رشد می کند ریزتر خواهند بود و پرپشت نیستند.

لیزر یا اپیلاسیون؟ سرعت اثربخشی کدامیک بیشتر است؟

نتایج اپیلاسیون، فوری دیده می شود و موهای شما در عرض چند ثانیه از بین می رود و قرمزی در عرض چند ساعت کاهش می یابد.

لیزر موهای زائد برای اثربخشی به زمان نیاز دارد. به طور معمول، موها را می توان به طور کامل از یک ناحیه در طی ۵-۷ جلسه، به فاصله یک ماه از هم از بین برد. اصلاح با تیغ بین دو جلسه درمانی مشکلی ندارد، در حالی که انجام اپیلاسیون توصیه نمی شود.

لیزر یا اپیلاسیون؟ ماندگاری نتایج کدامیک بهتر است؟

در مقایسه ماندگاری نتایج لیزر یا اپیلاسیون باید گفت لیزر موهای زائد نتیجه دائمی تری ارائه می دهد. برخی از بیماران ممکن است به جلسات سه ماهه یا سالی یک بار برای حفظ نتیجه نیاز داشته باشند زیرا فولیکول های جدید به لطف تغییرات هورمونی یا افزایش سن می توانند مو تولید کنند.

لیزر یا اپیلاسیون ؟ هزینه کدامیک کمتر است؟

در کوتاه مدت، به نظر می رسد که اپیلاسیون نسبت به لیزر موهای زائد هزینه کمتری داشته باشد، زیرا یک هزینه جلسه اپیلاسیون اغلب کمتر از هزینه یک جلسه لیزر موهای زائد است. با این حال، اپیلاسیون باید ماهانه انجام شود که قطعاً می تواند در طول یک سال هزینه های شما را افزایش دهد.

در عوض، لیزر موهای زائد هزینه اولیه بالاتری دارد. اما در طولانی مدت هزینه لیزر موهای زائد به طور چشمگیری کاهش می یابد زیرا اکثر مراجعین برای حفظ نتایج فقط به جلسات سالیانه نیاز پیدا می کنند.

پیرسینگ ترقوه

 پیرسینگ بدن به سوراخ کردن نواحی مختلف بدن توسط یک سوزن و پس از آن، قرار دادن یک تکه زیورآلات در سوراخ ایجاد شده، گفته می شود. پیرسینگ بدن معمولا در نواحی گوش ها، بینی و ناف انجام می شود، درحالیکه پیرسینگ صورت شامل لب، گونه و زبان می شود.

سوراخی که توسط پیرسینگ ایجاد می شود بسیار ریز است اما زمانیکه سوراخ ایجاد شده، بهبود یافت، برخی از افراد برای انداختن انواع خاصی از جواهرات، مانند حلقه های ضخیم، اندازه سوراخ را بزرگتر می کنند. بزرگ کردن سوراخ باید به تدریج انجام شود تا احتمال بروز عوارض جانبی و باقی ماندن جای زخم به حداقل برسد.

قبل از پیرسینگ بدن

اگر به فکر انجام پیرسینگ هستید، ابتدا باید تحقیق کنید. اگر زیر ۱۸ سال دارید، برخی از کلینیک ها به شما اجازه نمی‌دهند بدون اجازه والدین پیرسینگ انجام دهید و برخی از آنها حضور والدین در کلینیک را الزامی می دانند. 

قبل از انجام پیرسینگ بدن، مطمئن شوید که تمام واکسن های لازم را زده اید (به خصوص واکسن های هپاتیت B و کزاز). اگر مشکل پزشکی دارید (مانند بیماری قلبی، آلرژی، دیابت، سیستم ایمنی ضعیف یا مشکل خونریزی)، قبل از انجام پیرسینگ بدن با پزشک خود صحبت کنید. اگر قصد دارید در ناحیه زبان یا دهان پیرسینگ انجام دهید، مطمئن شوید که دندان ها و لثه های شما سالم هستند.

همچنین، اگر به کلوئید (رشد بیش از حد بافت اسکار) مبتلا هستید، نباید پیرسینگ انجام دهید.

چگونه می توانم بهترین کلینیک پیرسینگ در تهران را پیدا کنم؟

اگر تصمیم دارید پیرسینگ بدن انجام دهید، باید مطمئن شوید که کلینیک زیبایی، محیطی تمیز و امن برای مشتریان فراهم آورد.

دستگاه اتوکلاو باید مجهز به استریل کننده باشد و وسایل استریل شده حتما باید تا زمان استفاده در بسته های در بسته نگهداری شود. 

همچنین باید تحقیق کنید که پیرسینگ توسط یک پزشک دارای مجوز انجام شود.

اگر فکر می کنید کلینیک زیبایی به اندازه کافی تمیز نیست یا به تمام سوالات شما پاسخ داده نشده، یا اگر احساس ناراحتی می کنید، به بهترین کلینیک پیرسینگ در تهران مراجعه کنید تا عمل خود را انجام دهید.

مراقبت های بهداشتی قبل از انجام پیرسینگ بدن

متخصص بهترین کلینیک زیبایی در تهران باید قبل از هر عمل، دست های خود را بشوید و دستکش یکبار مصرف جدید به دست کند.

برای انجام این عمل سرپایی حتما باید از سوزن های یکبار مصرف و وسایل استریل شده استفاده شود.

تفنگ های سوراخ کننده باید هر بار استریل شوند یا از انواع تفنگ های یکبار مصرف، استفاده شود.

بهترین کلینیک پیرسینگ در تهران باید روش‌های مناسبی برای نگهداری و دفع مناسب زباله‌ها (مانند سوزن یا گازهای استریل خونی) داشته باشد.

قبل از انجام پیرسینگ، بررسی کنید که آیا به فلزاتی مانند نیکل یا برنج حساسیت دارید یا خیر. فلزاتی را انتخاب کنید که کمتر احتمال دارد واکنش آلرژیک در بدن شما ایجاد کنند، مانند:

استیل

طلای خالص (نه روکش طلا)

نیوبیوم

تیتانیوم

پیرسینگ بدن چگونه انجام می شود؟

مراحل انجام پیرسینگ بدن در بهترین کلینیک زیبایی در تهران به ترتیب زیر است:

متخصص ابتدا دست های خود را با آب و صابون آنتی باکتریال شسته و دستکش تمیز و تازه می پوشد.

ناحیه ای که باید سوراخ شود (به جز زبان) با الکل یا سایر مواد ضد عفونی کننده تمیز می شود.

سپس باید دستگاه سوراخ کننده، سوزن ها و تجهیزات را از ظروف استریل خارج کند.

در مرحله بعد، پوست شما با یک تفنگ پیرسینگ مجهز به یک سوزن بسیار تیز و یکبار مصرف، سوراخ می شود و قطعه جواهر که قبلاً استریل شده در محل سوراخ قرار می گیرد.

در نهایت، سوزن در ظرف مخصوصی گذاشته می شود تا خطر تماس سوزن یا خون با شخص دیگری وجود نداشته باشد و متخصص، دستورالعمل هایی را در مورد نحوه مراقبت از پیرسینگ جدید و آنچه در صورت وجود مشکل باید انجام دهید، ارائه می دهد.

خطرات و عوارض جانبی پیرسینگ بدن چیست؟

 وجود تورم و حساسیت خفیف در ناحیه سوراخ شده طبیعی است و ممکن است در پیرسینگ زبان، ورم زیادی ایجاد شود.

خطرات و عوارض جانبی پیرسینگ بدن، زمانی ممکن است مشکلات جدی ایجاد کند که سعی کنید:

خودتان، پیرسینگ بدن را انجام دهید یا از دوستتان بخواهید این کار را برای شما انجام دهند

در محیط آلوده پیرسینگ را انجام دهید. 

پیرسینگ بدن، توسط متخصص در محیطی امن و تمیز انجام نشود.

مشکلات جدی مربوط به پیرسینگ بدن عبارتند از:

عفونت

عفونت‌ها می‌توانند از عفونت‌های پوستی یا غضروفی همراه با قرمزی، تورم، حساسیت و چرک گرفته تا عفونت‌های خونی جدی‌تر متغیر باشند. 

مشکلات تنفسی

تورم زبان بعد از سوراخ کردن می تواند باعث مشکلات تنفسی شود. 

شکستگی یا ترک خوردن دندان

خطر شکستگی یا ترک خوردن دندان برای افرادی که پیرسینگ دهان دارند وجود دارد. 

بلعیدن جواهرات

این احتمال وجود دارد که جواهرات قرار گرفته در سوراخ بینی یا زبان را ببلعید یا به داخل ریه ها بکشید.

از دیگر خطرات پیرسینگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

درد

خون ریزی

باقی ماندن جای زخم و کلوئید

واکنش آلرژیک به جواهرات

مراقبت های بعد از پیرسینگ

 اگر پیرسینگ انجام می دهید، مطمئن شوید که بعد از عمل، به خوبی از آن مراقبت می کنید.

ناحیه سوراخ شده را با آب و صابون ملایم (نه الکل یا پراکسید هیدروژن) تمیز نگه دارید. 

همیشه قبل از دست زدن به پیرسینگ دست های خود را بشویید. 

اگر پیرسینگ دهان انجام دادید، از دهانشویه های بدون الکل و ضد باکتری یا سایر شوینده های توصیه شده برای دهان استفاده کنید.

اگر خونریزی، افزایش درد یا هر گونه علائم عفونت را مشاهده کردید با متخصص خود تماس بگیرید.

دوره نقاهت پیرسینگ چقدر است؟

بسته به قسمتی از بدن که سوراخ شده است، زمان بهبودی می تواند چند هفته تا چند ماه باشد. درصورتیکه دستورالعمل های ارائه شده توسط متخصص بهترین کلینیک پیرسینگ در تهران را در خصوص مراقبت بعد از پیرسینگ رعایت کنید، مطمئنا دوره نقاهت بسیار کوتاهتر شده و جای زخم به سرعت بهبود می یابد.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید با کارشناسان کلینیک یا سالن های زیبایی vqsدر تماس باشید یا یک جلسه مشاوره رایگان با متخصصین ما رزرو کنید.

خرید دستگاه لیزر موهای زائد

تاسیس کلینیک زیبایی در چند سال گذشته متقاضیان زیادی را به خود جذب کرده است زیرا درصورتیکه کلینیک پوست مو بتواند با ارائه خدمات تخصصی، اعتماد مشتریان را جلب کند، به درامد بالایی دست پیدا می کند. اما بسیاری از کلینیک های زیبایی با وجود تبلیغات زیاد به علت عدم دریافت مجوزهای لازم و به کارگیری افراد بی تجربه در جلب نظر مشتری دچار مشکل شده و به سرعت شکست می خورند.

به همین دلیل است که پیش از تاسیس کلینیک زیبایی حتما باید با مجوزهای مورد نیاز و قوانین مرتبط با ارائه خدمات پوست و مو آشنا باشید.

مراحل اخذ مجوز تاسیس کلینیک زیبایی

اولین مرحله برای دریافت مجوز تاسیس کلینیک پوست مو، انتخاب نام مناسب و ثبت آن است. زمانیکه نام مناسب را انتخاب کردید باید آن را استعلام کنید تا مشخص شود که کلینیک زیبایی دیگری از همین نام استفاده نمی کند. پس از ثبت اسم کلینیک و برندتان، می توانید مطمئن باشید که رقبا از نام و فعالیت های شما سواستفاده نمی کنند.

در مرحله بعد باید مکان کلینیک را مشخص کنید. مشخص بودن آدرس دقیق همراه با کدپستی برای اخذ مجوز تاسیس کلینیک زیبایی ضروری است.

مرحله سوم شامل طراحی موضوع می شود که معمولا مشاوران حقوقی این کار را انجام می دهند. سپس، اوراق کلینیک پوست مو را با توجه به قوانین حقوقی آماده کرده و کلیه مدارک را به صورت الکترونیکی ارسال می کنند تا تاییدیه نام کلینیک پوست مو گرفته شود.

پس از اینکه پرونده، مدارک و نام کلینیک زیبایی توسط کارشناسان تایید شد، پیش نویس صادر شده و آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی منتشر می شود.

مرحله نهایی، ثبت موسسه زیبایی و لیزر است. برای ثبت کلینیک نیاز دارید که مدارک زیر را ارائه دهید:

اظهارنامه تکمیل شده مربوط به موسسات تجاری (دو نسخه)

اساسنامه تکمیل شده مربوط به موسسات غیر تجاری (دو نسخه)

مدارک شناسایی از جمله شناسنامه و کارت ملی اعضای هیات مدیره وشرکاء

کپی آخرین تغییرات کلینیک زیبایی که در روزنامه رسمی چاپ شده

اصل یا کپی برابر اصل برگه وکالتنامه (در صورت داشتن وکیل)

اصل یا کپی برگه قیم نامه

حضور حداقل دو نفر شخص حقیقی یا حقوقی

اعلام نشانی و کد پستی کلینیک پوست مو

تلفن ثابت و همراه شخص مدیر عامل

حداقل صد هزار تومان سرمایه برای ثبت شرکت

تعیین میزان سهم و سمت هر یک از شرکا در کلینیک زیبایی

مشخص کردن وضعیت حق امضاء

تحویل سرمایه شرکت غیر نقدی به صورت تقویم شده به مدیر عامل

با ارائه این مدارک می توانید مجوز تاسیس کلینیک زیبایی را دریافت کنید.

مجوز کلینیک زیبایی برای ارائه چه خدماتی صادر می شود؟

پس از اخذ مجوز کلینیک پوست مو می توانید خدمات مرتبط با مراقبت از پوست و مو و زیبایی را ارائه دهید اما مجاز به ارائه خدمات درمانی نیستید. بنابراین، حتی اگر با متخصصین پوست و مو یا پزشکان حرفه ای کار می کنید مجاز نیستید که برای درمان بیماری ها در کلینیک خود، دارو تجویز کنید.

برخی از پرطرفدارترین خدماتی که در بهترین کلینیک زیبایی در تهران ارائه می شود عبارتند از:

لیزر موهای زائد برای خانم ها و آقایان

تزریق ژل لب و بوتاکس

میکرونیدلینگ، مزونیدلینگ و سایر خدمات زیبایی برای رفع جوش، لک صورت، تیرگی پوست و…

کاشت مو و کاشت ابرو

پاکسازی و لایه برداری پوست صورت

روش های جوانسازی پوست مثل هایفوتراپی، رفع گودی زیر چشم، لیفت با دستگاه، تزریق فیلر و …

پیرسینگ بدن و صورت

شرایط اخذ مجوز برای کلینیک پوست مو چیست؟

زمانیکه مدارک خود را برای دریافت مجوز تاسیس کلینیک زیبایی ارسال کردید، شرایط زیر بررسی می شود و پس از تایید مجوز لازم صادر خواهد شد:

فضای کاری

کل فضای کلینیک از لحاظ امور بهداشتی و زیبایی بررسی می شود. اختصاص دادن اتاق های مجزا، استریل بودن وسایل، استفاده از تجهیزات و دستگاه های دارای مجوز همگی جزو شرایطی هستند که باید بررسی و تایید شوند.

تجهیزات لازم با مجوز

شما باید برای تمامی خدماتی که قرار است ارائه دهید، تجهیزات و دستگاه های لازم را تهیه کنید. اگر بودجه شما کافی نیست می توانید به خرید با شرایط اقساطی فکر کنید. خرید دستگاه لیزر موهای زائد به صورت قسطی در حال حاضر از پرکاربردترین تجهیزات مورد نیاز کلینیک ها است.

متخصصین باتجربه و دارای گواهینامه تخصصی

همکاری با متخصصین دارای گواهینامه و مدرک معتبر، موجب می شود راحت تر مجوز تاسیس کلینیک زیبایی را دریافت کنید. این متخصصین، اعتبار کلینیک شما را نیز افزایش داده و اعتماد تعداد بیشتری از مشتریان را به کلینیک شما جلب می کنند.

از طرفی برای ارائه برخی از خدمات مانند کار با دستگاه لیزر موهای زائد حتما باید با یک پزشک دارای مدرک از دانشکده علوم پزشکی همکاری کنید در غیراینصورت کار شما غیرقانونی خواهد بود.

هزینه تاسیس کلینیک زیبایی و پوست مو چقدر است؟

هزینه تاسیس کلینیک های زیبایی بسیار متفاوت است. نوع خدمات، تجهیزات و دستگاه های مورد نیازتان روی هزینه تاسیس آن تاثیر می گذارد. به همین علت نمی توان دقیقا مشخص کرد که برای تاسیس کلینیک پوست مو به چقدر سرمایه نیاز دارید.

چقدر طول می کشد تا مجوز تاسیس کلینیک زیبایی را دریافت کنیم؟

معمولا درصورتیکه تمام مدارک را به صورت کامل ارسال کرده باشید، پس از حدود ۱۴ روز می توانید مجوز تاسیس کلینیک زیبایی را دریافت کنید. اما در شرایط مختلف ممکن است این مدت زمان بیشتر شود. گاهی اوقات نواقص در مدارک ارسالی یا نیاز به صدور مجوز درمانی موجب افزایش این مدت زمان می شود.

تاسیس کلینیک پوست مو

۲۵    تاسیس کلینیک پوست مو    

شرایط تاسیس کلینیک پوست و مو تاثیر قابل توجهی روی موفقیت و درآمدزایی این کسب و کار دارد. به همین علت توصیه می شود هنگامی که قصد راه اندازی یک کلینیک زیبایی را دارید حتما شرایط زیر را در نظر بگیرید:

محل تاسیس کلینیک پوست و مو

انتخاب محل مناسب برای تاسیس کلینیک زیبایی بستگی به بودجه شما دارد. اگر به علت بودجه محدود در محلی به جز خیابان اصلی، قصد باز کردن کلینیک را دارید باید در نظر داشته باشید که نیاز دارید بازاریابی بیشتری انجام دهید که باید در بودجه شما لحاظ شود.

البته مشتریان، حریم خصوصی که شرایط تاسیس کلینیک پوست و مو در خارج از خیابان اصلی دارد را دوست دارند، اما به هرحال باید در مورد وجود چنینی کلینیکی نزدیک محل خود اطلاعاتی داشته باشند.

اگر خدمات خود را به خوبی تبلیغ کنید، مراجعین را تشویق خواهید کرد که به جای مراجعه به کلینیک های شلوغ در خیابان های بزرگ به کلینیک خلوت تر شما مراجعه کنند.

معمولا شرایط تاسیس کلینیک پوست و مو به گونه ای است که هزینه‌های سربار کمتری خواهند داشت و می توانند خدمات خود را با قیمت مناسب تری ارائه دهند. این امر موجب می شود بتوانند با کلینیک هایی که در خیابان های اصلی تاسیس شده اند، رقابت کنند.

شرایط تاسیس کلینیک پوست و مو از لحاظ مشتریان هدف

قبل از تصمیم گیری در مورد تجهیزات یا خدمات، اطمینان حاصل کنید که به آنچه رقبای خود ارائه می دهند نگاه می کنید. چه نوع مشتریانی را جذب می کنند و البته محدوده قیمت آنها. این کار برای یافتن جمعیت هدف شما است. اگر شرایط تاسیس کلینیک پوست و مو شما به گونه ای باشد که خدمات کم‌هزینه‌ تری برای مشتریان هدف خاصی ارائه دهید، می توانید آنها را به سمت کلینیک خود جذب کنید.

مثلا اگر لیزر مو را با دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای و به روز با قیمت بهتری پیشنهاد دهید می توانید مشتریانی که نیاز به این خدمات دارند جذب کرده و با سایر کلینیک های معروف تر رقابت کنید.

شرایط متخصصین کلینیک پوست و مو

من توصیه می کنم افراد متخصصی را پیدا کنید که تجربه زیادی در زمینه ارائه خدمات مورد نظر شما داشته باشد. تجربه کافی در ارائه خدمات درمانی زیبایی بسیار ارزشمند است و به اعتبار کلینیک شما می افزاید.

به منظور براورده کردن شرایط تاسیس کلینیک پوست و مو، اطمینان حاصل کنید که  مجوز کار متخصصینی که می خواهید استخدام کنید توسط یک نهاد رسمی اعطا شده باشد.

اما اگر قصد استخدام افراد مبتدی را دارید تا هزینه کمتری بپردازید باید حتما آموزش را به عنوان یکی از مهمترین شرایط تاسیس کلینیک پوست و مو در نظر بگیرید.

آموزش اصولی نه تنها مهارت‌های افراد مبتدی را بهبود می بخشد، بلکه به آنها اطلاعاتی در مورد نحوه ارائه خدمات، استفاده از دستگاه های مختلف و مواد مصرفی می دهد.

شرایط راه اندازی وب سایت کلینیک پوست و مو

طراحی یک وب سایت خوب از نظر ظاهری و کاربردی یکی از مهم ترین شرایط تاسیس کلینیک پوست و مو است. طراحی وب سایت نیز مانند اجاره کردن یا خرید یک ملک برای تاسیس کلینیک زیبایی به میزان بودجه شما بستگی دارد.

هرچقدر هزینه بیشتری برای طراحی وب سایت و بهینه سازی سئو آن بپردازید، می توانید در صدر نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرید و مشتریان جدید را به استفاده از خدمات خودتان جلب کنید.

اگر شخص دیگری وب سایت شما را می سازد، مطمئن شوید که به شما امکان دسترسی به آن را می دهد تا بتوانید به طور منظم آن را به روز کنید.

اضافه کردن نمونه کارها و تصاویر قبل و بعد و همچنین رضایتمندی مشتریان از مورادی است که باید روزانه در  سایت شما به روز شود.

شرایط تاسیس کلینیک پوست و مو از لحاظ خدمات

بسیاری از کلینیک هایی که به تازگی تصمیم به شروع کار گرفته اند، دقیقا نمی دانند چه خدماتی باید در کلینیک خود ارائه دهند. خدمات کلینیک زیبایی بسیار متنوع است و برای انتخاب بهترین خدماتی که می توانید ارائه دهید باید شرایط تاسیس کلینیک پوست و مو را در نظر بگیرید.

انتخاب بهترین خدمات بستگی به مشتریان هدف شما دارد. شما باید به دنبال ارائه خدماتی باشید که مشتریان به دنبال آن هستند اما رقبای شما آن را ارائه نمی دهند.

پیش از اینکه لیستی از خدمات کلینیک خود را تعیین کنید بهتر است با برگزاری نظرسنجی، با دوستان و خانواده مشورت کنید تا نیازهای آنها را بیابید.

شرایط خرید تجهیزات و دستگاه ها برای تاسیس کلینیک زیبایی

امروزه، مشتریان در مورد درمان های مختلف تحقیق کرده اند. آنها دانا هستند پس شما هم باید آگاه باشید. هنگام خرید دستگاه ها و تجهیزات به شرایط تاسیس کلینیک پوست و مو خود توجه کنید و از پرسیدن سوال درباره تجهیزات از تامین کنندگان نترسید.

تمام اطلاعات لازم در خصوص نحوه عملکرد دستگاه، گارانتی و خدمات پس از فروش را از تامین کننده بپرسید. همه تامین کنندگان معتبر، دستگاه های خود را با ضمانت ارائه می کنند و اگر دستگاه خراب شود تعمیرات لازم را ظرف یک روز برای شما انجام می دهند.

برای خرید تجهیزات و دستگاه ها باید به بودجه خود نیز توجه کنید. اگر بودجه شما محدود است می توانید روی خرید اقساطی دستگاه لیزر موهای زائد یا سایر تجهیزات تمرکز کنید.

شرایط تاسیس کلینیک پوست و مو از لحاظ تبلیغات

یکی از مهمترین شرایط تاسیس کلینیک پوست و مو، تبلیغات گسترده است. در حال حاضر، تبلیغات در فضای مجازی مثل گوگل ادز، اینستاگرام، روبیکا، سروش، ایتا و وب سایت های تبلیغاتی تاثیر بسیار بیشتری نسبت به تبلیغات سنتی در جذب مخاطبین دارند و از طرف دیگر هزینه آنها بسیار کمتر است. برای اینکه بتوانید با موفقیت مشتریان جدید را جذب کلینیک خود کنید، می توانید روی تبلیغات و بازاریابی با استراتژی های جدید تمرکز کنید.

جمع بندی

شرایط تاسیس کلینیک پوست و مو شامل محل کلینیک، خرید تجهیزات و دستگاه ها و استخدام متخصصین می شود. اگر به دنبال راه اندازی کلینیک زیبایی هستید باید روی تبلیغات گسترده و ارائه خدمات با قیمت مناسب و رقابتی تمرکز کنید.

https://skinphilosophy.training/blog/opening-a-skin-clinic/

از بین بردن لک صورت

۲۴    پاکسازی صورت       

روش های مختلفی برای پاکسازی صورت و از بین بردن لک صورت وجود دارد اما برای انتخاب بهترین روش باید علت ایجاد لک های روی صورت را مشخص کنید.

لکه‌های تیره روی صورت می‌توانند ناشی از هیپرپیگمانتاسیون باشند، این عارضه زمانی رخ می دهد که پوست ملانین بیش از حد تولید می‌کند. روش های مختلف پاکسازی صورت خانگی می تواند در از بیت بردن لک صورت موثر باشد اما روش های حرفه ای تری که در بهترین کلینیک زیبایی در تهران ارائه می شود می تواند به رفع کامل لک صورت کمک کند.

بسیاری از لک های تیره روی پوست بی ضرر هستند. با این حال، اگر فردی بخواهد پوستی جوانتر و زیباتر داشته باشد معمولاً می تواند با استفاده از روش های از بین بردن لک صورت این کار را انجام دهد.

علت ایجاد لکه های تیره روی صورت چیست؟

ملانین رنگدانه ای است که به پوست رنگ می دهد، اگر پوست، ملانین بیش از حد تولید کند، لکه های تیره روی صورت ممکن است ایجاد شوند که به نام هایپرپیگمانتاسیون شناخته می شود.

هایپرپیگمانتاسیون می تواند در نتیجه موارد زیر ایجاد شود :

سالخوردگی

تغییرات هورمونی، مانند دوران بارداری یا یائسگی

قرارگیری در معرض نور خورشید

آکنه

بریدگی و سوختگی

روش های حذف بیش از حد یا نادرست موهای زائد

محصولات مراقبت از پوست غیراستاندارد

اسکار ناشی از پسوریازیس یا سایر بیماری های پوستی

هایپرپیگمانتاسیون تنها علت لکه های تیره روی صورت نیست. به همین دلیل، مهم است که فرد در صورت مشاهده هرگونه تغییر در خال های موجود یا لکه های تیره – به ویژه تغییرات در بافت، رنگ و اندازه، با متخصص مشورت کند.

بهترین روش از بین بردن لک صورت در خانه

بسیاری از محصولات بهداشتی مانند کرم ها و لایه بردارها که امکان خرید آنها بدون نسخه (OTC) وجود دارد می توانند به از بین بردن لک صورت کمک کنند. آنها معمولاً حاوی مواد فعالی مانند موارد زیر هستند:

اسید کوجیک

رتینوئیدها

لایه بردارهای شیمیایی

ویتامین سی

آزلائیک اسید

با مطالعه برچسب روی این محصولات می توانید دستورالعمل نحوه استفاده از آنها را یاد بگیرید. با این حال، بهتر است قبل از خرید هریک از آنها با یک متخصص پوست صحبت کنید، زیرا مصرف برخی از آنها با عوارضی همراه است.

بهترین روش از بین بردن لک صورت در کلینیک زیبایی

اگر محصولات موضعی نتوانند به اندازه کافی هیپرپیگمانتاسیون را کاهش دهند، ممکن است بخواهید یکی از روش های زیبایی زیر را برای از بین بردن لک صورت در بهترین کلینیک پوست مو امتحان کنید:

لیزر درمانی برای از بین بردن لک صورت

در این روش یک متخصص پوست از پرتوی نور برای هدف قرار دادن نواحی دارای لک روی پوست که تغییر رنگ داده اند، استفاده می کند. این خطر وجود دارد که لیزر درمانی تغییر رنگ را بدتر کند، بنابراین آزمایش پچ قبل از آن ضروری است.

لایه برداری شیمیایی برای پاکسازی صورت

لایه بردارهای شیمیایی حرفه ای نسخه های قوی تری از لایه بردارهای اسیدی OTC هستند. لایه‌برداری‌های قوی‌تر روی لایه‌های عمیق‌تر پوست کار می‌کنند، اما به زمان بهبودی طولانی‌تری نیز دارند.

میکرودرم ابریژن برای از بین بردن لک صورت

این روش لایه برداری از ذرات ریز برای حذف سلول های مرده پوست استفاده می کند. هیچ دوره نقاهتی ندارد، اگرچه می تواند پوست را به طور موقت تحریک یا متورم کند.

افرادی که مستعد ابتلا به PIH یا اسکار هستند یا در ۶ ماه گذشته از ایزوترتینوئین استفاده کرده‌اند، ممکن است قادر به انجام میکرودرم ابریژن ، لایه‌برداری شیمیایی یا لیزر درمانی نباشند.

چطور بهترین روش از بین بردن لک صورت را انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین روش پاکسازی صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

رنگ پوست

افرادی که دارای رنگ پوست تیره هستند باید هنگام انتخاب بهترین روش از بین بردن لک صورت احتیاط کنند زیرا استفاده از محصول نامناسب یا محصولی با غلظت بالا می تواند نواحی دیگر پوست را روشن کند. همچنین این خطر وجود دارد که درمان خانگی باعث ایجاد هیپرپیگمانتاسیون بیشتر شوند .

آکادمی پوست آمریکا (AAD) محصولات زیر را برای رفع لکه های تیره روی پوست توصیه می کند:

هیدروکینون ۲ درصد

آزلائیک اسید

اسید گلیکولیک

اسید کوجیک

رتینوئیدها مانند رتینول، ترتینوئین، ژل آداپالن یا تازاروتن

ویتامین سی

با اینحال متخصص پوست مو بهترین کلینیک زیبایی در تهران می تواند بهترین توصیه را به شما داشته باشد.

بیماری زمینه ای

داشتن بیماری زمینه ای باید هنگام انتخاب بهترین روش پاکسازی صورت در نظر گرفته شود.

به عنوان مثال، اگر فردی در نتیجه آکنه دچار PIH شده باشد، درمان می تواند بر محو شدن لک صورت، از بین بردن تغییر رنگ پوست و همچنین جلوگیری از آکنه و اسکار آکنه تمرکز کند.

قرار گرفتن در معرض نور خورشید

اگر پوست صورت فردی در اثر آسیب نور خورشید دارای لکه های تیره صده است، باید یک ضد آفتاب مناسب را به برنامه مراقبت از پوست خود اضافه کند. کرم ضد آفتاب، تیره شدن پوسترا متوقف کرده و از آسیب بیشتر در اثر برخورد اشعه UV جلوگیری می کند.

مصرف برخی داروها

برخی از داروهای موضعی و خوراکی ممکن است باعث ایجاد یا بدتر شدن هیپرپیگمانتاسیون شوند. افراد می توانند برچسب روی هر دارویی را بررسی کنند تا ببینند آیا این عارضه احتمالی وجود دارد یا خیر. اگر چنین باشد، پزشک می‌تواند بهترین اقدام را برای از بین بردن لک روی صورت توصیه کند.

AAD بیان می‌کند که به محض اینکه فرد علت هیپرپیگمانتاسیون خود را از بین ببرد، لکه‌های موجود باید طی ۶ تا ۱۲ ماه محو شوند . با این حال، محو شدن لکه های بسیار تیره ممکن است بیشتر از این طول بکشد.

تغییرات هورمونی

لکه های تیره ای که به دلیل تغییرات هورمونی ایجاد می شوند همیشه قابل درمان نیستند. با این حال، در برخی شرایط زمانیکه فرد، علت بروز لک روی صورت را از بین ببرد، تغییر رنگ های خفیف روی پوست نیز به مرور زمان محو می شوند.

به عنوان مثال، اگر فردی باردار باشد، علائم ممکن است پس از پایان بارداری شروع به محو شدن کنند.

با اینحال، درمان ملاسما می تواند سخت تر باشد. ملاسما شکل عمیق تری از هایپرپیگمانتاسیون است که می تواند به دلیل تغییرات هورمونی رخ دهد. حتی زمانی که ملاسما محو می شود، اگر فرد در معرض نور خورشید قرار بگیرد، ممکن است دوباره عود کند.

اگر فردی باردار یا در حال شیردهی است، باید با متخصص بهترین کلینیک زیبایی در تهران مشورت کند که آیا استفاده از درمان‌ها یا روش‌های هایپرپیگمانتاسیون بی‌خطر است یا ضرر دارد.

متخصص پوست بسته به نوع و رنگ پوست افراد و علت هایپرپیگمانتاسیون آنها می تواند بهترین روش برای پاکسازی صورت را توصیه کند.

بهترین برند دستگاه لیزر مو شرایط تاسیس مرکز لیزر

لیزر موهای زائد بدن اگر توسط افراد بی تجربه انجام گیرد می تواند خطرناک باشد و عوارض جانبی مثل سوختگی، تغییرات دائمی در رنگ پوست و جای زخم به همراه داشته باشد. اما می توانید با انجام لیزر بدن توسط یک پزشک متخصص در بهترین کلینیک لیزر در تهران که در استفاده از لیزر بسیار ماهر است و دانش عمیقی از انواع پوست دارد، خطر عوارض جانبی احتمالی را تا حد زیادی کاهش دهید.

در جلسه لیزر موهای زائد بدن چه اتفاقی می افتد؟

قبل از درمان، ناحیه تحت درمان تمیز می شود. برخی از بیماران ژل بی حس کننده دریافت می کنند. زمانی که ناحیه کوچکی تحت درمان قرار می گیرد و پوست بسیار حساس است، بی حس کردن به کاهش احساس درد و ناراحتی حین لیزر موهای زائد بدن کمک می کند. حدود ۳۰ تا ۶۰ دقیقه طول می کشد تا ژل بی حس کننده عمل کند.

لیزردرمانی در اتاقی که به طور خاص برای لیزر درمانی در نظر گرفته شده، انجام می شود. همه افراد حاضر در اتاق باید در جلسه لیزر موهای زائد بدن از عینک محافظ استفاده کنند. برای انجام این روش، پوست کشیده شده و موهای زائد با لیزر سوزانده می شود. بسیاری از بیماران می گویند که پالس های لیزر مانند حس برخورد کش لاستیکی به پوست احساس می شود.  

لیزر موها را می سوزاند که باعث ایجاد دود می شود که بویی شبیه گوگرد دارد.

مدت زمان درمان شما به اندازه ناحیه تحت درمان بستگی دارد. به عنوام مثال، لیزر لب بالایی چند دقیقه طول می کشد. اما اگر ناحیه بزرگی مانند کمر یا پاها تحت درمان باشد، ممکن است درمان شما بیش از یک ساعت طول بکشد.

بعد از لیزر مو چه کاری باید انجام دهم؟

برای جلوگیری از عوارض احتمالی، همه بیماران باید از پوست خود در برابر نور خورشید محافظت کنند. پس از لیزر موهای زائد بدن باید:

از برخورد نور مستقیم خورشید به پوست درمان شده خودداری کنید.

از برنزه کردن، خودداری کنید.

دستورالعمل های مراقبت بعد از لیزر موهای زائد بدن را که توسط متخصص بهترین کلینیک لیزر در تهران توصیه می شود را دنبال کنید.

بعد از درمان مشاهده قرمزی و تورم که شبیه آفتاب سوختگی خفیف به نظر می رسد، کاملا طبیعی است. استفاده از کمپرس خنک می تواند به کاهش ناراحتی شما کمک کند.

آیا بعد از لیزر مو، دوره نقاهت وجود دارد؟

خیر، لیزر موهای زائد به طور کلی نیازی به دوره استراحت ندارد. بلافاصله پس از انجام لیزر موهای زائد بدن، پوست شما قرمز و متورم می شود. با وجود این، اکثر مردم به فعالیت های روزمره خود باز می گردند.

چه زمانی بعد از جلسه لیزر موهای زائد بدن، نتایج آن را می بینم؟

احتمالاً بلافاصله پس از لیزر موهای زائد بدن ، نتایج آن را خواهید دید. با اینحال اثربخشی آن در هر بیمار، متفاوت است. رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر استفاده شده و رنگ پوست شما همگی بر روی نتایج لیزر مو تاثیر می گذارند. شما می توانید انتظار کاهش ۱۰ تا ۲۵ درصدی موهای زائد را پس از اولین درمان داشته باشید.

برای از بین بردن موهای زائد، اکثر بیماران به ۲ تا ۶ جلسه لیزر درمانی نیاز دارند. پس از اتمام جلسات، اکثر بیماران برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست خود مشاهده نمی کنند. وقتی موها دوباره رشد می‌کنند، کمتر و ریزتر شده و رنگ روشن‌تری دارند.

ماندگاری نتایج لیزر موهای زائد چقدر است؟

در اکثر بیماران نتایج لیزز مو با بهترین دستگاه لیزر مو،برای ماه ها یا حتی سال ها حفظ می شود. هنگامی که برخی از موهای زائد دوباره رشد می کنند، احتمالا کمتر قابل توجه خواهند بود. برای اینکه بدن شما عاری از مو باشد، بیمار ممکن است به تکرار جلسات هر ۶ ماه یا سالی یک بار نیاز داشته باشد.

عوارض جانبی لیزر مو چیست؟

شایع ترین عوارض جانبی لیزر موهای زائد بدن بسیار خفیف است و ۱ تا ۳ روز طول می کشد. این عوارض جانبی عبارتند از:

درد و ناراحتی

تورم

قرمزی

مشاهده سایر عوارض جانبی در صورتی که لیزر موهای زائد توسط متخصص پوست یا تحت نظارت مستقیم متخصص پوست انجام شود، نادر است. اما گاهی اوقات عوارض زیر توسط بیمارانی که در مراکز غیرمعتبر لیزر مو انجام داده اند، گزارش شده است:

تاول زدن

شیوع هرپس سیمپلکس

عفونت

جای زخم

روشن شدن یا تیره شدن پوست

با گذشت زمان، رنگ پوست به حالت عادی بر می گردد. با این حال، برخی از تغییرات در رنگ پوست دائمی هستند. به همین دلیل است که مراجعه به پزشک متخصص در در بهترین کلینیک زیبایی در تهران برای لیزر موهای زائد بدن بسیار مهم است.

پیروی از دستورالعمل های متخصص پوست قبل از درمان و دستورالعمل های بعد از درمان، خطر عوارض جانبی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

انجام لیزر موهای زائد در چه فواصل زمانی برای بدن بی خطر است؟

اثربخشی لیزر موهای زائد بدن در هر بیمار متفاوت است. از بین بردن موها اغلب به یک سری جلسات لیزر درمانی نیاز دارد. اکثر بیماران می توانند هر ۴ تا ۶ هفته یک بار لیزر موهای زائد را انجام دهند. متخصص پوست به شما می گوید چه زمانی انجام جلسه لیزر بعدی با بهترین دستگاه لیزر مو بی خطر است.

اکثر بیماران مقداری رشد مجدد مو را مشاهده می کنند. متخصص پوست شما می تواند به شما بگوید که چه زمانی می توانید با خیال راحت از لیزر درمانی برای حفظ نتایج استفاده کنید.

ایا لیزر مو برای انواع پوست بی خطر است؟

لیزر نقش مهمی در درمان بسیاری از بیماری هایی دارد که پوست، مو و ناخن ها را تحت تاثیر قرار می دهند. در سال های اخیر پیشرفت های زیادی در تکنولوژی لیزر صورت گرفته است و متخصصان پوست و مو توانسته اند از بهترین دستگاه لیزر برای لیزر موهای زائد بدن روی انواع پوست استفاده کنند.

اکنون افراد بیشتری می توانند با خیال راحت لیزر موهای زائد را انجام دهند. در گذشته فقط افرادی که موهای تیره و پوست روشن داشتند می توانستند با خیال راحت لیزر موهای زائد را انجام دهند. امروزه لیزر مو صرفنظر از اینکه پوست بیماران روشن یا تیره باشد، برای بیمارانی که موهای روشن دارند نیز موثر است البته به شرط آنکه توسط متخصص بهترین کلینیک لیزر در تهران و با دقت زیادی انجام شود. متخصصان پوست می دانند که چه اقدامات احتیاطی را برای انجام لیزر موهای زائد ایمن و موثر انجام دهند.

منبع

https://www.aad.org/public/cosmetic/hair-removal/laser-hair-removal-faqs

خال برداری صورت

خال‌ها به‌عنوان توده‌های پوستی قهوه‌ای یا سیاه که در اثر تجمع سلول‌های رنگدانه پوست به نام ملانوسیت ایجاد می‌شوند، طبقه‌بندی می‌شوند. آنها می توانند برآمده یا صاف باشند و در هر نقطه از بدن ایجاد شوند. با استفاده از انواع تکنیک‌های مختلف خال برداری صورت ، می‌توان به طور ایمن و مؤثر خال‌ها را از هر ناحیه ای روی صورت، حذف کرد. این فرآیند تقریباً برای همه بیماران باه علت استفاده از بی حسی موضعی تقریباً بدون درد است و دوره نقاهت و بهبودی خاصی ندارد.

آیا خال برداری صورت دائمی است؟

برداشتن خال یک راه حل دائمی است و درصورتیکه توسط یک کنخصص ماهر و با تجربه انجام شود، بازگشت ندارد. البته برای بهبود اثرات ناشی از خال برداری صورت، باید به طور منظم به متخصص پوست و مو مراجعه کنید تا پوست خود را سالم نگه دارید و خال های باقیمانده را بررسی کنید.

خال های برداشته شده معمولا پس از این درمان پاکسازی صورت سریع و آسان نباید دوباره رشد کنند. پس از خال برداری صورت، پوست شما بهتر از همیشه به نظر می رسد و اعتماد به نفس قابل توجهی به شما افزایش می یابد.

اگر در مورد ظاهر خال های خود مثلاً به دلیل تغییر در شکل، رنگ و بافت آن نگران هستید، باید از متخصص بهترین کلینیک زیبایی برای خال برداری صورت مشاوره بگیرید. تغییرات در خال های پوستی می تواند نشانه سرطان پوست مانند ملانوما باشد و تشخیص زودهنگام آن ضروری است.

اما اگر می خواهید به دلایل زیبایی، خال برداری صورت را انجام دهید بهتر است درباره روش های این نوع پاکسازی پوست اطلاعات بیشتری داشته باشید.

انواع روش های خال برداری صورت چیست؟

برای برداشتن خال از ناحیه صورت می توانید روش های پاکسازی صورت زیر را در بهترین کلینیک پوست و مو در تهران انجام دهید:

خالبرداری با لیزر

اگر خال روی صورت شما کوچک است، می توانید آن را با لیزر حذف کنید. حذف خال با لیزر از انرژی نور برای شکستن رنگدانه داخل خال استفاده می کند و برای استفاده روی صورت مناسب است زیرا خطر کمتری برای ایجاد جای زخم وجود دارد.

خالبرداری با جراحی

خال های روی صورت که از پوست بیرون زده اند را می توان تحت بی حسی موضعی با تیغ جراحی خارج کرد. این کار معمولاً با استفاده از چاقوی جراحی انجام می شود و نسبتاً ساده و بدون درد است. ممکن است در جایی که خالبرداری انجام گرفته، یک علامت صورتی روی پوستتان باقی بماند که به مرور زمان محو می شود.

برداشتن خال با پلکسر

برخی از خال های صورت ممکن است نیاز به استفاده از روش پاکسازی صورت پلکسر داشته باشند. این روش تحت بی حسی موضعی انجام می شود و پس از آن نیاز به یک بخیه کوچک در پوست وجود دارد. بعد از خال برداری صورت با این روش، جای زخم کوچکی باقی می ماند که به مرور زمان محو می شود.

چه نوع خال هایی را می توان از روی صورت برداشت؟

زمانیکه برای جلسه مشاوره به متخصص کلینیک پوست و مو مراجعه می کند، تغییرات خاصی در ظاهر و بافت خال مورد بررسی قرار می گیرد. اکثر خال های روی صورت را می توان بدون نگرانی با روش های ذکر شده برداشت اما اگر پزشک شما نگران باشد که خال ممکن است سرطانی شود، مراحل بعدی را برای بررسی آن توصیه می کند.

مزایای خالبرداری صورت چیست؟

برداشتن خال که با بیوپسی خال متفاوت است، به گونه‌ای طراحی شده که خال‌ها را به‌طور کامل از روی پوست برداشته و جای زخم را به حداقل می‌رساند تا پوستی صاف و چهره ای بی نقص برای شما ایجاد کند.

در حالی که یکی از مزایای اصلی برداشتن خال، زیبایی است، نگرانی اصلی متخصصین بهترین کلینیک زیبایی در تهران، سلامت طولانی مدت شما است. خال ها می توانند سرطانی شوند و اگر این بیماری به سرعت تشخیص داده نشود، سلول های آسیب دیده می توانند به سایر قسمت های بدن گسترش یابند. برداشتن خال می تواند از گسترش سلول های سرطانی و پیش سرطانی جلوگیری کند و نگرانی های شما در خصوص مشکلات زیبایی صورت تان با یک روش ساده برطرف کند.

نتایج خال برداری صورت برای اکثر بیماران دائمی است و بیماران پس از برداشتن یک خال مشکوک می توانند تا پایان عمر از چهره بی نقص خود نهایت لذت را ببرند. این درمان برای هر بیمار بدون توجه به نوع پوست و رنگ پوست قابل انجام است.

معمولا در صورت افرادی که پوست روشن‌تری دارند، خال بیشتری دیده می شود و ممکن است پس از خالبرداری مجددا خال جدیدی روی پوست شان رشد کند. با اینحال آنها می توانند به دفعات از روش های خال برداری صورت برای حذف آنها استفاده کنند.

مشاوره برای خال برداری صورت در بهترین کلینیک پوست و مو

مشاوره خالبرداری معمولا توسط یک پزشک متخصص پوست و مو انجام می وشد که خال شما را ارزیابی کرده و مناسب ترین روش درمان را توصیه می کند.

در بهترین حالت، خال ها لکه های تیره آزاردهنده ای روی پوست شما هستند که آرزو می کنید از بین بروند تا پوستی صاف و بدون لک داشته باشید. در بدترین حالت، خال‌ها می‌توانند سرطانی باشند و در صورت عدم برداشتن آنها خطرات جدی برای سلامتی به دنبال داشته باشند.

در جلسه مشاوره پاکسازی صورت می توانید هر سوالی که ممکن است در مورد خال های صورت خود داشته باشید بپرسید و مشاوره تخصصی و شخصی دریافت کنید. اگر تصمیم بگیرند که خال شما برداشته شود، می‌توانید این عمل را در کلینیک زیبایی انجام دهید.

چند نکته وجود دارد که باید قبل از خال برداری صورت در نظر بگیرید از جمله توصیه هایی که متخصص پوست و مو به شما می کند و همچنین پیدا کردن کلینیک زیبایی که بتوانید به خدمات آن اعتماد کنید.

متخصصین کلینیک و سالن های زیبایی VQS تجربه کمک به بیماران زیادی را برای دستیابی به چهره ایده آل شان از طریق خال برداری و پاکسازی صورت دارند.

منبع

https://www.sknclinics.co.uk/treatments-and-pricing/mole-removal/facial-mole-removal

لیزر جای جوش

مراقبت از پوست و درمان های پزشکی برای جوانسازی و رفع مشکلات پوستی خاص که در بهترین کلینیک های زیبایی ارائه می شوند، روز به روز پیچیده تر شده و با دستگاه ها و تکنیک های جدیدتری انجام می شوند. در حال حاضر مجموعه‌ای از روش‌های غیرتهاجمی برای مقابله با طیف گسترده‌ای از مشکلات پوستی وجود دارد که از آسیب‌های ناشی از آفتاب سوختگی و چین و چروک گرفته تا پرپیگمانتاسیون، جای جوش و آکنه و موارد دیگر را در مدت زمان کوتاهی درمان می کند.

خدماتی که یک کلینیک زیبایی معتبر ارائه می دهد با هدف مراقبت و جوانسازی پوست و بهبود ظاهر و زیبایی چهره انجام می شود که بیشتر توسط زنان در سنین بالای ۴۰ سالگی مورد استفاده قرار می گیرد و آرزوی آنها این است که به همان اندازه که از درون، احساس جوانی می‌کنند در ظاهر نیز جوان به نظر برسند.

چه خدمات زیبایی در بهترین کلینیک و سالن های زیبایی تهران ارائه می شود؟

روش ها و تکنیک های غیر تهاجمی متعددی در کلینیک زیبایی ارائه می شود که زمان بهبودی بسیار کوتاه تری نسبت به عمل جراحی دارند و می توانند نتایج کاملا طبیعی را روی چهره شما ایجاد کنند.

در ادامه رایج ترین خدماتی که می توانید برای از بین بردن چین و چروک های ریز، اسکارها، رنگدانه های پوست و سایر مشکلات پوستی در کلینیک ها انجام دهید و نتایجی که از هر کدام بدست می آورید را با هم مقایسه می کنیم.

۱. بوتاکس از رایج ترین خدمات کلینیک زیبایی

بوتاکس یکی از محبوب ترین درمان های ضد پیری موجود در بهترین کلینیک زیبایی در تهران است. این درمان نسبتاً مقرون به صرفه  بوده، خطرات کمی دارد و نیازی به زمان بهبودی ندارد. تزریق هدفمند سم بوتولینوم در صاف کردن موقت چین و چروک های صورت که در اثر حرکات تکراری مانند لبخند زدن، اخم کردن یا بالا بردن ابرو ایجاد می شود، موثر است. بوتاکس برای کاهش حرکت ماهیچه ها استفاده می شود، در نتیجه چین و چروک های موجود را صاف می کند و از تشکیل خطوط عمیق در آینده جلوگیری می کند.

از بوتاکس برای اهداف زیر استفاده می شود:

صاف کردن خطوط اخم، پنجه کلاغی، خطوط افقی پیشانی

لیفت ابرو

از بین بردن خطوط عمودی روی گردن

کانتورینگ صورت و اصلاح زاویه فک

۲.تزریق ژل لب و فیلر

در حدود ۲۰ سال گذشته، تزریق فیلر، انقلابی در درمان چین و چروک و جوانسازی چهره به پا کرده اند. اسید هیالورونیک (HA) یک ابزار بسیار ایمن و انعطاف پذیر برای درمان پیری صورت است. پرکننده های پوستی برپایه HA مانند  Allergan Juvederm توسط متخصص بهترین کلینیک زیبایی در تهران تزریق می شود و می تواند اثرات زیر را داشته باشد:

حجم دهی به گونه

اصلاح زاویه  و خط فک

پر کردن چین و چروک های نازولبیال

کاهش خطوط اخم و لبخند

حجیم کردن لب ها

ماندگاری تزریق ژل لب و فیلر، موقتی است و برای دریافت نتایج بهینه، تزریق باید به صورت دوره ای تکرار شود:

هر ۴ تا ۶ ماه برای ترمیم حجم لب،

تقریبا هر ۱۲ ماه برای ماندگاری نتایج خطوط بینی، خطوط ماریونت، گونه ها و لب ها،

عواملی مانند ورزش، استعمال دخانیات، قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش، دمای محیط، لیزر و درمان‌های RF می‌تواند بر مدت زمان و سرعت تجزیه فیلرهار HA تأثیر بگذارد و موجب شود که نیاز به تکرار درمان پیدا کنید.

۳. پاکسازی و لایه برداری پوست

لایه برداری پوست با مواد شیمیایی و لیزر برای از بین بردن چین و چروک، اسکارهای سطحی، لکه های پوستی و سایر مشکلاتی که در اثر افزایش سن روی صورت ایجاد می شود در بهترین کلینیک لیزر درتهران ارائه می شود.

در روش لایه برداری شیمیایی از محلول اسیدی برای حذف سلول های سطح پوست و لایه های بالایی اپیدرم استفاده می شود.

لایه برداری پوست با لیزر که یکی از بهترین راه ها برای مقابله با بسیاری از شایع ترین مشکلات پوستی از جمله چین و چروک، لکه های پیری، روزاسه، جای جوش و آکنه و موارد دیگر است توسط دستگاه های پیشرفته در بهترین کلینیک لیزر در تهران ارائه می شود.

۴. میکرونیدلینگ، RF فانکشنال و مزوتراپی از پرطرفدارترین خدمات کلینیک زیبایی

تا کنون میکرونیدلینگ به عنوان محبوب ترین روش درمانی برای از بین بردن جای جوش و آکنه در کلینیک زیبایی، شناخته شده است. این روش با ایجاد آسیب های ریز روی پوست، تولید کلاژن و الاستین را تحریک می کند. در این روش، از دستگاهی به نام درماپن که یک دستگاه الکترونیکی برای وارد کردن سوزن های بسیار ریز به پوست است، استفاده می شود.

از کرم بی حس کننده موضعی می توان قبل از میکرونیدلینگ برای کاهش هر گونه درد و ناراحتی استفاده کرد.

روش جدیدتر و موثرتری که در کلینیک زیبایی ارائه می شود تکنیکی شبیه به میکرونیدلینگ است که با تزریق مواد درمانی مانند اسید هیالورونیک یا اسید اسکوربیک برای نفوذ عمیق تر و تاثیر گذاری بیشتر همراه است و به نام مزوتراپی معروف است.

آر اف فانکشنال که با فرکانس رادیویی انجام می شود، روش دیگری برای تحریک کلاژن با استفاده از انرژی حرارتی ایجاد شده توسط رادیو فرکانس است.

میکرونیدلینگ، Rf فانکشنال و مزونیدلینگ نسبتاً بدون خطر و ارزان بوده و تأثیر مناسبی روی جای جوش و آکنه دارند. یکی از مزایای اصلی این درمان، بهبودی سریع و عوارض جانبی بسیار کم است.

لیزر موهای زائد در بهترین کلینیک لیزر در تهران

ازدیگر خدمات پرطرفداری که در کلینیک زیبایی ارائه می شود می توان به لیزر موهای زائد برای خانم ها و آقایان اشاره کرد. لیزر مو طی سال های اخیر پیشرفت های قابل توجهی داشته و در حال حاضر می تواند در بهترین کلینیک لیزر در تهران، روی انواع پوست روشن و تیره بدون عوارض جانبی خاصی مورد استفاده قرار گیرد.

چطور بهترین کلینیک زیبایی را انتخاب کنیم؟

اگرچه کلینیک های زیبایی بسیار زیادی در شهر تهران، خدمات مراقبت از پوست را ارائه می دهند، اما همه آنها تخصص لازم برای انجام خدمات درجه یک را ندارند. بنابراین، باید جستجوی مناسبی انجام دهید تا متخصصان مناسب برای این روش های درمانی-زیبایی را بیابید.

کلینیک معتبر مراقبت از پوست و زیبایی باید با متخصصین باتجربه و آموزش دیده همکاری کند، قیمت های مقرون به صرفه متناسب با کیفیت خدمات خود داشته باشد و دارای مجوز های لازم برای ارائه خدمات باشد.

کلینیک و سالن های زیبایی vqs از معتبرترین مراکز ارائه دهنده این خدمات زیبایی هستند که می توانید روی تخصص و تجربه آنها حساب ویژه ای باز کنید.

منبع

https://www.evolutionlaser.com.au/skin-treatments/laser-rejuvenation/

لیفت صورت

بوتاکس یکی از رایج ترین روش های جوانسازی و ضد پیری در جهان امروزی است. از BOTOX برای تززیق ژل لب، از بین بردن خطوط ریز و چین و چروک ها در نواحی مختلف صورت و حجیم تر کردن لب ها استفاده می شود. تزریق بوتاکس حتی در درمان میگرن و بسیاری از درمان های پزشکی دیگر نیز کاربرد دارد. با این حال، اگر به فکر تزریق ژل لب بوتاکس هستید، نکاتی وجود دارد که بهتر است قبل از مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران آنها را بدانید.

بوتاکس چیست و چگونه به جوانسازی صورت کمک می کند؟

BOTOX یک محصول تایید شده توسط FDAاست که از باکتری (کلستریدیوم بوتولینوم) ساخته می شود. از لحاظ تخصصی، این ماده یک نوروتوکسین رقیق شده است که با مسدود کردن سیگنال های عصبی، عضلات زیر پوست شما را شل می کند و البته چون ضرری برای بدن ندارد می توان از تزریق ژل لب بوتاکس برای حجیم تر کردن آنها نیز استفاده کرد.

مسدود کردن سیگنال های عصبی در ماهیچه ها از حرکت آنها جلوگیری می کند که به نوبه خود جلوی ظاهر شدن چین و چروک را می گیرد. توجه داشته باشید که بوتاکس چین و چروک ها را از بین نمی برد بلکه از انقباض ماهیچه ها و ایجاد چین و چروک جلوگیری می کند.

مزایای جوانسازی صورت با بوتاکس

همه ما می خواهیم پوستی جوان، انعطاف پذیر و جوان داشته باشیم اما هیچ کس نمی تواند جلوی گذر زمان و افزایش سن را بگیرد. با افزایش سن، میزان کلاژن موجود در پوست کاهش می‌یابد که منجر به از بین رفتن لطافت و ظاهر شدن چین و چروک، خطوط ریز، خطوط پنجه کلاغی و خطوط لبخند می‌شود. این علائم پیری باعث می‌شود چهره شما خسته و پیر به نظر برسد.

روش های جراحی و غیرجراحی مختلفی برای جوان‌سازی صورت در بهترین کلینیک زیبایی در تهران ارائه می شود که یکی از بهترین آنها تزریق BOTOX است.

انتخاب روش مناسب جوان‌سازی صورت از جمله تزریق ژل لب، تزریق BOTOX یا فیلر پوستی که به رفع مشکلات موضعی صورت مانند چین و چروک، افتادگی پوست و جای زخم کمک می‌کنند، معمولا توسط پزشک متخصص انجام می گیرد.

به طور کلی، با تزریق بوتاکس می توان نرمی و شادابی پوست را بدون هیچ عارضه ای بازگرداند. BOTOX عضلات منقبض صورت را که باعث ایجاد خطوط ظریف و چین و چروک می شود، شل می کند و فقط چند جلسه طول می کشد تا پوستی صاف تر، جوان تر و سالم تر داشته باشید.

بوتاکس را می توان به طور موثر برای از بین بردن خطوط پا کلاغی، خطوط اخم در ناحیه پیشانی و خطوط لبخند و همچنین به عنوان ماده حجیم کننده در تزریق ژل لب استفاده کرد.

مهمترین مزیت BOTOX این است که می توان از آن در نواحی مختلف صورت استفاده کرد که یک فرآیند غیر تهاجمی و بدون درد است.

در تزریق ژل لب بوتاکس، محلول حجم دهنده مستقیماً به لب ها تزریق می شود و کل فرایند تزریق، در عرض چند دقیقه تکمیل می شود.

تزریق ژل لب BOTOX بهتر است یا فیلر؟

فیلر ها یا پرکننده‌های پوستی یکی دیگر از روش های رایج غیرجراحی برای حجم دادن به لب ها هستند که به جای تزریق ژل لب بوتاکس استفاده می شوند.

فیلرها نیز می توانند به بازیابی بافت جوان و لطیف پوست کمک کرده و خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می دهد. فیلرها، خطوط کم عمق صورت را پر می کنند تا چین های صورت را از بین برده و لب ها را حجیم کنند.

از آنجایی که پرکننده ها به زیر پوست تزریق می شوند، پوست به جای سفت و صاف شدن، جوان و طبیعی به نظر می شوند.

فیلرها همچنین برای از بین بردن جای جوش و آکنه کمک می کنند و مانند تزریق بوتاکس می توانند به پر کردن حفره ها و منافذ روی صورت کمک کنند.

فیلرهای پوستی برای پر کردن چین و چروک ها، کانتورینگ اجزای صورت، چانه، خط فک، بینی و ابروها، بازسازی زیرساخت های پوست، اصلاح افتادگی پوست و حجم دادن به گونه ها و لب ها استفاده می شوند.

آیا تزریق ژل لب بوتاکس بی خطر است؟

تزریق بوتاکس در صورت استفاده صحیح، کاملا ایمن و بی خطر است. تزریق ژلب لب مورد تاییدیه FDA بوده و بوتاکس برای کمک به میلیون ها نفر در سراسر جهان برای کاهش علائم پیری و حتی مبارزه با درد ناشی از بیماری های مزمن استفاده شده است. بوتاکس علاوه بر درمان های زیبایی و پیشگیری از میگرن، برای کاهش تعریق بیش از حد (در ناحیه زیر بغل)، اسپاسم پلک و درمان صدها بیماری دیگر نیز استفاده می شود.

بهترین سن برای تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس برای تمام افراد در هر سنی مزایای خاص خود را دارد. نمی توان به طور دقیق مشخص کرد که بهترین سن برای تزریق ژل لب چه زمانی است.

اگر تصمیم به تزریق بوتاکس گرفته اید بهتر است که با متخصص بهترین کلینیک زیبایی در تهران در مورد نیازها و اهداف خود صحبت کنید. متخصصین، ساختار و پوست صورت شما را بررسی کرده و سپس نتایج واقع بینانه در مورد تزریق بوتاکس را به شما ارائه می دهند.

آنها دقیقا مشخص می کنند که تزریق BOTOX در کدام نواحی صورت برای شما بهتر است و شاید تزریق فیلر را به جای BOTOX به شما پیشنهاد دهند. در برخی موارد، ممکن است روش های جراحی و تهاجمی گزینه بهتری برای کمک به شما در دستیابی به اهدافتان باشد.

ماندگاری بوتاکس چقدر است؟

بوتاکس یک ماده طبیعی است که نتایج آن در تزریق ژل لب یا سایر روش های جوانسازی پوست کاملا موقتی است. مدت زمان ماندگاری تزریق BOTOX در افراد مختلف، متفاوت است اما معمولا حدود سه ماه ماندگاری دارد و پس از آن، احتمالاً به یک جلسه تزریق دیگر در بهترین کلینیک زیبایی در تهران نیاز خواهید داشت.

تزریق ژل لب در بهترین کلینیک زیبایی در تهران

برای مشاوره با متخصصین ما در مورد BOTOX ، اهداف خود و کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه تزریق ژل لب ، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

منبع

https://www.jessesmithmd.com/botox-and-facial-rejuvenation-everything-you-need-to-know/#:~:text=Botox%20can%20offer%20facial%20rejuvenation,comes%20to%20wrinkles%20and%20lines.

لیزر صورت با دستگاه لیزر کندلا

لیزر صورت با دستگاه لیزر کندلا از فناوری نور لیزر استفاده می کند که به فولیکول‌های مو می‌تابد تا رشد مو را متوقف کند. لیزر صورت حتما باید توسط متخصص آموزش دیده در بهترین کلینیک لیزر در تهران انجام شود تا اثربخشی مناسبی داشته باشد و عوارض جانبی آن به حداقل برسد.

لیزر موهای زائد صورت چیست؟

لیزر موهای زائد صورت یک روش زیبایی غیر تهاجمی است که از پرتو نور (لیزر) برای از بین بردن موها استفاده می کند.

لیزر مو با دستگاه لیزر کندلا را می توان در سایر قسمت های بدن مانند زیر بغل، پاها یا ناحیه بیکینی نیز انجام داد، اما در ناحیه صورت عمدتاً در اطراف دهان، چانه یا گونه ها استفاده می شود.

لیزر موهای زائد صورت برای چه کسانی مناسب است؟

تا پیش از ظهور تکنولوژی های پیشرفته و جدید، لیزر موهای زائد فقط بر روی افرادی که موهای تیره و پوست روشن داشتند بهترین اثربخشی را داشت، اما اکنون، به لطف پیشرفت فناوری، لیزر صورت با دستگاه لیزر کندلا در بهترین کلینیک لیزر در تهران، برای تمام افرادی که می خواهند موهای زاید خود را از بین ببرند، روشی مناسب است.

داده های انجمن آمریکایی جراحی پلاستیک زیبایی نشان داده که در سال ۲۰۱۶، لیزر موهای زائد یکی از ۵ روش برتر غیرجراحی در ایالات متحده بوده است.

مزایای لیزر صورت با دستگاه لیزر کندلا

لیزر صورت با دستگاه لیزر کندلا در بهترین کلینیک لیزر در تهران، مزایای متعددی دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم:

ایمنی

لیزر موهای زائد به طور کلی یک روش بی خطر در نظر گرفته می شود. عوارض جانبی خفیفی شامل قرمزی یا تورم و در موارد نادر سوزش، تاول یا عفونت ممکن است مشاهده شوند که به سرعت برطرف خواهند شد. لیزر صورت با دستگاه لیزر کندلا مورد تایید FDA است.

راحتی

لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر مو کندلا بسیار سریع است و درصورتیکه توسط یک متخصص باتجربه و آموزش دیده در بهترین کلینیک لیزر در تهران انجام شود، کمتر از ۳۰ دقیقه برای کل صورت طول می کشد.

اثربخشی

اگر لیزر مو به درستی انجام شود، موهای زائد صورت برای همیشه از بین می روند. مطالعه ای در سال ۲۰۰۳ در مورد رضایت بیماران نشان داد که اکثر آنها (۷۱ درصد) از درمان با لیزر مو راضی هستند.

لیزر صورت با دستگاه لیزر کندلا چگونه است؟

لیزر موهای زائد با ارسال نور به فولیکول مو که توسط رنگدانه یا ملانین موجود در مو جذب می‌شود، عمل می‌کند – به همین دلیل است که در سال های گذشته روی افرادی که موهای تیره‌تری دارند، بهترین اثربخشی را داشته است.

هنگامی که نور توسط رنگدانه جذب می شود، به گرما تبدیل شده و در واقع به فولیکول آسیب می رساند. پس از اینکه لیزر به فولیکول مو آسیب می رساند، مو سوزانده می شود و رشد آن متوقف خواهد شد.

از جلسه لیزر موهای زائد صورت چه انتظاری باید داشته باشم؟

قبل از شروع لیزر صورت با دستگاه لیزر کندلا در بهترین کلینیک لیزر در تهران، صورت شما کاملا تمیز می شود و ممکن است یک ژل بی حس کننده روی ناحیه درمان اعمال شود. به شما عینک هایی داده می شود که روی چشم هایتان بگذارید تا در اثر نور لیزر آسیب نبینند.

متخصص بهترین کلینیک زیبایی در تهران، پوست صورت را در ناحیه مشخص شده هدف قرار می دهد. اکثر بیماران می گویند که لیزر صورت با دستگاه لیزر کندلا احساسی مانند ضربه زدن یک کش لاستیکی به پوست دارد. ممکن است در جلسه لیزر مو، بوی موهای سوخته را استشمام کنید.

از آنجایی که ناحیه صورت کوچکتر از سایر قسمت های بدن مانند قفسه سینه یا پاها، است، جلسه لیزر موهای زائد صورت معمولاً بسیار سریع است و گاهی اوقات در کمتر از ۱۵ تا ۲۰ دقیقه انجام می شود.

لیزر کدام نواحی صورت با دستگاه لیزر کندلا امکان پذیر است؟

شما می توانید لیزر موهای زائد را در هر نقطه از بدن انجام دهید و برای اکثر افراد بی خطر است. با این حال، به افراد باردار توصیه می شود که از هیچ نوع لیزر درمانی، از جمله لیزر موهای زائد، استفاده نکنند.

لیزر موهای زائد را می توان در هر نقطه از صورت انجام داد از جمله:

چانه

پشت لب

پیشانی

گونه ها

آیا لیزر صورت با دستگاه لیزر کندلا خطرات یا عوارض جانبی دارد؟

عوارض جانبی شدید یا عوارض مربوط به لیزر موهای زائد روی صورت نادر است. عوارض جانبی معمولاً خود به خود برطرف می شوند و ممکن است شامل موارد زیر باشند:

قرمزی

تورم

تحریک پوست

در موارد نادر، عوارض جانبی جدی تر لیزر موهای زائد عبارتند از:

عفونت

تغییرات دائمی در رنگ پوست

تاول زدن

سوختگی

جای زخم

بعد از لیزر موهای زائد صورت چه انتظاری باید داشت؟

در روزهای پس از لیزر موهای زائد، می توانید انتظار داشته باشید که بیشتر فعالیت های عادی خود را از سر بگیرید، اگرچه باید از ورزش شدید و قرار گرفتن در معرض مستقیم خورشید خودداری کنید.

 کمی صبور باشید ممکن است بین ۲ تا ۳ هفته طول بکشد تا شما تفاوت محسوسی در رشد مو مشاهده کنید، و ممکن است چندین جلسه طول بکشد تا نتایج کامل لیزر صورت با دستگاه لیزر کندلا در بهترین کلینیک لیزر در تهران را ببینید.

نکاتی برای آماده سازی قبل از لیزر موهای زائد صورت

از قرار گرفتن در معرض نور خورشید در روزهای قبل از درمان خودداری کنید، زیرا لیزر موهای زائد روی پوست برنزه کارایی خوبی ندارد.

از لایه برداری یا سایر درمان های شیمیایی در هفته منتهی به جلسه لیزر موهای زائد  خودداری کنید، زیرا ممکن است باعث تحریک پوست شود.

از قبل آن ناحیه صورت را با تیغ اصلاح کنید.

در صورت امکان، با پوست تمیز و بدون آرایش در جلسه لیزر صورت با دستگاه لیزر کندلا در بهترین کلینیک لیزر در تهران حاضر شوید.

از مصرف آسپرین یا سایر داروهای ضد التهابی یا داروهای گیاهی که ممکن است خونریزی را افزایش دهند خودداری کنید.

سالن های زیبایی  VQSبهترین کلینیک لیزر در تهران برای لیزر صورت با دستگاه لیزر کندلا هستند که با همکاری متخصصین مجرب، لیزر مو را با کمترین عوارض جانبی برای شما انجام می دهند.

منبع

https://www.healthline.com/health/beauty-skin-care/laser-hair-removal-face#overview

تاسیس کلینیک لیزر

سالن های زیبایی و کلینیک های پوست و مو معتبر طی سال های گذشته درآمدزایی بالایی داشته اند به همین علت، بسیاری از افراد به فکر تاسیس کلینیک پوست مو افتاده اند تا بتوانند از این راه کسب درآمد کنند.

بشر در طول تاریخ، دائماً به دنبال روش‌ها و راهکارهایی برای جوان ماندن بوده است. شاید در گذشته علم کیمیاگری به دنبال معجونی می گشت که عمر جاودان بدهد اما امروز پیشرفت های تکنولوژی به دنبال تکنیک هایی برای جوان ماندن پوست و جذاب ماندن چهره هستند.

استقبال از فناوری هایی مانند لیزر درمانی، کاشت مو، لایه برداری پوست، هایفو و غیره که به عنوان تکنیک های جوانسازی پوست و ضد پیری در بهترین کلینیک پوست مو ارائه می شوند، نشان می دهد که بیشتر افراد جامعه به دنبال جوان ماندن هستند نه جاودانگی!

اما سؤال اصلی که قصد داریم در این مقاله درباره آن توضیح بدهیم این است که مراحل تاسیس کلینیک پوست مو و زیبایی چگونه است و چطور می توان در این صنعت در حال رشد سرمایه‌گذاری کرد که به درآمد مناسبی رسید؟

اگر قصد دارید با تاسیس یک کلینیک زیبایی و پوست و مو و جذب مشتری، درآمد بالایی کسب کنید، مطالعه این راهنما را از دست ندهید.

راهنمای تاسیس کلینیک پوست و مو

برای تاسیس یک کلینیک زیبایی معتبر بهتر است مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

 

محل تاسیس کلینیک پوست مو را انتخاب کنید

موقعیت کلینیک تفاوت زیادی در میزان درآمد شما ایجاد می کند. شما باید مکانی پیدا کنید که دسترسی مناسبی برای رفت و آمد مشتریان داشته باشد و پرتردد باشد. مسئله مهم دیگر این است که آیا امکان خرید یک ملک را دارید یا می خواهید مکانی را برای تاسیس کلینیک پوست مو اجاره کنید.

اگر بخواهید روی ملکی که در خیابان اصلی یا در محله های شلوغ شهر است، سرمایه گذاری کنید، باید پول بیشتری برای خرید یا اجاره بپردازید. از طرفی اگر کلینیک خود را در مکانی خلوت تاسیس کنید باید برای برندسازی و تبلیغات هزینه بیشتری بپردازید تا برند خود را به مشتریان معرفی کرده و آنها را ترغیب کتید که به کلینیک شما بیایند.

دسترسی آسان به محل کلینیک و وجود جای مناسب برای پارک خودرو می تواند رضایت مشتریان بیشتری را برای مرجعه به کلینیک شما جلب کند. از آنجاییکه اکثر مشتریان کلینیک های پوست و مو، از اقشار دارای درآمد بالا هستند، بنابراین باید مکانی را پیدا کنید که برای این مخاطبان هدف جذاب و مورد تایید آنها باشد.

اگر کلینیک خود را در منطقه ای کم درآمد یا در حاشیه شهر تاسیس کنید، بدون شک مشتریان و سود شما به میزان قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد، زیرا افراد کم درآمد ساکن آن محل، احتمالا توانایی پرداخت هزینه برای خدمات و درمان های زیبایی را ندارند و ممکن است مشتریان حضوری بسیار کمی داشته باشید.

پس در اولین قدم باید محل مناسبی برای تاسیس کلینیک پوست مو و زیبایی خود پیدا کنید.

برندسازی و بازاریابی برای کلینیک زیبایی را شروع کنید

هر کسب و کاری نیاز به ایجاد یک نام تجاری و کسب شهرت مناسب دارد که مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب کند. هنگامی که روی طرح کسب و کار خود کار می کنید، باید یک پیام برای برندتان در نظر بگیرید که انتظارات مخاطبان هدف تان را برآورده کند.

قبل از صرف هزینه های هنگفت برای راه اندازی کمپین های تبلیغاتی باید همه چیز از طراحی لوگو گرفته تا جزئیات مربوط به رنگ های معرف برند خود را مشخص کنید.

پیام برند باید به طور منسجم در کلیه محتواهای تبلیغاتی و بازاریابی و همچنین برندسازی کلینیک شما به کارکنان و مشتریان تان منتقل شود.

نام، لوگو، ترکیب رنگ، شعار، فضای داخلی همگی باید مطابق با پیام انتخاب شده برای جذب مشتری باشد. اتاق انتظار کلینیک باید به شیوه ای دعوت کننده، دوستانه و دلپذیر با تمام عناصر برندسازی طراحی شود تا به جلب اعتماد مشتری و تثبیت اقتدار شما در این صنعت کمک کند.

بروشورها و کاتالوگ ها باید با ویژگی های متناسب با برندسازی شما در دسترس مشتریان قرار گیرند و شما باید محصولات و خدمات خود را برای بهبود فروش و جذب مشتریان بیشتر برجسته کنید.

طراحی فضای داخلی برای تاسیس کلینیک پوست مو را به یک حرفه ای بسپارید

یک کلینیک زیبایی که به ارائه خدمات پوست مو می پردازد باید دارای فضای درمانی وسیع و اتاق های خصوصی باشد که به درمان های مختلف اختصاص داده شده اند. طراحی داخلی باید حداکثر کارایی را ایجاد کند تا متخصصین و مشتریان از فضای موجود برای تعامل بهتر و خدمت رسانی به بهترین وجه استفاده کنند.

هنگام تاسیس کلینیک پوست مو باید توجه کنید که هر اتاق درمان باید دارای فضایی برای قرار گرفتن تجهیزات، تخت‌های بیمار، میز و صندلی، کمد، محل شستشو و غیره باشد.

اتاق انتظار مشتری باید فضای کافی برای نشستن مراجعین را داشته باشد و با تابلوهای زیبا و در صورت امکان تجهیزات پیشرفته مثل دیجیتال ساینیج در آن قرار بگیرد تا مراجعین را در مدت زمان انتظارشان سرگرم کند. همچنین میز پذیرش باید به راحتی در دسترس بوده و از ورودی قابل مشاهده باشد.

روی آموزش و استخدام متخصصین پوست و مو مجرب سرمایه گذاری کنید

اگر می خواهید کلینیک زیبایی معتبری تاسیس کنید توصیه می شود روی آموزش و توسعه بیشتر مهارت های متخصصین خود سرمایه گذاری کنید.

آموزش جدیدترین تجهیزات و تکنیک های پیشرفته، به متخصصین شما کمک می‌کند خدمات بهتری به مراجعین ارائه دهند که رضایت بیشتر آنها را به دنبال دارد.

اگر به متخصصان پوست بیشتری در کلینیک خود نیاز دارید، به دنبال استخدام متخصصان با تجربه بالا باشید.

تجهیزات و دستگاه های مناسب را برای تاسیس کلینیک پوست مو خریداری کنید

تاسیس کلینیک پوست مو بدون خرید تجهیزات مناسب امکان پذیر نیست. شما قرار است خدمات مختلفی از جمله لیزر موهای زائد، پیرسینگ، پاکسازی پوست، کاشت مو و غیره را در کلینیک خود ارائه دهید. بنابراین برای هر یک از این خدمات باید بهترین دستگاه ها و تجهیزات را خریداری کنید که برای موفقیت کلینیک شما ضروری است.

اگر بودجه کافی برای خرید تجهیزات به صورت نقدی را ندارید می توانید به خرید دستگاه لیزر مو به صورت قسطی یا خرید سایر تجهیزات دست دوم که دارای کیفیت بالایی باشند، فکر کنید.

پیرسینگ لب

پیرسینگ لب، روشی برای سوراخ کردن لب بالا یا پایین و آویزان کردن زیور آلاتی مانند حلقه از آن است. یکی از دلایلی که پیرسینگ لب به انتخاب محبوبی بین جوانان تبدیل شده است، تنوع سبک های موجود و امکان سوراخ کردن نواحی مختلف لب به صورت سفارشی است.

در حال حاضر، رایج ترین روش پیسینگ لب، سبک لابرت است. در این روش، قسمت وسط لب پایین سوراخ می شود که می تواند به صورت افقی یا عمودی باشد. روش دیگر، معروف به مدوسا است که در فرورفتگی لب بالا و زیر بینی سوراخ می شود.

در این مقاله انواع مختلف پیرسینگ لب را به شما معرفی کرده و به عوارض جانبی این روش زیبایی نیز می پردازیم.

محل پیرسینگ لب

با توجه به اینکه سوراخ پیرسینگ در کدام ناحیه از لب ایجاد شود، می تواند اسامی مختلفی داشته باشد که عبارتند از:

لابرت Labret:

پیرسینگ لابرت به معنی سوراخ کردن زیر لب پایین به نحوی است که حلقه به سمت خارج آویزان شود. سوراخ کردن به روش لابرت می تواند عمودی یا افقی باشد. همچنین ممکن است سوراخ لب پایین کاملاً در مرکز یا در سمت راست یا چپ لب قرار گیرد. مدت زمان بهبودی این نوع پیرسینگ بین ۶ تا ۸ هفته است.

اشلی Ashley:

سوراخ پیرسینگ اشلی مستقیماً از مرکز لب پایینی عبور می کند و از پشت لب خارج می شود به طوریکه بخشی از حلقه خارج و بخشی از آن داخل لب قرار می گیرد. زمان بهبودی این روش بین ۱۲ تا ۱۶ هفته است.

مدوسا Medusa:

در روش مدوسا، سوراخ پیرسینگ درست بالای فرورفتگی لب بالایی ایجاد می شود و زمان بهبودی آن معمولاً حداقل چند ماه است.

مونرو Monroe:

این پیرسینگ که به نام مرلین مونرو نامگذاری شده است، شامل سوراخی است که دقیقا در قسمت بالا و سمت چپ لب بالایی ایجاد می شود. هزینه پیزسینگ لب مونرو نسبت به روش های دیگر ارزانتر است و زمان بهبودی آن تقریباً ۶ تا ۸ هفته است.

اگر سوراخ در جهت مخالف یعنی سمت راست لب بالا ایجاد شود به مدونا مشهور است.

دالیا Dahlia:

پیرسینگ دالیا ایجاد سوراخ های دوتایی در دو طرف دهان است که پروسه درمانی طولانی (از شش ماه تا یک سال) دارد.

مدوسای عمودی Jestrum :

مدوسای عمودی شناخته می شود، Jestrum نام دارد. در این روش، یک سوراخ عمودی بین پایه بینی و لب بالایی ایجاد می شود و زمان بهبودی آن معمولاً حداقل چند ماه است.

عوارض پیرسینگ لب

پیرسینگ لب مانند سوراخ کردن گوش، اگر در کلینیک زیبایی معتبر و توسط متخصصین مجرب انجام شود، عوارض جانبی چندانی ندارد. با اینحال، در صورتیکه به درستی مراقبت های بعد از آن را رعایت نکنید یا توسط تفنگ های غیربهداشتی این کار را انجام  دهید، ممکن است عوارض جانبی زیر را تجربه کنید:

عفونت:

از آنجایی که محل پیرسینگ لب نزدیک دهان است که دارای باکتری های زیادی می باشد، پتانسیل زیادی برای بروز عفونت وجود دارد. با توجه به اینکه، پیرسینگ لب اغلب در خارج از پوست و داخل دهان شما انجام می شود برای جلوگیری از ایجاد عفونت، باید هر دو طرف آن را تمیز نگه دارید. دندان های خود را بعد از هر وعده غذایی مسواک بزنید و از دهان شویه های بدون الکل استفاده کنید.

تورم و التهاب :

مشاهده مقداری تورم، بعد از پیرسینگ لب کاملا طبیعی است و با مراقبت‌های مناسب بعد از سوراخ کردن، می توان تورم را تحت کنترل قرار داد. اگر سیگار می کشید، سعی کنید حداقل به مدت چند هفته، آن را ترک کنید. زیرا الکل و سیگار باعث التهاب بیشتر می شود.

مراقبت های بعد از پیرسینگ لب

مانند هر روش تهاجمی دیگری که موجب ایجاد زخم می شود باید برای تمیز نگه داشتن ناحیه و جلوگیری از عفونت دستورالعمل هایی که متخصص بهترین کلینیک زیبایی در تهران به شما می دهد را رعایت کنید.

از دهانشویه بدون الکل سه تا پنج بار در روز برای شست و شوی داخل سوراخ استفاده کنید.

برای قسمت بیرونی پیرسینگ لب، از یک محلول شستشوی زخم استریل نمکی استفاده کنید. بهتر است دو بار در روز به مدت پنج ثانیه شستشو را انجام داده و سپس اجازه دهید لب شما کاملا در هوا خشک شود.

شاید پس از چند روز ظاهر پیرسینگ بهبود یابد اما توجه کنید که زخم از داخل هنوز در حال بهبودی است، بنابراین مراقبت از آن را متوقف نکنید. انجام دستورالعمل های ذکر شده تا سه ماه اهمیت زیادی دارد. در این مدت با تغذیه مناسب، هیدراته ماندن و دوری از وارد کردن استرس به سیستم ایمنی بدن خود به بهبود سریعتر محل زخم پیرسینگ لب کمک کنید.

چه نوع جواهراتی برای پیرسینگ لب استفاده می شود؟

حلقه لب از جنس تیتانیوم یا طلا بهترین زیورآلاتی است که می توانید بعد از سوراخ کردن استفاده کنید. معمولا توصیه می شود از حلقه های ضدحساسیت استفاده کنید که سایزشان آنقدر کوچک نباشد که به طور کامل به لب بچسبند زیرا ناحیه لب دارای عروق زیادی است که احتمال تورم را افزایش می دهد.

اگر نمی خواهید برای خرید جواهرات گرانقیمت هزینه کنید، حلقه های از جنس استیل نیز بهترین فلز برای پیرسینگ لب هستند زیرا بدن شما می تواند به راحتی با آن سازگار شود و معمولاً عفونی نمی شود.اما مطمئن ترین زیور آلات، شامل طلای ۱۴ عیار یا پلاتین است.

البته بسیاری از افراد به انواع خاصی از فلزات حساسیت دارند. بنابراین برای انتخاب جنس حلقه پیرسینگ لب، حتما حساسیت خود را در نظر بگیرید و فلزات را بر اساس آن انتخاب کنید.

به طور کلی بهتر است از خرید حلقه هایی از جنس نیکل خودداری کنید.

پیرسینگ لب در کلینیک و سالن های زیبایی VQS

اگر به دنبال پیرسینگ لب در بهترین کلینیک زیبایی در تهران هستید می توانید به متخصصین سالن های زیبایی Vqsاعتماد کنید. ما از تجهیزات پیشرفته در محیطی بهداشتی برای سوراخ کردن نواحی مختلف بدن استفاده می کنیم که کمترین عوارض جانبی را برای شما به همراه دارد.

برای اطلاع از هزینه پیرسینگ لب می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید یا یک جلسه مشاوره با متخصصین کلینیک vqs رزرو کنید.

منبع

https://www.byrdie.com/lip-labret-piercing-faq-3189106

خرید دستگاه لیزر مو به صورت قسطی

اگر قصد راه اندازی یک کلینیک زیبایی را دارید، خرید دستگاه لیزر مو به صورت قسطی احتمالا اولین قدم شماست. اگر با انواع تجهیزات رفع موهای زائد در بازار ناآشنا هستید، ادامه مقاله را بخوانید تا با دستگاه های لیزر موهای زائد و فاکتورهایی که باید در انتخاب بهترین دستگاه لیزر مو در نظر بگیرید، آشنا شوید.

راهنمای خرید بهترین دستگاه لیزر مو به صورت قسطی

اگر می خواهید بهترین کلینیک ارائه دهنده خدمات لیزر موهای زائد در محله خود باشید، باید بتوانید به مشتریانی با انواع پوست خدمات ارائه دهید.

شما به خرید دستگاه لیزر مو به صورت قسطی نیاز دارید که نه تنها انواع پوست را درمان کند، بلکه روی انواع مو بدون توجه به بافت یا رنگ پوست تاثیر گذار باشد. علاوه بر این، شما به دستگاهی نیاز دارید که دارای سیستم خنک‌کننده باشد که قبل از هر پالس درمانی، فورا پوست را خنک می کند. این ویژگی موجب می شود همه مراجعین به کلینیک شما تجربه رصایت بخشی داشته باشند.

نکته بعدی برای خرید دستگاه لیزر مو به صورت قسطی، فناوری آن است که توزیع مداوم انرژی را در ناحیه تحت درمان تضمین می کند. هرچقدر فناوری دستگاه پیشرفته تر باشد، احتمال بروز عوارض ناخوشایند را کاهش می دهد.

همچنین توصیه می شود، هنگام خرید دستگاه لیزر مو به صورت قسطی حتما خدمات پس از فروش را در نظر بگیرید. چه اتفاقی می افتد اگر لیزر شما دچار مشکل شود؟ شما به تعمیر تخصصی، سریع و قابل اعتماد نیاز دارید تا رهترین دستگاه لیزر مو را در سریع ترین زمان ممکن مجددا راه اندازی و اجرا کنید.

انواع دستگاه لیزر موهای زائد

چندین فناوری لیزر موهای زائد در بازار موجود است.

دستگاه لیزر مو روبی (۶۹۴ نانومتر)

لیزر روبی اولین محصول در نوع خود بود که برای استفاده به عنوان لیزر موهای زائد به بازار عرضه شد. لیزر روبی طول موج کوتاه ۶۹۴ نانومتر تولید می کند. پرتو قرمز رنگ ساطع شده از این دستگاه لیزر مو، ملانین (رنگدانه قهوه ای) موجود در فولیکول های مو را هدف قرار می دهد.

کسانی که رنگ پوست روشن و موهای تیره دارند کاندیدای ایده آل برای استفاده از روبی هستند. این لیزر روی موهایی که رنگ روشن تری دارند (بلوند، قرمز یا خاکستری) عمل نمی کند.

اما این دستگاه برای استفاده روی پوست های تیره تر به دلیل نرخ بالای جذب لیزر توسط ملانین (رنگدانه پوست) که ممکن است منجر به هایپرپیگمنتیشن شود، مناسب نیست.

از آنجایی که لیزر روبی سرعت تکرار پایینی دارد، جلسات درمانی آن بیشتر طول می‌کشد. در نتیجه، برای لیزر موهای زائد نواحی کوچک پوست مناسب است.

از برندهای  EpiPulse Ruby، Palomar و RubyStar می توان به عنوان بهترین دستگاه لیزر مو روبی  Ruby در بازار نام برد.

خرید دستگاه لیزر مو کندلا الکساندرایت (۷۵۵ نانومتر) به صورت قسطی

دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت لیزری است که امروزه بیشتر در بهترین کلینیک های زیبایی تهران استفاده می شود زیرا کارآمد و هم سریع است.

سرعت کوتاه‌تر تکرار پالس لیزر الکساندرایت و اندازه‌ بزرگتر لکه لیزر، درمان نواحی وسیع بدن را در مدت زمان کوتاه‌تری ممکن می‌سازد. از آنجایی که این دستگاه در هدف قرار دادن رنگدانه های قهوه ای بسیار خوب عمل می کند، به عنوان بهترین دستگاه لیزر مو برای افرادی که پوست روشن تا زیتونی دارند، شناخته می شود.

به دلیل ماهیت سریع پالس های لیزر، بیمار ممکن است کمی درد را تجربه کند. با وجود این، همچنان از محبوبیت زیادی برخوردار است زیرا زمان لیزر مو به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. به منظور کاهش درد و بهبود تجربه کلی زیباجویان، دستگاه های جدید الکساندرایت مانند لیزر موهای زائد کندلا به سیستم خنک کننده مجهز شده اند.

متأسفانه به دلیل قدرت واکنش لیزر روی پوست هایی با تن قهوه ای، از لیزر الکساندرایت نمی توان روی پوست های تیره استفاده کرد. زیرا می تواند منجر به سوختگی، هایپرپیگمنتیشن و جای زخم شود.

  Candela GentleLase، EpiTouch Plus، Cynosure Apogee، و Deka Motus Axe نمونه هایی از دستگاه های محبوب الکساندرایت برای خرید دستگاه لیزر مو به صورت قسطی هستند.

دستگاه لیزر موهای زائد دیود (۸۱۰ نانومتر)

FDA (سازمان غذا و دارو) دو طول موج را برای لیزر موهای زائد در پوست های تیره تر مجاز کرده است که با نام لیزر دیود (۸۱۰ نانومتر) و Nd: YAG (1064 نانومتر) شناخته می شوند.

از آنجایی که لیزر دایود جدیدتر است، تحقیقات کمتری برای اثبات ایمنی و کارایی طولانی مدت آن انجام شده است. طول موج تولید شده توسط دستگاه لیزر دیود به عمق فولیکول مو نفوذ می کند که پوست های تیره تر ایمن تر است.

برندهای  Apex، Epistar، F1 Diode، LaserLite، LightSheer، MeDioStar، SLP،  Soprano Titanium  نمونه هایی از بهترین دستگاه های لیزر مو دیود هستند که برای خرید دستگاه لیزر مو به صورت قسطی مناسب اند.

خرید دستگاه لیزر مو کندلا Nd:  YAG (1064 نانومتر) به صورت قسطی

هر چه طول موج دستگاه لیزر بلندتر باشد، نتایج بهتری از آن حاصل می شود. دستگاه لیزر مو  Nd:YAG  به عنوان استاندارد طلایی برای درمان بیمارانی که پوست تیره تری دارند، شناخته می شود که به دلیل پراکندگی کمتر نور لیزر و نفوذ عمیق تر است.

لیزرهایی که از محدوده طول موج Nd:Yag استفاده می کنند می توانند به طور قابل توجهی به فولیکول مو نفوذ کنند. نفوذ لیزر YAG برای افرادی که پوست تیره‌تری دارند از نفوذ لیزر CO2 ایمن‌تر است. زیرا انرژی تولید شده توسط لیزر نمی تواند در مناطقی از پوست که رنگدانه وجود دارد متمرکز شود.

علاوه بر این، در مقایسه با لیزر دایود، لیزر Nd: YAG امکان استفاده با پالس‌های کوتاه‌تر را دارد که ایمن تر است. مدت زمان کوتاه‌تر پالس نیز، لیزر نواحی بیشتری از بدن را در مدت زمان کوتاه‌تری ممکن می‌سازد.

این واقعیت که دستگاه لیزر Nd: YAG کم خطرترین دستگاه موجود در بازار است، مزیت اصلی خرید دستگاه لیزر مو به صورت قسطی به شمار می آید.

برندهای  Cynosure Elite، Candela، Cutera Excel، GentleYAG، Lyra، Medlite IV و Sciton  بهترین دستگاه لیزر مو Nd: YAG را تولید می کنند.

خرید دستگاه لیزر مو به صورت قسطی

اگر قصد خرید دستگاه لیزر مو به صورت قسطی را داشته باشید، به احتمال زیاد سوالات زیادی دارید که فقط یک متخصص می تواند به آنها پاسخ دهد. کارشناسان سالن های زیبایی و کلینیک vqs آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. شما می توانید  با ما تماس بگیرید و ما به شما کمک می کنیم تا تحقیقات خود را تکمیل کرده و در کمترین زمان ممکن با خرید بهترین دستگاه لیزر مو، کلینیک خود را تاسیس کنید.

منبع

https://alma-lasers.com.au/blog/hair-removal-machine/

تزریق ژل لب

      

رایج ترین ماده ای که برای تزریق ژل لب استفاده می شود، اسید هیالورونیک (HA) است که به عنوان یک ماده طبیعی در بدن شناخته می شود و توانایی جذب آب را دارد. این ماده، به پوست شما کمک می کند که هیدراته شده و سفت بماند. شکل مصنوعی این ماده در برخی از درمان های زیبایی تزریقی به نام بوتاکس یا فیلر استفاده می شود.

سال ها است که از تزریق ژل لب HA به عنوان ماده مورد تایید FDA برای حجم دادن به لب ها، رفع چین و چروک و از بین بردن سایر علائم پیری استفاده می شود.

مزایای تزریق ژل لب اسید هیالورونیک

مانند سایر انواع فیلر های پوستی، تزریق HA توسط متخصصین بهترین کلینیک زیبایی تهران برای حجم دادن به لب ها استفاده می شود. تزریق این ژل لب  مزایای زیر را دارد:

حجیم شدن لب ها

هنگامی که بوتاکس توسط یک متخصص دارای مجوز و با تجربه تزریق می شود، لب های شما را پرتر و جوان تر نشان می دهد. این حجم دهنده همچنین می تواند لب ها را حجیم تر کرده و فرم کلی آنها را بهتر کند.

کاهش چین و چروک

از تزریق ژل لب می توان برای کاهش خطوط و چین و چروک های اطراف ناحیه دهان استفاده کرد. تزریق بوتاکس برای پر کردن خط خنده، خطوط و چین و چروک های اطراف دهان و سایر نواحی صورت که به صورت عمودی دیده می شوند، فوق العاده عمل می کند.

نتایج فوری

اثرات تزریق ژل لب تقریبا بلافاصله پس از جلسه درمانی مشاهده شود و برای کسانی که به دنبال نتایج سریع هستند، جذاب است.

تزریق ژل لب برای چه کسانی مناسب است؟

مهم است که قبل از تزریق HA با متخصص بهترین کلینیک زیبایی در تهران در مورد هر گونه بیماری زمینه ای که دارید، مشورت کنید. تزریق ژل لب ممکن است درصورتیکه شرایط زیر را داشته باشید برای شما مناسب نباشد:

سابقه مشکل لخته شدن خون

سیگاری بودن

ابتلا به دیابت

مصرف داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی

ابتلا به عفونت تبخال دهان فعال

باردار یا شیرده بودن

حتی کاندیدهای خوب برای تزریق HA ممکن است عوارض جانبی این روش زیبایی را تجربه کنند. بنابراین، بهتر است قبل از شروع درمان در مورد تمام خطرات احتمالی با متخصص صحبت کنید.

عوارض جانبی تزریق ژل لب

عوارض جانبی رایج بوتاکس عبارتند از:

 • قرمزی موقت یا رنگ ارغوانی و تورم لب ها
 • کبودی و خونریزی خفیف در اطراف محل های تزریق
 • برجستگی های موقت یا توده هایی که ممکن است در اطراف محل تزریق ایجاد شوند

هر گونه درد یا تورم موقتی معمولاً در عرض ۱ تا ۲ روز پس از عمل از بین می رود. با اینحال، اگر عوارض جانبی غیر معمول زیر را پس از تزریق ژل لب مشاهده کردید باید توسط پزشک معاینه شوید:

تاول اطراف لب

بی حسی یا مشاهده رنگ مایل به آبی در لب ها

تورم شدید که از بین نمی رود

تغییر در بینایی

علائم عفونت، مانند افزایش تورم، تغییرات رنگدانه، و ترشح

مشکل در تنفس

روش تزریق ژل لب اسید هیالورونیک چگونه است؟

قبل از تزریق بوتاکس، ممکن است متخصص بهترین کلینیک زیبایی در تهران توصیه کند که مصرف برخی داروها و مکمل‌ها مانند رقیق‌کننده‌های خون را متوقف کنید.

در روز تزریق، ابتدا، متخصص، لب های شما را با محلول آنتی باکتریال تمیز می کند.

برای کاهش درد در حین و بعد از عمل، پزشک از بی‌حسی موضعی استفاده می‌کند.

هنگامی که ماده بی حس کننده جذب پوست شد، متخصص فرآیند تزریق بوتاکس را آغاز می کند. پس از هر تزریق، آنها به سرعت محل را ماساژ می دهند و در صورت نیاز محلول بیشتری تزریق می کنند.

قبل از ترک کلینیک، احتمالا یک کیسه یخ به شما داده می شود تا روی لب‌هایتان بمالید.

کل فرآیند تزریق ژل لب، فقط چند دقیقه طول می کشد و می توانید فعالیت های عادی خود را پس از جلسه درمانی از سر بگیرید و حتی به محل کار خود بازگردید. اما باید به مدت ۴۸ ساعت از فعالیت های بدنی شدید خودداری کنید.

آیا تزریق بوتاکس درد دارد؟

بیشتر پرکننده های لب HA حاوی لیدوکائین هستند که به کاهش درد در طول فرآیند تزریق کمک می کنند. بسته به برند ژل لب، هر سرنگ ممکن است ترکیبی از۲۰ میلی گرم در میلی لیتر HA و ۰.۳ درصد لیدوکائین باشد. اما برای احتیاط بیشتر، متخصص بهترین کلینیک زیبایی در تهران، قبل از تزریق ژل لب یک ماده بی‌حس کننده روی لب‌های شما استفاده می کند که برای کمک به کاهش درد و تورم حین تزریق مفید است. پس از تزریق نیز استفاده از کمپرس یخ روی لب‌هایتان را توصیه می شود.

ماندگاری ژل لب اسید هیالورونیک چقدر است؟

اثرات تزریق HA موقتی است و برای کمک به حفظ نتایج ، حداقل هر ۶ ماه یکبار به تجدید تزریق به صورت منظم نیاز دارید.

با این حال، ماندگاری تزریق ژل لب در افراد مختلف، متفاوت است، برخی از افراد زودتر از ۶ ماه به تکرار جلسات تزریق بوتاکس نیاز دارند. اما ماندگاری تزریق ژل لب در برخی دیگر ممکن است تا ۱۲ ماه طول بکشد.

هزینه تزریق ژل لب در بهترین کلینیک زیبایی تهران چقدر است؟

هزینه تزریق ژل لب به میزان اسید هیالورونیک استفاده شده در جلسه درمانی، مارک ژل، تعداد سرنگ مورد استفاده و محل کلینیک بستگی دارد.

از آنجایی که تزریق بوتاکس یکی از روش های زیبایی است، بیمه درمانی هزینه آن را پوشش نمی دهد. برای اطلاع دقیق از هزینه تزریق ژل لب می توانید با کارشناسان بهترین کلینیک زیبایی در تهران مشورت کنید.

بهترین کلینیک زیبایی تهران برای تزریق ژل لب

قبل از تزریق HA به لب‌های خود، مهم است که به بهترین کلینیک زیبایی در تهران مراجعه کنید تا مطمئن باشید که متخصص تزریق بوتاکس دارای مجوزهای لازم بوده و تجربه کافی برای این کار را دارد.

سالن های زیبایی و کلینیک VQSاز معتبرترین مراکز تزریق ژل لب در تهران هستند که می توانید برای انجام انواع روش های زیبایی و جوانسازی پوست به متخصصین آن اعتماد کنید.

منبع

https://www.healthline.com/health/beauty-skincare/hyaluronic-acid-for-lip-injections#costs

مزوتراپی مو

ریزش مو یا کم پشت شدن آن به دلایل مختلف ژنتیکی یا ابتلا به بیماری هایی مانند الوپسی رخ می دهد که می تواند بر چهره شما تاثیر منفی بگذارد و با افزایش سن، اعتماد به نفس شما را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. خوشبختانه، با فناوری‌های پیشرفته‌ای مانند مزوتراپی مو، کم شدن موها دیگر یک بیماری طولانی مدت و غیرقابل درمان نیست.

مزوتراپی چیست؟

یکی از محبوب ترین روش های درمانی که در بهترین کلینیک کاشت مو در تهران ارائه می شود، مزوتراپی مو است. مزوتراپی بر این اصل استوار است که مواد مغذی مناسب می توانند رشد مو و سلامتی آن را تحریک کرده و در نتیجه روند ریزش مو را کند کنند. برخلاف شامپوها و نرم‌کننده‌های مخصوصی که برای درمان موضعی سلامت مو طراحی شده‌اند، مزوتراپی با تزریق مواد مغذی درست به ریشه موها به رشد بیشتر آنها کمک می کند. این تزریق ها شامل ترکیبی از ویتامین ها و اسید هیالورونیک است که فواید متعددی را برای موها به ارمغان می آورد.

مزایای مزوتراپی مو برای درمان ریزش مو

همانطور که گفتیم مزوتراپی مو می تواند رشد موها را با رساندن مواد مغذی به ریشه، تحریک کند. از دیگر مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بدون درد بودن مزوتراپی مو

قبل از انجام عمل مزوتراپی، از یک بی حس کننده موضعی در ناحیه تزریق استفاده می شود تا کل درمان بدون درد و راحت انجام شود. از آنجایی که میکروسوزن‌ها فقط تا لایه میانی پوست نفوذ می‌کنند که به آن مزودرم نیز می‌گویند، در طول دوره بهبودی نیز هیچگونه دردی نخواهید داشت.

کند کردن روند ریزش مو

متخصص مزوتراپی مو برای کند کردن روند ریزش مو، ترکیب کاملی از مواد مغذی را که خاصیت جوان کنندگی دارند به طور خاص بر اساس بیماری و مشکل شما انتخاب می شوند. علاوه بر این، مزوتراپی، گردش خون در پوست سر را تحریک کرده، التهاب را کاهش می دهد و فولیکول های پوست سر را با پروتئین های مغذی، ویتامین ها و مواد معدنی که باعث افزایش رشد مو می شوند، تغذیه می کند.

خنثی کردن DHT اضافی (دی هیدروتستوسترون)

یکی از شایع ترین علل آلوپسی و طاسی با الگوی مردانه، وجود دی هیدرو تستوسترون (DHT) بیش از حد در فرد مبتلا است. تولید بیش از حد DHT چرخه زندگی موها را کوتاه می کند، که می تواند منجر به طاسی زودرس شود، به ویژه در ناحیه وسط و جلوی پوست سر. مواد مغذی مورد استفاده در مزوتراپی مو، DHT اضافی را خنثی می کند و در نتیجه به ریشه مو اجازه می دهد چرخه زندگی عادی خود را برای رشد سالم و طولانی از سر بگیرد.

کاهش شوره سر

یک مزایای جانبی درمان ریزش مو با مزوتراپی، جوانسازی پوست سر است. مزوتراپی چندین دهه است که به عنوان یک درمان زیبایی مورد استفاده قرار گرفته و به کاهش چین و چروک، مبارزه با اگزما و ایجاد ظاهری درخشان به پوست کمک می کند.

سوزن‌هایی که برای تزریق به سر استفاده می‌شوند، میکروسوراخ‌هایی را در مزودرم ایجاد می‌کنند که باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین می‌شود که هر دو اجزای کلیدی برای سلامت پوست هستند. به طور همزمان، تزریق مواد مغذی، باعث افزایش جریان خون می شود که به رشد فولیکول های مو قوی و سالم کمک می کند.

مزوتراپی مو تمام این مزایای را بدون آسیب رساندن به کلاژن موجود انجام می دهد، بنابراین، پس از جلسه درمانی مزوتراپی، پوستی سالم و هیدراته خواهید داشت که کمتر احتمال دارد شوره سر تولید کند.

عوارض جانبی بسیار کم مزوتراپی مو و اثربخشی سریع

اگرچه فرآیند کلی مزوتراپی می‌تواند در طی چند هفته یا چند ماه انجام شود، مشاهده نتایج بعد از هر جلسه سریع و دوره نقاهت آن تقریباً بدون درد است. اگرچه برخی از بیماران ممکن است دناحیه پوست سر تا حدودی کبودی ناشی از تزریق‌های کوچک را تجربه کنند، اما این عوارض معمولاً در عرض یک هفته پس از عمل بهبود می‌یابند.

تاثیر مزوتراپی بر افزایش رشد موها

مزوتراپی یک درمان بسیار موثر برای جلوگیری از ریزش مو در مردان و زنان است که رشد مجدد مو نیز استفاده می شود. در این روش، دوزهای کمی از داروهای انتخاب شده توسط متخصص بهترین کلینیک زیبایی در تهران، توسط سوزن های مخصوص به پوست تزریق می شود تا به طور موثر علل اصلی ریزش مو را هدف قرار داده و عدم تعادل هورمونی در فولیکول مو و اطراف آن، کمبود مواد مغذی و کاهش گردش خون را از بین ببرد.

تمام این عوامل باعث تحریک رشد طبیعی مو شده و به جلوگیری از ریزش مو کمک می کند. این روش نسبت به سایر درمان‌های دارویی مرسوم برتری دارد، زیرا یک درمان بسیار مؤثر با مقدار کمی دارو است که عوارض جانبی کمتری به همراه خواهد داشت.

مزوتراپی مو، فاکتورهای رشد، هورمون‌ها، پروتئین‌ها و ویتامین‌ها را در پوست سر تنظیم کرده و در عین حال پوست را سفت‌تر می‌کند. این درمان بدون شک راهی سریع برای بازگرداندن تعادل هورمونی و ایجاد نتایج سریع است. هنگامی که موها شروع به رشد کنند، فاصله بین جلسات تزریق مواد مغذی بیشتر می شود و زمانی که تعادل هورمونی به طور کامل برقرار شود و رشد موها به اندازه مطلوب برسد، درمان نیز به پایان خواهد رسید.

مزوتراپی مو یک درمان بدون درد است که برای درمان بیماران مبتلا به آلوپسی، کاملا موثر بوده و موجب رشد مجدد موها در ناحیه طاسی می شود. چند هفته پس از اولین جلسه مزوتراپی، می توان نتایج موفقیت آمیز آن را مشاهده کرد. پس از شش هفته، موهای جدید دوباره در نواحی آسیب دیده شروع به رشد می کنند و به ساختار موی منظم تبدیل می شوند. جلسات مزوتراپی باید در یک دوره خاص که توسط متخصص بهترین کلینیک کاشت مو در تهران مشخص می شود، تکرار شوند تا زمانیکه رشد موها به میزان مطلوب برسد.

بهترین کلینیک زیبایی تهران برای مزوتراپی مو

مزوتراپی یک روش اثبات شده و موثر برای کند کردن روند ریزش موها و تقویت رشد موهای سالم و پرپشت است. این فرآیند برای مردان و زنانی که ریزش موی شدید یا طاسی را در هر ناحیه از سر تجربه می کنند، مناسب است. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مزوتراپی مو و یا درخواست مشاوره می توانید با کلینیک و سالن های زیبایی vqs در تماس باشید.

منبع

https://web.asu.edu/latest/classes/many-benefits-mesotherapy-hair

بهترین کلینیک لیزر در تهران

    

انتخاب بهترین کلینیک لیزر در تهران برای لیزر موهای زائد تصمیمی است که نباید ساده گرفته شود. در این راهنما، نکاتی را با شما به اشتراک می گذاریم تا بتوانید کلینیک حرفه ای و معتبری که لیزر موهای زائد را به روشی ایمن و بی خطر با نتایج موثر برای شما انجام می دهد، پیدا کنید.

برای یافتن بهترین کلینیک لیزر در تهران مراحل زیر را دنبال کنید:

۱. کلینیک های نزدیک محل کار یا زندگی خود را با جستجوی آنلاین پیدا کنید

اولین قدم این است که فهرستی از کلینیک های نزدیک خودتان را پیدا کنید. بهترین راه برای پیدا کردن کلینیک هایی که لیزر مو انجام می دهند مشورت با دوستان یا همکارانتان یا جستجو در گوگل است.

 با جستجوی عبارتی مانند “کلینیک لیزر مو در تهران” در نقشه گوگل، تعداد زیادی از مراکز و سالن های زیبایی نزدیک شما نمایش داده می شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نام و شماره تلفن کلینیک ها را یادداشت کنید.

۲. بررسی آنلاین را بررسی کنید

پس از اینکه نام کلینیک های لیزر مو را یادداشت کردید باید هر یک را در گوگل جستجو کرده و لیستی از نظرات مراجعه کنندگان به هر سالن زیبایی را بخوانید. جلوی اسم کلینیک هایی که نظرات مثبت زیادی درباره آنها وجود دارد به عنوان بهترین کلینیک لیزر در تهران علامت بزنید. مطمئنا شما نمی توانید فقط به این نظرات اکتفا کنید. بررسی این نظرات فقط به عنوان راهنمایی برای محدود کردن لیست تان کاربرد دارد.

۳. با بهترین کلینیک لیزر در تهران که علامت زدید، تماس بگیرید

در حال حاضر، فهرست کوتاهی از بهترین کلینیک لیزر در تهران را دارید اما باید اطلاعات بیشتری در مورد آنها پیدا کنید. گام بعدی این است که قبل از رزرو یک جلسه مشاوره حضوری، با آنها تماس بگیرید تا سوالات مهم را به صورت تلفنی از آنها بپرسید و مطمئن شوید که با معیارهای شما مطابقت دارند.

سوالاتی که می توانید به صورت تلفنی بپرسید:

از چه نوع دستگاه لیزری در بهترین کلینیک لیزر در تهران استفاده می شود و آیا دستگاه لیزر مورد تایید FDA هستند یا خیر

نام متخصص لیزر چیست و آیا مجوز لازم برای انجام ان کار را دارد؟

آیا انجام پچ تست و مشاوره، رایگان است؟

کلینیک‌ها نمی‌توانند اطلاعات خاصی در مورد هزینه‌های درمان، تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد و احتمال موثر بودن درمان‌ را به صورت تلفنی به شما بدهند، زیرا ارزیابی بدون مراجعه حضوری به متخصص بسیار دشوار است.

بنابراین، از کارشناس هر کدام از کلینیک ها که با معیارهای شما مطابقت داشت، بخواهید که یک جلسه مشاوره رایگان با متخصص برای شما تنظیم کند.

۴. برای مشاوره اولیه به بهترین کلینیک لیزر در تهران مراجعه کنید.

قبل از ثبت نام برای لیزر موهای زائد، باید یک مشاوره اولیه با کلینیک داشته باشید. این مشاوره نباید تلفنی باشد، بلکه شما باید به محل بهترین کلینیک لیزر در تهران که درمان در آن انجام می‌شود، مراجعه کنید.

مشاوره اولیه باید به شما این امکان را بدهد که تمام سوالاتی را که در مورد حذف موهای زائد با لیزر دارید، بپرسید. شما باید بتوانید مستقیماً با متخصصی که درمان شما را انجام می دهد در مورد هر مسئله ای که در مورد آن مطمئن نیستید، صحبت کنید.

سوالاتی که باید در جلسه مشاوره از متخصص بهترین کلینیک لیزر در تهران بپرسید:

آیا رنگ مو و پوست من برای لیزر موهای زائد مناسب است؟

چه نوع نتایجی را می توانم انتظار داشته باشم؟

برای به دست آوردن نتایجی که توضیح دادید چند جلسه لیزر مو لازم است؟

هزینه لیزر موهای زائد کل بدن چقدر خواهد بود؟

 لیزر مو چقدر درد دارد؟

قرار است از چه دستگاهی ( نام تجاری نه نوع لیزری) استفاده کنید؟

آیا داروی بی حسی برای مقابله با درد تجویز می کنید؟

چه عوارض جانبی می توانم از لیزر مو با این دستگاه انتظار داشته باشم؟

آیا برای لیزر مو از سیستم خنک کننده استفاده می کنید؟

آیا نتیجه لیزر مو، دائمی است؟

مزایای استفاده از این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های موجود در بازار چیست؟

اگر پس از لیزر موهای زائد دچار سوختگی شدم، چه می شود؟

شما باید مطمئن شوید متخصص بهترین کلینیک لیزر در تهران کاملاً ماهر است و تجربه و دانش لازم را برای لیزر مو دارد تا احتمال ایجاد عوارض جانبی در نتیجه اشتباهات درمانی به حداقل برسد.

تصور نکنید که متخصص به همه این سؤالات پاسخ صحیح می دهد ممکن است آنها تحت تأثیر ادعاهای بازاریابی تولید کنندگان محصول قرار بگیرند که لزوماً درست نباشند. آنها همچنین برای جذب مشتریان بیشتر و افزایش درآمد خود ممکن است نتایج را غیرواقعی جلوه دهند. این مسئله البته در مورد همه پزشکان صادق نیست و معمولا متخصصین بهترین کلینیک لیزر در تهران واقعیات را برای شما مطرح خواهند کرد.

تحقیقات زیادی در مورد لیزر موهای زائد و اثربخشی آن بر انواع پوست، عوارض جانبی تجربه شده و در نهایت مناسب بودن آن برای زنان و مردان وجود دارد. اما هیچکدام از آنها به طور قطع، لیزر مو را تایید یا رد نکرده است. بنابراین، تنها راه شما برای تشخیص مناسب بودن این روش، مشاوره اولیه است.

۵. پچ تست را انجام دهید

انجام یک تست پچ روی یک ناحیه کوچک از پوست تان، در جلسه مشاوره متداول است. زیرا به متخصص اجازه می‌دهد تا طیف وسیعی از تنظیمات را روی پوست شما تست کند و ببیند چگونه به درمان واکنش نشان می‌دهد.

توصیه می‌کنیم یک پچ تست را روی ناحیه‌ای از پوست انجام دهید که دیگران نمی‌توانند آن را ببینند. پس از آزمایش پچ، باید مدتی زمان بدهید معمولاً یک هفته یا بیشتر تا ببینید پوست شما چگونه نسبت به لیزر موهای زائد واکنش نشان می دهد.

  حداقل تا چند روز (ترجیحاً یک هفته پس از تست پچ) وسوسه نشوید که جلسات لیزر موهای زائد طولانی مدت خود را شروع کنید زیرا باید واکنش پوست تان را مشاهده کرده و براساس آن تصمیمی آگاهانه بگیرید.

بهترین کلینیک لیزر در تهران برای لیزر موهای زائد

کلینیک و سالن های زیبایی VQS بهترین خدمات لیزر موهای زائد را با دستگاه های پیشرفته و متخصصین مجرب ارائه می دهند. برای دریافت خدمات لیزر بانوان و آقایان می توانید با ما تماس بگیرید.

منبع

https://hairfreelife.com/find-reputable-laser-hair-removal-clinic/

پاکسازی صورت

آیا می خواهید لک های روی صورت خود را به حداقل برسانید، آسیب های ناشی از نور خورشید را درمان کنید و پوستی جوان تر و شفاف تر داشته باشید؟ راه حل شما، استفاده از بهترین روش های پاکسازی صورت در کلینیک و سالن های زیبایی معتبر است.

روش های مختلف پاکسازی صورت موجب می شوند که پوست شما صاف، شفاف و یکدست به نظر برسد و ظاهر شما جوانتر شود. روش های مختلفی برای فیشال صورت در بهترین کلینیک های تهران ارائه می شود که بهترین آنها، لایه برداری پوست با تکنیک های غیرتهاجمی است که برای بازسازی و احیای پوست به کار می روند. در ادامه، برخی از این روش ها را به شما معرفی می کنیم.

پاکسازی پوست چیست؟

پاکسازی صورت به روشی غیرتهاجمی گفته می شود که با برداشتن آسیب‌دیده‌ترین لایه‌های خارجی پوست به بازیابی پوستی جوان‌تر و زیباتر کمک می‌کند تا ظاهری سالم‌تر در پوست ایجاد کرده و رشد سلول‌های جدید و سالم پوست را تحریک کند.

متخصصین زیبایی کلینیک زیبایی در تهران از بهترین روش های پاکسازی صورت برای لایه برداری پوست استفاده می کنند تا مشکلات پوستی را برطرف کنند که رایج ترین آنها عبارتند از:

درمان های لیزری برای پاکسازی پوست

لیزرها از پرتوهای بسیار متمرکز انرژی نور برای بهبود رنگ، بافت و ظاهر پوست استفاده می کنند. با استفاده از دستگاه های لیزر برای پاکسازی و جوانسازی صورت می توانید:

خطوط ریز یا چین و چروک را به حداقل برسانید

لکه های قهوه ای، قرمزی یا تغییر رنگ را برای ایجاد رنگ پوستی متعادل تر درمان کنید

برای سفت کردن پوست و تحریک تولید کلاژن از آن بهره ببرید

آکنه یا اسکارهای جراحی را از بین ببرید

موهای زائد صورت یا بدن را از بین ببرید

لیزرهای ابلیتیو یا لایه بردار

لیزرهای ابلیتیو لایه بیرونی پوست را از بین می برند و پوست جدید را تشویق می کنند تا با بافتی بهتر مجددا رشد کند. عمق نفوذ لیزر به طول موج نور بستگی دارد. متخصص بهترین کلینیک زیبایی در تهران بسته به نوع پوست شما و اهداف و ماهیت مشکلی که می خواهید با پاکسازی صورت آن را برطرف کنید، بهترین کاربرد لیزر را برای شما تعیین می کند.

لیزرهای غیر سایشی

برخی از لیزرها سطح پوست را لایه برداری نمی کنند که به آنها نان ابلیتیو یا غیرسایشی می گویند. در این روش با گرم کردن پوست، رشد کلاژن جدید تحریک شده و پوست مجددا احیا می شود. با وجود اینکه چندین ماه طول می کشد تا اثرات کامل رشد سلول های جدید پوست و تولید را روی چهره خود ببینید، اما پاکسازی صورت با لیزر نتایج فوق العاده ای دارد.

پاکسازی صورت با لایه برداری شیمیایی

روش موثر دیگری که برای پاکسازی صورت استفاده می شود، لایه برداری یا محلول شیمیایی است که باعث می شود لایه های بیرونی پوست از بین برود. این روش حتما باید توسط متخصص آموزش دیده در بهترین کلینیک و سالن های زیبایی انجام می شود. در جلسه درمانی، یک محلول با براش یا سواب روی پوست شما کشیده می شود و برای مدت زمان مشخصی روی پوست باقی می ماند. در روزهای بعد از جلسه درمانی، لایه‌های آسیب‌دیده پوست به تدریج از بین رفته و با رشد پوست جدید، چهره‌ای صاف‌تر و جوان‌تر خواهید داشت.

نتایج موثر پاکسازی صورت با لایه برداری شیمیایی عبارتند از:

کاهش یا حذف لکه های پیری یا تغییر رنگ پوست

صاف کردن خطوط ریز و چین و چروک روی سطح پوست

از بین بردن جای زخم و آکنه

سفت شدن پوست و روشن شدن رنگ چهره

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن یکی دیگر از روش های پاکسازی صورت است که در آن از ابزاری برای لایه برداری لایه‌های بیرونی پوست استفاده می‌شود تا آسیب‌های قابل مشاهده پوست از بین برود و پوست صاف‌تر، سالم‌تر و جوان‌تر شود.

میکرودرم ابریژن یک روش نسبتاً ملایم است که می‌تواند روی صورت، گردن، دست‌ها یا بدن استفاده شود. در جلسه درمانی، پوست صورت با استفاده از ابزاری که دارای سوزن هایی با نوک بسیار ظریف یا ذرات ساینده است، لایه برداری می شود. سپس لایه برداشته شده از پوست بلافاصله با یک دستگاه مکش از روی صورت پاکسازی می شود. بر خلاف برخی دیگر از درمان‌های لایه‌برداری، میکرودرم ابریژن را می توان برای پاکسازی انواع پوست به کار برد که عوارض جانبی بسیار کمی دارد.

میکرودرم ابریژن را می توان همراه با جلسات فیشال صورت نیز انجام داد تا نتیجه بهتری حاصل شود. البته برای مشاهده نتایج رضایتبخش بهتر است چندین جلسه میکرودرم ابریژن را در بهترین کلینیک زیبایی در تهران انجام دهید. همچنین محافظت از ناحیه تحت درمان در برابر نور خورشید ضروری است، زیرا پوست پس از میکرودرم ابریژن به نور آفتاب حساس تر می شود.

درم ابریژن

درم ابریژن روشی مشابه با میکرودرم ابریژن است اما کمی تهاجمی تر به شمار می آید. در جلسه درمانی، متخصص بهترین کلینیک زیبایی در تهران از ابزار یا تیغه ای که به سرعت می چرخد ​​استفاده می کند تا پاکسازی پوست را تا لایه های عمق مورد نیاز برای درفع امواع لک های موستی، جای جوش و بخیه و غیره لایه برداری کند.

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ از جدیدترین تکنیک های پاکسازی و ترمیم کننده پوست است که از فرآیند ترمیم طبیعی پوست برای رفع مشکلات پوستی، درمان آسیب های ناشی از نور خورشید و بازگرداندن پوستی صاف و شفاف به صورت استفاده می کند.

در این روش پاکسازی صورت، به جای لایه برداری با گرما یا یا مواد شیمیایی، از ابزاری حاوی ده‌ها سوزن بسیار ظریف و کوتاه، استفاده می شود که آسیب‌های میکروسکوپی در عمق پوست ایجاد می‌کنند. این «آسیب‌ها» با چشم غیرمسلح قابل مشاهده نیستند، اما باعث تحریک واکنش طبیعی بدن می‌شوند که پوست شما را وادار به تولید کلاژن و الاستین جدید و بازسازی سلول‌های تازخ و سالم روی پوست صورت می‌کنند.

مزونیدلینگ

مزوتراپی شامل لایه برداری و در عین حال تزریق مواد مغذی و ویتامین ها به پوست است که به عنوان جدیدترین روش پاکسازی صورت و جوانسازی پوست شناخته می شود. این روش درصورتیکه توسط متخصص بهترین کلینیک زیبایی در تهران انجام شود به طور کلی برای انواع پوست، حتی پوست های تیره تر، ایمن است. تزریق سرم های مختلف به تشخیص متخصص موجب می شود ظاهر پوست شما فورا بهبود یابد و ننایج مزونیدلینگ را به سرعت مشاهده کنید.

منبع

h

پیرسینگ در تهران

بادی پیرسینگ یکی از عمل های زیبایی است که به معنای سوراخ کردن نواحی مختلف بدن برای آویزان کزرن زیورآلات استفاده می شود. کلینیک ها و سالن های زیبایی متعددی ، عمل پیرسینگ در تهران را روی نقاط مختلف بدن از جمله صورت، گردن، زبان، ابروها، ناف، نوک سینه‌ها و اندام تناسلی انجام می دهند. اما از آنجاییکه در این عمل، از دستگاهی برای سرواخ کردن و نفوذ به پوست استفاده می شود درصورتیکه توسط افراد غیرمتخصص انجام گیرد، احتمال بروز عفونت و عوارض جانبی دیگر افزایش می یابد.

به همین علت  مهم است که همه جوانب را در نظر بگیرید و آگاهانه در مورد محل بهترین کلینیک پیرسینگ در تهران، نحوه سوراخ کن و روش های کنترل عفونت در سالن زیبایی تحقیق کنید.

راهنمای انتخاب بهترین کلینیک پیرسینگ در تهران

اگر قصد دارید بادی پیرسینگ را در تهران روی نواحی مختلف بدن خود مانند لب، بینی یا ناف انجام دهید حتما باید درباره کلینیک زیبایی مورد نظرتان تحقیق کنید. بهترین کلینیک پیرسینگ در تهران باید شرایط زیر را داشته باشد:

دارای مجوز ثبت شده برای انجام عمل های زیبایی باشد.

محل کلینیک کاملا تمیز و بهداشتی باشد.

متخصصین پیرسینگ بهترین کلینیک در تهران، آموزش های لازم را دیده باشند و امکان مشاهده مجوز انجام پیرسینگ آنها وجود داشته باشد.

ابزار پیرسینگ کاملا استریل شده و در بسته های استریلیزاسیون نگهداری شوند.

اتاق مخصوص پیرسینگ در تهران باید از پیشخوان و محل انتظار جدا باشد.

پیش از انجام عمل، متخصص به تمامی سوالات شما پاسخ دهد. از جمله:

 • روش انجام پیرسینگ چگونه است؟
 • چگونه تجهیزات خود را تمیز و استریل می کنید؟
 • آیا زیورآلات تمیز و استریل هستند؟
 • آیا کلینیک شما مجوز دارد؟
 • آخرین بازرسی انجام شده از کلینیک پیرسینگ شما در تهران کی بود؟

با تحقیق درباره این موارد می توانید مطمئن شوید که احتمال بروز عفونت و سایر عوارض جانبی پیرسینگ در تهران به حداقل می رسد زیرا استانداردهای کنترل عفونت در کلینیک های معتبر رعایت می شود.

به طور کلی بهترین کلینیک پیرسینگ در تهران باید دارای مجوز معتبر باشد و شیوه های کنترل عفونت انها مورد بازرسی قرار گرفته و تمام تجهیزات مورد استفاده نیز تمیز و استریل باشند.

خطرات و عوارض پیرسینگ

خطرات احتمالی و عوارض پیرسینگ در تهران می تواند شامل موارد زیر باشد:

آلرژی

برخی افراد به فلزات موجود در زیورآلات واکنش نشان می دهند. در صورت بروز واکنش، با پزشک خود مشورت کنید.

خونریزی با انجام پیرسینگ در تهران

سوراخ کردن بدن شما ممکن است در طول فرآیند کمی خونریزی ایجاد کند اما پس از مدت کوتاهی، خونریزی قطع می شود.

عفونت

انجام بادی پیرسینگ در تهران ممکن است با عوارض جانبی مانند تورم همراه باشد. همچنین احتمال دارد در طول فرآیند بهبودی در معرض خطر عفونت قرار بگیرید. عفونت را می توان با افزایش درد، قرمزی و افزایش میزان ترشحات در اطراف محل سوراخ شده تشخیص داد. ترشحات عفونی معمولا غلیظ و زرد، سبز یا خاکستری هستند و ممکن است بوی غیر معمولی داشته باشد. اگر این اتفاق افتاد، خودتان زیورآلات را بیرون نیاورید و حتما به پزشک یا متخصص کلینیک پیرسینگ در تهران مراجعه کنید و مشاوره بگیرید.

ابتلا به بیماری های منتقله از طریق خون

بادی پیرسینگ یکی از عمل های پرخطر است زیرا احتمال انتقال بیماری، به علت استفاده از تجهیزات آلوده، مکان‌های الوده، روش‌های ناایمن و عدم آگاهی فرد درباره روش های کنترل عفونت وجود دارد.

در صورتیکه پیرسینگ در تهران یا شهرستان ها توسط افراد غیرمتخصص انجام گیرد، احتمال انتقال بیماری‌های منتقله از طریق خون مانند هپاتیت C و B،، HIV (ایدز) و طیف وسیعی از عفونت‌های باکتریایی وجود دارد.

به همین علت توصیه می شود که حتما به یک کلینیک پیرسینگ معتبر در تهران مراجعه کنید و این عمل را توسط دوست، همسایه یا سالن های زیبایی و آرایشگاه های بدون مجوز انجام ندهید.

چطور از عوارض پیرسینگ در تهران پیشگیری کنیم؟

اگر متخصص پیرسینگ در تهران، دستورالعمل های کنترل عفونت را دنبال کرده و مطمئن باشد که از ابزارها و تجهیزات استریل استفاده کرده و سطوح مشترگ بین مشتریان کاملا تمیز شوند، می توان مطمئن بود که از عوارض جدی پیرسینگ پیشگیری خواهد شد.

برای جلکگیری از بروز عوارضی مانند عفونت حتما بایو ابزار آلوده قبل از استفاده مجدد تمیز و استریل شده و تفنگ سوراخ‌کننده پس از هر بار پیرسینگ ضدعفونی شود. متخصص نیز باید دست‌های خود را برای انجام پیرسینگ روی هر مشتری جدید بشوید و تا حد امکان از تجهیزات یکبار مصرف استفاده کرده و آنها رو بلافاصله پس از استفاده دور بریزد.

تمام سوزن ها، ابزار و زیورآلات استریل شده، باید در مقابل خود مشتری از بسته بندی خارج شود.

قبل از انجام پیرسینگ در تهران، متخصص موظف است محل سوراخ کردن و خالکوبی را تمیز و ضد عفونی کرده و دستورالعمل های مراقبت از زخم را بعد از این عمل به شما توصیه کند.

مراقبت بعد از پیرسینگ در تهران

متخصص پیرسینگ در تهران توصیه های زیر را به شما گوشزد می کند و اگر به درستی از آنها پیروی نکنید ممکن است با عفونت جدی در محل پیرسینگ مواجه شوید:

محل سوراخ شده را باید تا حد امکان خشک نگه دارید.

قبل از دست زدن به ناحیه ای از بدن که سوراخ شده، دست های خود را بشویید.

از بازی کردن، مالش یا خاراندن محل پیرسینگ خودداری کنید زیرا این کار می تواند منجر به عفونت شود و زمان بهبودی را افزایش دهد.

هنگام دوش گرفتن از صابون ضد باکتری برای شستشوی ناحیه سوراخ شده استفاده کنید.

بعد از استحمام، از یک دستمال کاغذی یا پنبه برای خشک کردن محل پیرسینگ استفاده کنید. از حوله یا دستمال صورت استفاده نکنید.

تا زمان بهبودی پیرسینگ از شنا کردن خودداری کنید.

متخصص پیرسینگ در تهران ممکن است از شما بخواهد از مالیدن برخی از ضدعفونی‌کننده‌ها، یا محلول‌های پاک‌کننده که می‌توانند پوست را خشک کرده و باعث طولانی‌تر شدن زمان بهبودی شوند، خودداری کنید.

زیورآلات دوستان یا اطرافیانتان را استفاده نکنید.

هر گونه مشکلی در محل پیرسینگ مشاهده کردید، با متخصص بهترین کلینیک

بهترین کلینیک پیرسینگ در تهران

کلینیک و سالن های زیبایی VQSدر تهران جزو مراکز معتبر و دارای مجوز برای انجام پیرسینگ هستند و می توانید بدون نگرانی در خصوص مشاهده خطرات یا عوارض جانبی این عمل زیبایی به این کلینیک مراجعه کنید.

بهترین دستگاه لیزر مو

تا حدود یک دهه پیش لیزر موهای زائد برای افرادی با پوست تیره بسیار خطرناک بود. زیرا هنوز دستگاه های لیزر مخصوص رنگ پوست تیره‌تر ساخته نشده بودند و بهترین دستگاه لیزر مو فقط برای افرادی که پوست روشن و فولیکول‌های موی تیره داشتند، ایمن‌ بود. مشکل اصلی این بود که لیزرها، تفاوت بین فولیکول های مو و رنگدانه های پوست را به درستی تشخیص نمی دادند، بنابراین افرادی که پوست تیره داشتند ممکن بود در معرض خطر سوختگی شدید، زخم، تغییر رنگ پوست و موارد دیگر قرار بگیرند.

خوشبختانه به لطف پیشرفت‌های اخیر و با معرفی بهترین دستگاه لیزر مو برای پوست های تیره، امکان لیزر موهای زائد برای این افراد نیز فراهم شده است و متخصصین بهترین کلینیک زیبایی در تهران می توانند از این لیزرهای هوشمند به روشی بسیار دقیق‌تر و ایمن‌تر برای ارائه خدمات لیزر موهای زائد به افراد رنگین پوست، استفاده کنند.

بهترین دستگاه لیزر مو برای پوست تیره

اولین و مهمترین نکته ای که باید بدانید این است که دو نوع لیزر Nd:YAG و دیود برای پوست تیره و موهای تیره اثربخشی قابل قبولی دارند. در سال های اخیر Nd:YAG (یا فقط YAG) بیشتر محبوب شده است.

طول موج این لیزر بیشتر از دستگاه لیزر موهای زائد دیود به داخل پوست نفود می کند. بنابراین با موفقیت بیشتری رنگدانه های موجود در پوست را نادیده گرفته و فقط روی فولیکول های مو تاثیر می گذارد.

بنابراین دستگاه های مجهز به تکنولوژی YAG که بر ملانین پوست تاثیری ندارند، بهترین دستگاه لیزر مو برای پوست تیره شناخته می شوند.

کدام دستگاه لیزر روی پوست های تیره بهتر عمل می کند؟

برای اینکه بفهمید کدام دستگاه لیزر، روی پوست تیره بهتر عمل می کند، بهتر است بدانید که لیزر موهای زائد چگونه کار می کند. در واقع تفاوت بین رنگ پوست و رنگ رنگدانه در فولیکول مو به لیزر امکان می دهد تا به راحتی فولیکول مو را هدف قرار دهد و همانطور که از این توضیح مشخص است، تشخیص تفاوت بین موهای تیره روی پوست روشن بسیار آسان تر از موهای تیره روی پوست های تیره است. با این حال، پیشرفت‌های اخیر در فناوری لیزر، موجب شده که دستگاه های پیشرفته ای مانند دستگاه لیزر موهای زائو کندلا مدل جنتل پرومکس به عنوان گزینه‌های ایمن‌ و مؤثر برای پوست‌های تیره به بازار معرفی شوند.

دستگاه جنتل پرومکس کندلا برای لیزر موهای زاید پوست‌های تیره‌تر بی‌خطر است، زیرا از دو طول موج در این دستگاه استفاده می شود:

 • طول موج ۷۵۵ نانومتر
 • طول موج ۱۰۶۴ نانومتر

 طول موج ۱۰۶۴ نانومتر، که به نام Nd:YAG شناخته می شود، به نحوی نفوذ می کند که در نواحی عمیق تر درم جذب می شود و درنتیجه به سطح پوست آسیبی نمی رساند.

در صورتیکه از این دستگاه لیزر در بهترین کلینیک زیبایی در تهران برای لیزر موهای زاید روی پوست های تیره استفاده کنید، می توانید مطمئن باشید که بدون مشاهده عوارض جانبی شدید، نتایج موثری را پس از چند جلسه درمانی مشاهده کنید.

آیا لیزر موهای زائد برای تمام افراد با پوست تیره مناسب است؟

معیار استاندارد تشخیص نوع پوست که توسط متخصصان پوست مورد استفاده قرار می گیرد به نام معیار فیتزپاتریک شناخته می شود که از ۱ به عنوان سفیدترین یا روشن ترین رنگ پوست که در عین حال حساس ترین نوع به خورشید است شروع شده و تا ۶ که تیره ترین نوع پوست است (سیاه پوستان) است مقیاس گذاری می شود.

دستگاه لیزر موهای زائد از نوع Nd:YAG برای پوست های متوسط تا تیره (حدود ۴ تا ۵ براساس مقیاس فیتزپاتریک)  ایمن ترین گزینه است. از این دستگاه لیزر برای مشتریانی با پوست روشن که اخیراً برنزه کرده اند نیز می توان استفاده کرد.

البته لیزر دایود نیز مزایای خاص خود را دارد، اما ممکن است استفاده از آن برای افرادی که رنگ پوستشان بالاتر از ۴ در مقیاس فیتزپاتریک باشد مشکلاتی را ایجاد کند.

 در بیمارانی که پوست تیره دارند، انرژی لیزر دایود باید با شات های بسیار آهسته‌تر در هر پالس ارسال شود و زمان بیشتری برای خنک شدن پوست در نظر گرفته شود.

معمولا بهترین دستگاه لیزر موهای زائد دارای یک دستگاه خنک کننده فوری است که از رنگدانه در برابر گرم شدن بیش از حد و آسیب محافظت می کند.

به طور کلی به افرادی که دارای پوست تیره هستند توصیه می شود که پیش از شروع جلسات لیزر حتما با یک متخصص پوست و مو در بهترین کلینیک زیبایی در تهران مشورت کنند تا بهترین دستگاه لیزر براساس شرایط آنها در نظر گرفته شود.

خطرات لیزر موهای زائد روی پوست تیره

احتمال بروز عوارض جانبی مرتبط با لیزر برای پوست های تیره بسیار بیشتر از پوست های روشن است که می تواند شامل خطرات زیر باشئ:

هیپرپیگمانتاسیون یا ایجاد لکه های تیره و هیپوپیگمانتاسیون یا ایجاد رنگدانه روشن روی پوست

سوختگی شدید

ایجاد زخم و تاول

باقی ماندن اثر سوختگی

اگر می خواهید این عوارض جانبی را به حداقل برسانید، حتما به متخصصینی که دارای تجربه کافی در زمینه لیزر موهای زائد هستند و آموزش های لازم را برای استفاده از بهترین دستگاه لیزر مو گذرانده اند مراجعه کنید تا از نتایج فوق العاده این درمان دائمی لذت ببرید.

مراقبت از پوست تیره بعد از لیزر موهای زائد

مشاهده عوایض جانبی مانند تحریک یا قرمزی، بعد از لیزر موهای زائد کاملا طبیعی است و برای مراقبت از پوست خود در صورت مشاهده این علائم می توانید از پمادهای تجویز شده مانند هیدروکورتیزون که به رفع التهاب کمک می کند، استفاده کنید.

گاهی اوقات متخصص بهترین کلینیک زیبایی در تهران برای فروکش کردن جوش یا آکنه پس از جلسه لیزر، برای شما آنتی بیوتیک های موضعی تجویز می کند.

برای مراقبت از پوست در برابر هایپرپیگمانتاسیون نیز می توان از کرم موضعی مخصوص لکه های تیره استفاده کرد که به عادی شدن رنگ پوست شما کمک می کند.

بهترین کلینیک زیبایی در تهران برای لیزر مو روی پوست های تیره

دستگاه لیزر مو طی سال های اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته و اکنون می توان از آن به صورت ایمن و موثر برای لیزر موهای زائد پوست های تیره استفاده کرد. اگر می خواهید تجربه ای ایمن از لیزر موهای زائد خود داشته باشید به کلینیک و سالن های زیبایی VQS مراجعه کنید.

منبع

بهترین برند دستگاه لیزر مو شرایط تاسیس مرکز لیزر

لیزر موهای زائد روشی برای از بین بردن دائمی موهای اضافه در نواحی مختلف بدن از جمله زیر بغل، کمر یا ناحیه بیکینی است. البته این روش به طور قطع دائمی نیست، اما نتایج آن بسیار بیشتر از اصلاح با تیغ یا اپیلاسیون ماندگاری دارد.

لیزر مو در صورتیکه در کلینیک معتبر و توسط متخصصین دارای مجوز انجام گیرد معمولاً بی خطر است، اما در صورتیکه از دستگاه لیزر موهای زائد به درستی استفاده نشود ممکن است عوارض جانبی شامل سوختگی، زخم یا تغییر رنگ دائمی پوست را ایجاد کند.

اگر قصد دارید موهای زائد نواحی مختلف بدن خود را در بهترین کلینیک زیبایی در تهران لیزر کنید، تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی درباره آن به شما بدهیم.

آیا لیزر موهای زائد برای همه ایمن است؟

لیزر موهای زاید روشی کاملا بی خطر و غیر تهاجمی برای از بین بردن موهای زائد بدن شما است. از دستگاه لیزر مو می توانید در نواحی مختلف بدن استفاده کنید که رایج ترین آن عبارتند از:

صورت

زیر بغل

ناحیه بیکینی یا هر ناحیه ای که موهای ناحیه تناسلی رشد می کند

کمر

پاها

دستگاه لیزر موهای زائد چگونه کار می کند؟

دستگاه لیزر مو از فرآیندی به نام فتوترمولیز انتخابی استفاده می کند. طی این فرایند، گرمای لیزر، سلول هایی را که رنگدانه (رنگ) زیادی دارند از بین می برد. از آنجایی که موهای تیره رنگدانه زیادی دارند، بیشترین گرما را جذب می کنند. به این ترتیب، موها، گرما را به فولیکول منتقل کرده و آن را از بین می برد، بنابراین مو نمی تواند رشد کند.

البته فولیکول مو باید در مرحله آناژن یا رشد خود باشد تا گرمای لیزر روی آن عمل کند. زمانیکه برای یک جلسه لیزر کردن به کلینیک زیبایی مراجعه می کنید، فولیکول ها در مراحل مختلفی از رشد قرار دارند، بنابراین، به چندین جلسه لیزر موهای زائد نیاز دارید تا اکثر فولیکول های مو در یک ناحیه از بدن شما تحت تاثیر قرار بگیرد.

چه کسانی می توانند لیزر موهای زائد را انجام دهند؟

هر فردی که بخواهد موهای زائد بدن خود را از بین ببرد می تواند برای لیزر کردن به کلینیک زیبایی مراجعه کند. با اینحال، پیش از اینکه جلسه لیزر مو برای شما شروع شود، ابتدا متخصص شرایط شما را بررسی کرده و درصورتیکه کاندید مناسبی برای استفاده از دستگاه لیزر باشید، تعداد جلسات مورد نیاز و هزینه لیزر موی زائد را برای شما تعیین خواهد کرد.

لیزر موهای زائد برای افرادی که موهای ضخیم و تیره و پوست روشن دارند موثرتر است. تضاد بین رنگ پوست و رنگ مو باعث می شود موها گرما را راحت تر جذب کنند. این روش ممکن است برای افرادی که پوست تیره یا موی بلوند، خاکستری، سفید یا قرمز دارند، به خوبی کار نکند. البته دستگاه های لیزر مخصوص افرادی با پوست تیره نیز وجود دارد که بهتر است با مشورت متخصص مورد استفاده قرار گیرد.

لیزر موهای زائد برای چه کسانی مناسب نیست؟

معمولا قبل از انجام لیزر موهای زائد باید با متخصص کلینیک زیبایی صحبت کنید. متخصص تاکید خواهد کرد که اگر یکی از شرایط زیر را دارید نباید لیزر موهای زائد را انجام دهید:

 • باردار هستید
 • داروهای خاصی مانند آنتی بیوتیک برای درمان آکنه مصرف می کنید.
 • تبخال تناسلی (HSV-2) دارید یا مستعد ابتلا به تبخال هستید .
 • اسکارهای کلوئیدی (اسکار برجسته) دارید.
 • سرطان پوست داشته یا دارید .
 • طی سه هفته گذشته پوست خود را برنزه کرده اید.

از طرفی، گاهی اوقات لیزر موهای زائد نمی تواند مانع از رشد موهای ناشی از بیماری های زیر شود:

هیرسوتیسم:

زمانی که به علت اختلالات هورمونی روی نواحی از بدن زنان که مردان معمولاً دارای مو هستند، موهای تیره یا ضخیم رشد می کند.

هیپرتریکوزیس:

زمانی که مردان یا زنان با پرمویی و رشد بیش از حد موها در هر نقطه از بدن شان مواجه می شوند.

مصرف برخی داروها:

برخی داروها، از جمله استروئیدهای آنابولیک و قرص های ضد بارداری موجب رشد موی غیر عادی می شود.

عدم تعادل هورمونی:

اختلالات هورمونی به ویژه افزایش سطح تستوسترون یا آندروژن می تواند موجب رویش مو شود که با لیزر موهای زائد متوقف نمی شود.

اختلالات ارثی و ژنتیکی:

برخی بیماری هایی که از طریق ژن ها از والدین به فرزندان منتقل می شوند، موجب رشد بیش از حد موهای زائد می شوند که با لیزر از بین نمی رود.

سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) و تومورهایی که هورمون تولید می کنند ممکن است روی نتایج لیزر موهای زائد تاثیر منفی بگذارند.

چگونه باید برای لیزر موهای زائد آماده شوم؟

چند هفته قبل از جلسه لیزر موهای زاید، از برنزه کردن پوست اجتناب کنید و تا حد امکان از نور خورشید دوری کنید. برنزه شدن پوست به طور طبیعی یا مصنوعی می‌تواند اثربخشی لیزر موهای زاید را کاهش دهد و منجر به عوارض جانبی شود.

دو تا سه روز قبل از درمان ناحیه ای تحت درمان بهتر است موهای خود را با تیغ اصلاح کنید. لیزر موهای زائد در مناطقی که بلندتر از یک دانه برنج هستند، کارایی ندارند. پس از شروع درمان نیز باید از اپیلاسیون، اصلاح با موچین و کندن موها با هر روشی در نواحی تحت درمان خودداری کنید.

مزایای لیزر موهای زائد چیست؟

نتایج لیزر موهای زائد بیشتر از اصلاح با تیغ و موچین، اپیلاسیون، یا الکترولیز ماندگاری دارد . از مزایای لیزر موهای زائد نسبت به الکترولیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعداد جلسات کمتر

درد کمتر در طول جلسات لیزر موهای زائد

کاهش خطر رشد موهای زیر پوستی

عوارض لیزر موهای زائد چیست؟

عوارض جانبی احتمالی لیزر موهای زاید عبارتند از:

تاول

سوزش

شیوع تبخال

هایپرپیگمانتاسیون

عفونت

اسکار

لیزر موهای زائد در سالن و کلینیک های زیبایی VQS

لیزر موهای زائد یک روش ایمن و موثر برای از بین بردن موهای زائد بدن است. گرمای لیزر، فولیکول های مو را از بین می برد و تقریبا دائمی است.

اگر به دنبال لیزر مو با بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در محیطی بهداشتی و تحت نظر متخصصین باتجربه و متبحر هستید می توانید تجربه فوق العاده ای را در سالن و کلینیک های زیبایی VQS تجربه کنید.

منبع

everything-need-know-about-skin-serum
young-man-applying-face-cream
fennel-bulb-seed
درمان پسوریازیس سر
پروتز سینه
cryolipolysis
men-laser-hair-removal