قیمت دستگاه لیزر مو

قیمت دستگاه لیزر مو: کدام ارزان تر است؟

اگر بخواهید قیمت دستگاه لیزر موهای زائد را مقایسه کنید، مدل های زیادی در بازار وجود دارد. اما پنج نوع رایج از ترین سیستم لیزر موهای زائد عبارتند از روبی، الکساندرایت، IPL، دیود و ND:yag هر سیستم لیزری با دیگری متفاوت است. برخی از لیزرها برای انواع خاصی از پوست بهتر هستند و برخی دیگر برای افرادی با رنگ پوست تیره تر ایمن تر هستند. همچنین تعدادی از سیستم های لیزر در مناطق خاصی از بدن بهتر از سایر لیزرها عمل می کنند.

برای مقایسه قیمت دستگاه لیزر باید با پنج لیزر برتر برای کاهش دائمی موهای زائد آشنا شوید تا بتوانید بهترین لیزر موهای زائد را برای کلینیک لیزر خود خریداری کنید.

لیزر موهای زائد روبی

لیزر موهای زائد روبی اولین سیستمی بود که برای کاهش دائمی موهای زائد ساخته شد. این سیستم از طول موج کوتاهتر ۶۹۴ نانومتری استفاده می کند که ملانین را هدف قرار می دهد. این نوع لیزر برای از بین بردن موهای کم پشت و نازک ایده آل است.

از طرف دیگر، سیستم لیزر روبی برای افرادی با رنگ پوست تیره‌تری دارند، توصیه نمی‌شود. سیستم لیزر روبی یک مکث طولانی بین پالس های لیزر برای کاهش ناراحتی دارد. اگرچه درد کمتری دارد، اما تکرار کندتر به این معنی است که لیزر درمانی نسبت به سایر سیستم های لیزر موهای زائد به زمان بیشتری نیاز دارد. در نتیجه لیزر روبی برای از بین بردن موهای زائد نواحی کوچکتری از پوست ایده آل است.

قیمت دستگاه لیزر روبی نسبت به دستگاه هایی با تکنولوژی جدیدتر ارزانتر است.

لیزر موهای زائد الکساندرایت

لیزر الکساندرایت محبوب ترین و سریعترین سیستم لیزر موجود است. به عنوان مثال، لیزر الکساندرایت می‌تواند موهای زائد یک ناحیه درمانی بزرگ مانند کمر را در کمتر ۳۰ دقیقه تکمیل کند.

نقطه ضعف دستگاه لیزر مو الکساندرایت تکرار سریع لیزر و درد آن است. اگرچه دستگاه های جدیدتر برای بهبود تجربه بیمار، به سیستم های خنک کننده مجهز شده اند.

لیزر الکساندرایت در طول موج کوتاه‌تر ۷۵۵ نانومتر عمل می‌کند و برای هدف قرار دادن ملانین فولیکول‌های موی افراد با رنگ پوست روشن تا زیتونی ایده‌آل است.

قیمت دستگاه لیزر مو الکساندرایت با توجه به برند تولید کننده آن متفاوت است. در حال حاضر قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا از سایر برندها مناسب تر است.

لیزر موهای زائد دایود

دستگاه های دایود در بازار لیزر موهای زائد نسبتاً جدید هستند. منبع انرژی آنها از نیمه هادی هایی به نام دیود تولید می شود که در کنار هم قرار گرفته اند تا یک پرتو لیزر با طول موج ۸۰۰-۸۱۰ نانومتر ایجاد کنند.

 این طول موج طولانی برای نفوذ به عمق فولیکول مو بهتر است. لیزرهای دایود به طور کلی برای انواع پوست های تیره ایمن هستند و برای از بین بردن موهای ضخیم یا درشت ایده آل می باشند.

این ویژگی ها باعث می شود که قیمت دستگاه لیزر مو دایود نسبت به سایر دستگاه ها بیشتر شود اما این سیستم لیزر موهای زائد در بین مردانی که به دنبال از بین بردن موهای کمر یا سینه خود هستند، محبوب شده است.

لیزر موهای زائد nd:yag

سیستم های nd:yag جدیدترین پیشرفت در فناوری لیزرهای آرایشی به شمار می آیند. این سیستم علاوه بر لیزر موهای زائد موثر، کاربردهای متعددی از جمله حذف خالکوبی و بازسازی پوست با لیزر را دارد.

سیستم های nd:yag برای ترمیم آسیب دیدگی پوست ناشی از نور آفتاب در طول موج ۱۰۶۴ نانومتر کار می کنند. اکثر سیستم های لیزر ملانین موجود در مو و پوست را هدف قرار می دهند که موجب می شود کاربرد آنها محدود به از بین بردن موهای تیره در افرادی با پوست روشن باشد.

در حالیکه ، کربن کروموفور (یک ترکیب شیمیایی رنگی که نور را جذب می کند) در طول موج ۱۰۶۴ نانومتر بهتر از ملانین است. قبل از درمان، لوسیون کربن روی پوست اعمال می شود. سپس موهای زائد بدن، این کربن را جذب می کنند. از آنجایی که لیزر ان دی یگ، این کربن و نه ملانین را هدف قرار می دهد درنتیجه، لیزر ان دی یگ بهترین دستگاه لیزر برای همه انواع پوست، حتی پوست های برنزه، ایمن است.

 قیمت دستگاه لیزر ان دی یگ نیز نسبت به سایر دستگاه ها کمی بالاتر است.

حذف موهای زائد ipl

لیزر موهای زائد ipl از یک لیزر واقعی استفاده نمی کند، بلکه معادل آن به شکل نور پالس شدید (ipl) است. ipl نیز مانند لیزر، با پالس انرژی حرارتی که توسط ملانین در فولیکول مو جذب می شود، فتوترمولیز را آغاز می کند. مزیت نور پالسی شدید، طول موج، سطح انرژی و مدت زمان پالس قابل تنظیم است.

قیمت دستگاه لیزر مو

هزینه لیزر موهای زائد به کیفیت لیزر، نواحی پوست که برای درمان انتخاب می‌کنید و تعداد جلسات مورد نیاز برای دستیابی به پوستی صاف و عاری از مو بستگی دارد. شما می توانید در طی یک مشاوره رایگان با تکنسین بهترین کلینیک لیزر در تهران در مورد هزینه لیزر موهای زائد خود صحبت کنید. این مشاوره همچنین فرصتی عالی برای تکنسین شما است تا بهترین دستگاه لیزر را برای نوع پوست و براساس نیازهای شما انتخاب کند. هنگامی که این عوامل مشخص شدند، یک برنامه درمانی تنظیم می شود. قیمت جلسات درمانی با انواع دستگاه لیزر مو با توجه به تکنولوژی که در آنها به کار رفته متفاوت است.

چه مناطقی را می توان با لیزر موهای زائد درمان کرد؟

لیزر موهای زائد می تواند موهای زائد بدن را از سر تا پا از بین ببرد. محبوب ترین نواحی برای درمان عبارتند از:

صورت

گردن

قفسه سینه

زیر بغل

پاها

ناحیه بیکینی

در طول جلسه مشاوره ، می توانید در مورد مناطقی که می خواهید درمان کنید و تعداد جلسات مورد نیاز برای کسب نتیجه دلخواه خود با متخصص بهترین کلینیک لیزر صحبت کنید.

آیا لیزر موهای زائد ضرر دارد؟

لیزر موهای زائد با بهترین دستگاه لیزر در صورتیکه توسط تکنسین متخصص انجام گیرد هیچگونه عارضه ای ندارد. با اینحال، عوارض جانبی که مشاهده می کنید، بستگی به لیزر مورد استفاده در طول درمان، ناحیه درمان و مهارت تکنسین دارد. در  کلینیک و سالن های زیبایی VQS، تکنسین های آموزش دیده ما با استفاده از بهترین دستگاه لیزر مو موجود در بازار، خدمات لیزر موهای زائد را با کمترین عارضه جانبی ارائه می دهند.

منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *