کوچک کردن بینی با تزریق آنزیم بینی

امروزه یکی از رایج ترین روش های کوچک کردن بینی، جراحی است. برای این روش باید با متخصص جراحی بینی مشورت کنید و خطرات پس از آن را بپذیرید. این خطرات عبارتند از: راضی نبودن از نتیجه نهایی، مراقبت همیشه از آن، ترس از زیر چاقوی جراحی و غیره. اما اخیراً یک روش غیر تهاجمی (بدون نیاز به جراحی) توجه زیادی را به خود جلب کرده است: تزریق آنزیم بینی. تزریق آنزیم بینی یک جایگزین ارزان‌تر است که در مقایسه با جراحی بینی که بیش از حد ارزیابی شده است، به حداقل زمان استراحت نیاز دارد. از آنجایی که بینی نقطه کانونی صورت است، اولین چیزی است که به آن توجه می شود و زیبایی چهره را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. با وبسایت وی کیو اس نوین طب ( موسس کلینیک های لیزر و زیبایی ) همراه باشید.

اگر فکر می‌کنید بینی‌تان متفاوت از صورتتان است و نمی‌توانید خطر زیر تیغ جراحی را بپذیرید، تزریق آنزیم ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد. 

کوچک کردن بینی با تزریق آنزیم

 

تزریق آنزیم بینی برای چه کسانی مناسب است؟

با توجه به راحتی و هزینه کم كوچك كردن بيني با انزيم، محبوبیت این روش هر روز در حال افزایش است. این گزینه برای گزینه های زیر قابل استفاده است:

  • برآمدگی روی بینی را بردارید
  • کوچک کردن بینی
  • نوک بینی خود را بلند کنید
  • بینی متقارن
  • اندازه حلقه های بینی را کاهش دهید

اگر فکر می کنید انتخاب درستی برای استفاده از این روش هستید، همین حالا برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

چگونه آنزیم های بینی را تزریق کنیم؟

ماده مورد استفاده در این روش آنزیم هیلاز است. یک متخصص زیبایی ممکن است تصمیم بگیرد از مواد دیگری مانند آپاتیت کلسیم استفاده کند. تعداد جلسات مورد نیاز در این روش بسته به نظر پزشک ممکن است متفاوت باشد. به طور معمول، پزشکان یک تا شش جلسه را در نظر می گیرند. بنابراین متخصص زیبایی طی یک مشاوره رایگان تعداد دقیق جلسات و فاصله بین جلسات را به شما می گوید. در این روش متخصص با استفاده از ابزار مناسب ابتدا ناحیه مورد نظر را تمیز و پاکسازی می کند و سپس تزریقات لازم را انجام می دهد. ممکن است استفاده از بی حس کننده موضعی برای تسکین درد مفید باشد.

عوارض تزریق آنزیم بینی

از آنجایی که مواد به کار رفته در این روش کاملا با بدن سازگاری دارد، هیچ گونه عارضه ای در این روش گزارش نشده است و کاملا بی خطر است. در موارد بسیار نادر، برخی از مشتریان واکنش های آلرژیک موقتی را گزارش کرده‌اند که خوشبختانه موقتی بوده و پس از یک تا دو روز برطرف شده است. برای جلوگیری از عوارض و خطرات؛ در انتخاب پزشک بسیار دقت کنید. زیرا برخی از صدمات ناشی از عدم مهارت پزشک است. پزشکان غیرمتخصص و تزریقات غیردقیق می توانند باعث آسیب در آنجا شوند.

ماندگاری و نحوه مراقبت از تزریق آنزیم داخل بینی

با توجه به تجربه چندین ساله ما، روش تزریق آنزیم کاهش بینی می تواند سال ها دوام بیاورد. از عواملی که می تواند ماندگاری این روش را کاهش دهد می توان به بارداری و چاقی اشاره کرد. خوشبختانه با مراجعه مجدد به سالن و تزریق آنزیم ها، اما با جلسات کمتر، این مشکل حل می شود. پس از تزریق آنزیم های بینی، لازم است اقدامات لازم در نظر گرفته شود که عبارتند از:

  • تا چند روز به بینی خود دست نزنید.
  • چسب بینی باید تا زمانی که پزشک در نظر دارد استفاده شود.
  • از شستن صورت خود در طول روز خودداری کنید.
  • به طور منظم در جلسات برنامه ریزی شده شرکت کنید.

هزینه های تزریق آنزیم بینی

هزینه کوچک کردن بینی با آنزیم برای خدمات مختلف متفاوت است. از طرفی کلینیک زیبایی برای محاسبه صحیح قیمت نیاز به مشاوره رایگان با شما دارد. پس اگر به تزریق آنزیم علاقه دارید برای اطلاع از قیمت و سایر جزئیات با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

در زیر برخی از سوالات متداول مشتریان ما آورده شده است.

آیا تزریق آنزیم بینی دردناک است؟

خیر، از آنجایی که پزشک متخصص از داروهای محلی استفاده می کند، این روش خیلی دردناک نیست.

آیا تزریق آنزیم همان تزریق تاج است؟

تزریق تاج به کسانی که ورم ناشی از جراحی بینی دارند تزریق می شود

این روش برای چه نوع بینی مناسب است؟

این روش اغلب برای موارد کوچک کردن بینی موثرتر است.

آیا این روش دائمی است؟

این روش ممکن است برای افراد مختلف متفاوت باشد. به طور کلی طول عمر این روش بین ۲ تا ۵ سال می باشد.

چقدر طول می کشد تا به نتایج دلخواه برسیم؟

ممکن است بسته به میزان تصمیم متخصص به شما متفاوت باشد. اما ۱ تا ۳ هفته طول می‌کشد.

آیا کلینیک در این زمینه تخصص کافی دارد؟

بلی کلینیک با بکارگیری مجرب ترین متخصصین با سالها تجربه در این زمینه آماده خدمت رسانی به شما می‌باشد.