لیزر بانوان

لیزر بانوان (laser hair removal for women) یکی از مزایایی که دارد این است که انجام آن به قسمت‌های خاصی از بدن محدود نمی‌شود. خانم‌ها می‌توانند در هر جایی از بدن که موهای زائد را ببینند آن را لیزر کنند و از شر این موهای زائد خلاص شوند. لیزر موهای زائد بدن در خانم ها فولیکول‌های مو را هدف قرار می‌دهد، آنها را از بین می‌برد و رشد فولیکول‌های مو را در ناحیه مشخص شده متوقف می‌کند. معمولا مقداری از رشد موهای اضافی بدن مربوط به ناحیه اطراف ناف است. مشکلی که برای خانم‌ها کاملا ناراحت کننده به نظر می‌رسد. خانم ها به راحتی می‌توانند از لیزر در این نواحی برای از بین بردن موهای زائد استفاده کنند. نیازی به نگرانی در مورد خطرات این فعالیت نیست. لیزر نمی‌تواند از لایه های زیرین پوست عبور کند. لیزر بانوان برای قسمت‌های مختلف بدن شامل موارد زیر می‌شود:
  • لیزر موهای زائد پشت بدن
  • لیزر موهای زائد بیکینی
  • لیزر موهای زائد سینه
  • لیزر موهای زائد باسن
  • لیزر موهای زائد صورت
  • لیزر موهای زائد پاها
  • لیزر موهای زیر بغل
  • لیزر صورت
لیزر بانوان کل بدن | وی کیو اس نوین طب

نواحی مناسب بدن برای لیزر بانوان

اگرچه همه افراد دارای موهای زائد بدن هستند، اما این مشکل برای خانم ها آزاردهنده تر است، به خصوص اینکه موهای دیگر با تراکم های مختلف در سراسر بدن رشد می کنند. در بین راه های از بین بردن موهای زائد بدن، لیزر به عنوان بهترین راه شناخته شده است، اما باید به این فکر کنید که از چه قسمتی از این روش می توان استفاده کرد؟ این موضوع را بیشتر بررسی خواهیم کرد. اما ابتدا باید بدانید که قدرت پرتو لیزر بر اساس وزن و ضخامت مو و وضعیت پوست در هر قسمت از بدن تنظیم می شود.

لیزر موهای زائد روی لب خانم ها

پوست پشت لب بسیار حساس است، بنابراین هنگام برداشتن موهای زائد باید بسیار مراقب باشید. زیرا پوست این قسمت از صورت خیلی سریع تیره و متورم می شود. این راه حل دو مشکل اساسی دارد. از یک طرف با درد همراه است و از طرف دیگر به دلیل فشار زیاد روی پوست برای برداشتن فولیکول، پوست آسیب می بیند. بنابراین لیزر موهای زائد بالای لب بهترین راه است. به این ترتیب نور لیزر از پوست بالای دهان ساطع می شود و به دلیل افزایش دمای فولیکول، موهای زائد به تدریج از بین می روند.

لیزر موهای زائد پا برای بانوان

بیشتر خانم ها از رویش موهای زائد روی پاها شکایت دارند، به خصوص اینکه تراکم موهای زائد در این ناحیه بسیار زیاد است و از طرفی سنگین هستند. اگر از ژیلت برای کوتاه کردن موهای پا استفاده می کنید، قطعا متوجه شده اید که حجم و تراکم موها هر بار افزایش می یابد. در واقع این رویکرد شرایط را بدتر می کند. اما کافی است به سراغ لیزر موهای زائد بروید. پس از مدتی دیگر اثری از مو در این قسمت از بدن مشاهده نمی شود. به دلیل رشد زیاد مو در پاها، تعداد جلسات لیزر و شدت تابش افزایش می یابد. بنابراین، از آنجایی که اثرات لیزر به تدریج ظاهر می شود، متخصص در طول زمان قدرت تابش را کاهش می دهد.

لیزر موهای زائد بیکینی

وجود موهای زائد در ناحیه تناسلی اصلا خوشایند نیست. موهای اضافی در این ناحیه پس از هر اصلاح سریعتر و قوی تر می شوند. از طرفی وجود مو در ناحیه شرمگاهی باعث افزایش تعریق پوست می شود و برای افراد به شدت تحریک کننده است. لیزر موهای زائد بیکینی از دیگر خدماتی است که در مرکز علوم پزشکی مارال سلامت ایرانیان با استفاده از تجهیزات روز انجام می شود. از آنجایی که پوست این قسمت از بدن بسیار حساس و نازک است، لیزر در نهایت موهای زائد را از بین می برد و از ایجاد مشکل چین و چروک و تیرگی در ناحیه تناسلی جلوگیری می کند.

لیزر موهای زائد زیر بغل خانم ها

یکی از تردیدهایی که اکثر افراد دارند این است که لیزر موهای زائد با توجه به داشتن غدد عرق زیر بغل خطرناک است؟ در پاسخ باید قدرت نفوذ پرتو لیزر بررسی شود. دستگاه های لیزر به گونه ای طراحی شده اند که پالس نور به عمق فولیکول مو نفوذ نمی کند و بدن را تهدید نمی کند. در واقع برای اینکه لیزر موهای زائد زیر بغل با موفقیت بهتری داشته باشید و نتیجه را در اسرع وقت ببینید بهتر است به مراکز و متخصصان خوب مراجعه کنید. متخصصین خبره مرکز علوم پزشکی مارال سلامت ایران با ابزار مفید و پیشرفته آماده خدمت رسانی به عزیزان خواهند بود.

لیزر موهای زائد پا برای بانوان

آیا موهای بدن دارید که تراشیدن آنها همیشه زمان می برد؟ از کوتاه کردن موی هفتگی خسته شده اید؟ می دانید که روش هایی مانند ژیلت باعث تیرگی و افتادگی پوست می شود. اپیلاسیون دستی با لیزر بهترین روش است، بسیار موثر است زیرا موهای زائد ریشه را از بین می برد. در نتیجه سرعت رشد مو به تدریج کاهش می یابد و تراکم آن کاهش می یابد.

لیزر بانوان برای موهای زائد صورت

تقریباً تمام قسمت های بدن دارای موهای زائد هستند، اما مقدار، نوع و رنگ آنها متفاوت است. به خصوص برای زنانی که موهای صورتشان تیره است بسیار بد است. در نتیجه مجبورند کمتر به آرایشگاه و مراقبت از صورت بروند. با این فرآیند پوست به سرعت روشن می شود. شما خانم های عزیز مطمئناً دوست ندارید که علائم پیری زودرس در صورت شما ظاهر شود. پس سراغ روشی بروید که علاوه بر از بین بردن موهای زائد صورت، به حفظ سلامت و شادابی پوست نیز کمک کند. ما لیزر موهای زائد صورت را پیشنهاد می کنیم. اگر این کار توسط یک متخصص با تجهیزات مناسب انجام شود، پس از چند جلسه نتیجه را خواهید دید.
 
لیزر بانوان | وی کیو اس نوین طب

تعداد جلسات لیزر بانوان

تعداد جلسات لیزر بانوان وابسته به نوع پوست، ضخامت موی زائد و مشکلات هورمونی می باشد که صد البته توصیه می شود که قبل از شروع جلسات لیزر حتماً با یک پزشک زنان مشورت کنید و مطمئن شوید که سطح تمام هورمون های شما نرمال است. در غیر این صورت از لیزر موهای زائد نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت.

در حالت عادی نیز تعداد جلسات بین ۴ تا ۸ جلسه می باشد که بعد از آن باید به صورت شارژ لیزر به کلینیک لیزر مراجعه کنید.

قیمت لیزر بانوان در کلینیک

قیمت لیزر بانوان بستگی به ناحیه لیزر دارد، شما عزیزان می توانید مراکز لیزی را انتخاب نمایید که به مشتریان دائم خود احترام می گذارند و در ایام به خصوص تخفیف می گذارند. در این صورت بسیار در هزینه های شما صرفه جویی شده است.

تاسیس و راه اندازی کلینیک زیبایی و لیزر بانوان

ما در شرکت وی کیو اس نوین طب سعی برآن داریم تا با برداشتن گام های درست در تاسیس کلینیک زیبایی و لیزر در خدمت شما باشیم. تاسیس کلینیک لیزر و زیبایی چه برای لیزر بانوان و چه برای لیزر آقایان یک کسب و کاری پردرآمد است. که اگر با یک تیم پشتیبان در تمامی مراحل همراه شوید ریسک این کسب و کار قطعا به صفر خواهد رسید. شما عزیزان برای مشاوره تلفنی رایگان می توانید با ما تماس بگیرید.

تاسیس کلینیک زیبایی و لیزر | وی کیو اس نوین طب

سوالات متداول

آیا لیزر موهای زائد دائمی است؟

اگرچه لیزر موهای زائد می تواند رشد مو را کاهش دهد، به تاخیر بیاندازد یا از آن جلوگیری کند، اما همیشه راه حلی دائمی برای موهای ناخواسته نیست – مگر اینکه فولیکول به طور کامل از بین برود. برای مشاهده کاهش قابل توجه و همچنین درمان های نگهدارنده معمولاً باید بین ۶ تا ۱۰ جلسه سپری کنید.

هر چند وقت یک بار می توانم لیزر را انجام دهم؟

توصیه می کنیم حداقل ۴-۸ هفته بین دوره های اولیه درمان خود فاصله داشته باشید. این بستگی به ناحیه ای که درمان می کنید و چرخه موهای شما دارد. همانطور که تعداد موهای در حال رشد شروع به کاهش می کند، ما می توانیم درمان های شما را بیشتر از هم جدا کنیم تا مطمئن شویم که همیشه موها را در مرحله رشد صحیح در مرحله آناژن می گیریم.

موهای من بور است؛ آیا هنوز هم می توانم لیزر موهای زائد را انجام دهم؟

متاسفانه موهای بور، خاکستری/سفید و قرمز به لیزر موهای زائد پاسخ نمی دهند. لیزر به سمت رنگدانه مو جذب می شود و این رنگ موها رنگدانه تولید نمی کنند، بنابراین موثر نیستند.

آیا می توان در دوران بارداری و شیردهی لیزر موهای زائد انجام داد؟

لیزر موهای زائد در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی شود، اما شما می توانید یکی از پیشنهادات ویژه ما را خریداری کرده و زمانی که آماده شدید درمان خود را شروع کنید.