شرایط تاسیس کلینیک تخصصی پوست و مو – زیبایی – مرکز لیزر

تاسیس کلینیک زیبایی (beauty salon establishment) یا سالن زیبایی با مدیریت وحید قاسمی مدیر شرکت های vqs و کارآفربن موفق و جوان کشورمان برای اشتغالزایی جوانان و سرمایه گذاری مطمئن هموطنان همراه با اعطا حق برند VQS و ارائه دستگاه لیزر انجام می‌شود.

جوانان و یا سرمایه گذاران موفق و علاقمند به فعالیت در این زمینه به کمک وحید قاسمی توانسته اند کلینیک زیبایی یا مرکز لیزر خود را جهت ارائه خدمات پوست و مو در سرتاسر ایران راه اندازی نموده و به کسب درآمد بپردازند.

به کمک تیم ما می توانید کسب و کار خود را در زمینه های ذیل در اسرع وقت با کمترین هزینه راه اندازی نمایید:

  • تاسیس کلینیک پوست و مو
  • تاسیس کلینیک تخصصی پوست و مو
  • تاسیس کلینیک زیبایی

تاسیس کلینیک زیبایی

شرکت های vqs با مدیریت وحید قاسمی, کارآفربن موفق و جوان کشورمان برای اشتغالزایی جوانان و سرمایه گذاری مطمئن هم وطنان خود اقدام به راه اندازی کلینیک زیبایی با داشتن مرکز لیزر و اعطاء حق برند VQS و دستگاه لیزر و همچنین راه اندازی خدمات پوست و مو در سرتاسر ایران نموده و در حال حاضر نیز این همکاری در راه اندازی کلینیک زیبایی و کلینیک پوست و مو و کلینیک لیزر با جوانان کم سرمایه و یا سرمایه گذاران موفق و علاقمند به این زمینه فعالیت ادامه دارد.

از بین بردن موهای زائد برای همیشه

شرایط تاسیس کلینیک تخصصی پوست و مو

وحید قاسمی، کارآفرین موفق کشورمان با داشتن ایده های سرمایه گذاری مطمئن در مشاغلی که متقاضی زیاد دارند، از سال ۱۴۰۰ اقدام به راه اندازی کلینیک زیبایی و کلینیک پوست و مو با داشتن مرکز لیزر نموده است و راه اندازی این کسب و کارها در تمام نقاط کشور همچنان ادامه دارد.

شما نیز می‌توانید با ارتباط گرفتن با کارشناسان این شرکت و سپس ارتباط مستقیم با استاد وحید قاسمی مشاوره های لازم برای اطلاع از شرایط تاسیس کلینیک پوست و مو و راه اندازی این شغل پردرآمد را اخذ نمایید.

شماره تماس: ۰۹۱۰۸۷۱۶۴۶۵

شرایط تاسیس کلینیک زیبایی

شرایط تاسیس کلینیک زیبایی نیز تقریبا مشابه کلینیک پوست و مو می ‌باشد و جهت اطلاع از جزئیات آن می توانید تماس بگیرید.

هزینه تاسیس کلینیک وموسسه لیزر و زیبایی

هزینه حق تاسیس مطب :  ۱۵۵ میلیون تومان میباشد.

هزینه حق تاسیس موسسه زیبایی : ۱۹۰ میلیون تومان میباشد.

هزینه های حق تاسیس به هیچ عنوان قابل تغییر و تخفیف نمیباشند.

درآمد کلینیک زیبایی

وحید قاسمی درآمد کلینیک زیبایی و درآمد کلینیک پوست و مو و مرکز لیزر را از سی تا صد میلیون تومان برآورد نموده است. هزینه راه اندازی کلینیک زیبایی نیز متناسب با خدماتی است که قرار است ارائه شود.

همانطور که می‌دانید این روز ها داشتن یک کلینیک با خدمات زیبایی و پوست و مو از پردرآمد ترین مشاغل بوده و با داشتن پلن های تبلیغاتی و مدیریتی درست با کمک شرکت vqs و مدیریت مستقیم وحید قاسمی می‌توانید به راحتی به این درآمد های میلیونی دست پیدا کنید.

برخی از خدماتی که در کلینیک های ما انجام می شود عبارتند از:

  • از بین بردن موهای زائد برای همیشه
  • آنزیم بینی
  • کاشت ابرو
  • مزوتراپی مو
  • هایفوتراپی

الباقی خدمات را می توانید در منو سایت مشاهده  نمایید.

ثبت درخواست تاسیس / اخذ نمایندگی

ثبت درخواست تاسیس / اخذ نمایندگی