تاسیس موسسه زیبایی و لیزر

اگر جزو کسانی هستید که قصد دارید یک موسسه زیبایی و لیزر راه اندازی کنید و کسب و کار خود را به این سو سوق دهید، باید به شما تبریک گفت. چراکه تاسیس موسسه زیبایی و لیزر از جمله مشاغل به روز و پر مخاطب است که هر سطحی از جامعه با هر عنوان شغلی و اجتماعی، بخشی از درامد خود را صرف زیبایی می نماید. بنابراین در این زمینه موسسه های زیبایی و لیزر زیادی روز به روز در حال گسترش هستند.

تاسیس موسسه زیبایی و لیزر | وی کیو اس نوین طب

همچنین مراجعه کنندگان به دنبال موسسه ها و کلینیک هایی هستند که زیرمجموعه و یا لاین های زیبایی گسترده تری را پوشش دهند. بر همین اساس رقابت های تنگاتنگی در این زمینه وجود دارد و مدیران موسسه های زیبایی در رقابت تنگاتنگی در ارائه خدمات بهتر و بیشتر در تلاش هستند. در ادامه با وبسایت وی کیو اس نوین طب همراه باشید تا علاوه بر شرایط تاسیس موسسه لیزر و زیبایی به تفاوت موسسه لیزر و زیبایی با کلینیک لیزر و زیبایی اشاره داشته باشیم.

تفاوت موسسه زیبایی و لیزر با کلینیک

در یک جمله می خواهم این تفاوت که سوال بیشتر مراجعه کنندگان و سرمایه گذاران هست را پاسخ بدهم. در موسسه زیبایی و لیزر می توان انواع خدمات لیزر و خدمات غیر تهاجمی را ارائه داد و در مقابل در کلینیک می توان کلیه کارهای تهاجمی و غیر تهاجمی مثل کاشت مو را انجام داد.

برای تاسیس موسسه زیبایی و لیزر از کجا شروع کنیم

برای تاسیس موسسه زیبایی و لیزر می توانید با شرکت وی کیو اس نوین طب در ارتباط باشید. ما از صفر تا صد راه اندازی یک موسسه لیزر و زیبایی همراه شما هستیم از اخذ کلیه مجوزهای لازم گرفته تا انتخاب پزشک و پرسنل و همچنین انقعاد قرارداد با آنها، تجهیز موسسه و از همه مهمتر تبلیغات می توانید روی ما حساب کنید.

هزینه تاسیس کلینیک وموسسه لیزر و زیبایی

هزینه حق تاسیس مطب :  ۱۵۵ میلیون تومان میباشد.

هزینه حق تاسیس موسسه زیبایی : ۱۹۰ میلیون تومان میباشد.

هزینه های حق تاسیس به هیچ عنوان قابل تغییر و تخفیف نمیباشند.

شماره تماس : ۰۹۱۰۸۷۱۶۴۶۵

درآمد خدمات زیبایی

وحید قاسمی درآمد خدمات زیبایی و درآمد کلینیک لیزر را از سی تا صد میلیون تومان برآورد نموده است. هزینه راه اندازی کلینیک لیزر نیز متناسب با خدماتی است که قرار است ارائه تمایید.