کلینیک لیزر

کلینیک لیزر چه خدماتی ارائه می دهد

کلینیک لیزر می‌تواند طیف وسیعی از درمان‌های زیبایی را با استفاده از دستگاه های مختلفی که از تکنولوژی لیزر استفاده می کنند، انجام دهد. یک مرکز لیزر ممکن است در یک کلینیک پوست و مو یا یک سالن زیبایی ادغام شده باشد یا فقط به عنوان یک مرکز لیزر کار کند.

با توجه به این واقعیت که لیزر یک تکنولوژی جدید است که استفاده از آن نیاز به مهارت و تخصص دارد، متخصصین و کارکنان کلینیک لیزر حتما باید مجوز های لازم را کسب کرده و در دوره های آموزشی شرکت کرده باشند.

اگر به دنبال راه اندازی یک مرکز لیزر هستید تا بتوانید خدمات متنوعی ارائه دهید بهتر است راهنمای زیر را تا انتها دنبال کنید و با خدمات مرکز لیزر آشنا شوید.

خدمات مرکز لیزر

خدماتی که در کلینیک لیزر ارائه می شود بسیار متنوع است اما از بین درمان های متنوع، برخی از خدمات طرفداران بیشتری داشته و می توانند به سرعت بع کسب درامد شما کمک کنند.

این خدمات عبارتند از:

 

لیزر برای کشیدن پوست

سفت کردن پوست یکی از درمان های زیبایی است که تنها در صورتی می توانید در کلینیک خود ارائه دهید که یک تکنسین لیزر استخدام کرده باشید. این دستگاه از فناوری فرکانس رادیویی برای جمع کردن و سفت کردن پوست بدون هیچ وقفه ای استفاده می کند.

نتایج کشیدن پوست با دستگاه لیزر فورا قابل مشاهده است، به همین دلیل است که یک درمان محبوب بین زیباجویان است. این روش باعث جوانسازی پوست پیر شده و بافت و رنگ پوست مستعد آکنه را بهبود می بخشد. تکنسین های لیزر می توانند درمان را با نفوذ عمیق تر فرکانس رادیویی به پوست روی بیماران خاص انجام دهند. مشتریان ممکن است برای مشاهده نتایج طولانی مدت به سه تا پنج جلسه درمانی در کلینیک لیزر نیاز داشته باشند.

لیزر جوان سازی پوست

جوانسازی پوست با لیزر برای انواع پوست بی خطر است. تولید کلاژن را تقویت کرده و در کسری از زمان، پوست را لایه برداری می کند. این درمان از فناوری انقلابی فرکانس رادیویی استفاده می کند که تا حدی پوست را از بین می برد و انرژی را به عمق لایه های سطحی می فرستد تا تولید کلاژن را تحریک کند.

از آنجایی که این روش فقط تا حدی لایه سطحی پوست را از بین می‌برد، تولید کلاژن پس از اتمام جلسه درمانی، تقویت می‌شود. درنتیجه، در عرض دو تا سه روز پوست کمی تیره تر شده و به طور طبیعی پوسته پوسته می شود. پس از بهبودی کامل، بهبود فوری در بافت کلی و رنگ پوست قابل مشاهده است.

برای سفت شدن و کاهش خطوط ریز و چین و چروک، بهترین نتایج حدود دو تا سه ماه پس از درمان آشکار خواهد شد. برای دریافت بهترین نتیجه از لیزر جوانسازی پوست در کلینیک لیزر، سه تا شش درمان با فاصله حدود چهار تا شش هفته توصیه می شود.

لایه برداری پوست با میکرولیزر

یکی از چشمگیرترین روش ها برای جوان سازی پوست پیر، استفاده از میکرولیزر است. در این روش تکنسین لیزر می تواند از روش MicroLaserPeel  استفاده کند و لیزر Sciton را نیز برای لایه برداری مجدد پوست و ترمیم جای زخم استفاده کند که باعث جوانسازی پوست می شود. پس از بهبودی،  نتایج فوق العاده ای از جمله کاهش خطوط ریز، چین و چروک، زخم های سطحی و لکه ها و سفت شدن پوست قابل مشاهده خواهد بود. بسته به نظر تکنسین کلینیک لیزر، معمولا حدود سه جلسه درمانی با فاصله چهار تا هشت هفته توصیه می شود.

لایه برداری پوست از خدمات کلینیک لیزر

درمان های زیبایی لیزر فرکشنال باعث جوانسازی کامل پوست می شود. این درمان باعث بهبود چشمگیر در رنگ، بافت و کاهش قابل توجه خطوط ریز، اندازه منافذ و چین و چروک ها می شود. تکنسین های کلینیک لیزر از این فناوری برای هدف قرار دادن انرژی به لایه های عمیق تر پوست استفاده می کنند. برای کسب نتایج مطلوب، سه درمان با فاصله حدوداً شش تا هشت هفته توصیه می شود. بهبود در رنگ و بافت پوست حدود یک هفته پس از بهبودی کامل دیده می شود. با این حال، مشابه سایر درمان‌های لایه‌برداری، بهترین نتایج حدود دو تا سه ماه پس از درمان روی سطح پوست مشاهده خواهد شد.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد از پرطرفدارترین خدمات کلینیک لیزر است که به مراجعین کمک می کند از شر تمام موهای زائد بدن خود خلاص شوند.

 بهترین دستگاه لیزر مو ابتدا ملانین موجود در مو را هدف قرار می دهد. هنگامی که لیزر مو را شناسایی کرد، انرژی و گرما به فولیکول مو فرستاده می شود تا آن را از بین ببرد. این درمان برای انواع پوست بی خطر و موثر است.

با انجام لیزر مو، رشد مو در برخی نواحی از بدن به طور کامل متوقف می شود، اما ممکن است در برخی از نواحی بدن، فولیکول ها در فاز رشد قرار نداشته باشند و در نتیجه هدف لیزر قرار نگیرند.

از بین بردن این موهای زائن بیشتر طول می کشد اما با هر بار انجام لیزر مو، موهای شما نازک تر و کم پشت تر می شوند.

به طور معمول، شش تا ۱۰ جلسه درمانی برای کسب نتایج مطلوب مورد نیاز است. با این حال، تعداد درمان‌ها به عوامل مختلفی از جمله میزان موها، رنگ پوست و تعداد جلسات در کلینیک لیزر بستگی دارد.

پاک کردن تاتو با لیزر

پاک کردن تتو با لیزر می تواند اثر خالکوبی را محو کند یا ظاهر آن را تغییر دهد. این درمان لیزر برای هدف قرار دادن جوهر خالکوبی استفاده می کند. ذرات جوهر را می شکند و جوهر را از سلول های پوست پاک می کند. سپس سیستم ایمنی، بدن جوهر را به عنوان ماده خارجی تشخیص می دهد و به مرور زمان از طریق سیستم لنفاوی دفع می کند.

کانتورینگ بدن از خدمات کلینیک لیزر

کانتورینگ بدن یکی از پرطرفدارترین درمان‌های زیبایی در کلینیک لیزر است. در این روش، سفت کردن پوست و کانتورینگ بدن با انجماد سلول های چربی انجام شده و پس از از بین رفتن از طریق سیستم لنفاوی دفع می شود.

اگر برای تاسیس کلینیک لیزر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *