راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد

راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد اقساطی

یافتن بهترین دستگاه لیزر مو می تواند چالش برانگیز باشد زیرا دستگاه های مختلف زیادی در بازار وجود دارد. جستجو بین تمام برندها و مدل های مختلف هنگام خرید دستگاه لیزر موهای زائد فهرست طولانی را نتیجه می دهد که انتخاب را برای کینیک های زیبایی که به تازگی کار خود را شروع کرده اند، سخت می کند.

در این مقاله انواع مختلف فناوری برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد و هر آنچه را که باید در مورد تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای بدانید را آموزش می دهیم. در نهایت می توانید تصمیم بگیرید که بهترین دستگاه لیزر مو حرفه ای برای کسب و کار شما کدام است. با خواندن این مطلب، اطلاعات بیشتری درخصوص انواع دستگاه های لیزر کسب خواهید کرد تا بهترین تصمیم را برای کلینیک لیزر خود بگیرید.

به طور کلی ۳ طول موج استاندارد در بهترین دستگاه لیزر مو استفاده می شود:

لیزر الکساندرایت ۷۵۵ نانومتر

لیزر دایود ۸۰۵ نانومتر یا ۸۱۰ نانومتر

لیزر Nd:Yag 1064 نانومتر

هنگام خرید دستگاه لیزر موهای زائد، مهم است که تشخیص دهید که این ۳ طول موج لیزر تنها انواع لیزرهایی هستند که برای رفع موهای زائد استفاده می شوند. از آنجایی که انواع مختلفی از لیزر موجود است، فناوری خاصی که برای تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای استفاده می شود، لیزر پالس بلند است.

در این فناوری مدت زمانی که لیزر روی پوست “تابش می کند” طولانی تر است. لیزر در کسری از ثانیه بر روی پوست قرار می گیرد اما مدت زمان هر شات آن طولانی تر از لیزر کیو سوئیچ است. لیزر کیو سوئیچ برای حذف خالکوبی استفاده می شود و در زمان کوتاه تری نسبت به لیزر پالس طولانی که برای رفع موهای زائد استفاده می شود عمل می کند.

خرید دستگاه لیزر موهای زائد براساس طول موج

اگر می خواهید بدانید کدام دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای برای کلینیک لیزر مو شما بهترین انتخاب است، مهم است که بدانید با چه نوع پوستی در کلینیک تان سر و کار دارید. تمام طول موج های لیزر برای انواع پوست مناسب نیستند.

الکساندریت ۷۵۵ نانومتر: بهترین دستگاه لیزر مو برای پوست های روشن

دستگاه لیزر الکساندرایت جذب ملانین بسیار بالایی دارد به این معنی که برای پوست های ۴، ۵ و ۶ خوب نیست. اما خرید دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت برای پوست های ۱، ۲ و ۳ مناسب تر است و یک لیزر با طول موج بسیار موثر برای رفع موهای زائد است.

دیود ۸۰۵ نانومتر یا ۸۱۰ نانومتر: مناسب برای انواع پوست

دستگاه لیزر دیود دارای جذب متوسط ملانین و پروفایل ایمنی خوب برای انواع پوست است. این طول موج لیزر در مقایسه با الکساندرایت ۷۵۵ نانومتری جذب ملانین کمی کمتر دارد که باعث می‌شود در پوست‌های تیره‌تر ایمن‌تر شود. طول موج لیزر دایود ۸۱۰ نانومتر همه کاره ترین طول موج است که می تواند ایمن و موثر بر روی انواع پوست استفاده شود، به همین دلیل است که طول موج ۸۱۰ نانومتر بهترین طول موج لیزر مطلق برای تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای است.

بهترین دستگاه لیزر مو برای پوست تیره: ۱۰۶۴ نانومتر Nd: Yag

در مقایسه با طول موج های دیگر، لیزر ۱۰۶۴ نانومتر Nd:Yag یا Yag بهترین دستگاه لیزر مو با طول موج ایمن برای پوست های تیره است و گزینه ای امن برای پوست های ۵ و ۶ محسوب می شود. از آنجایی که لیزر دارای جذب کمتر ملانین است، خرید دستگاه لیزر موهای زائد یگ برای حذف موهای زائد در پوست های روشن تر مناسب نیست.

ضمانت و خدمات پس از فروش بهترین دستگاه لیزر مو      

پس از خرید تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای و درمان های در حال اجرا، گاهی اوقات لیزر شما نیاز به تعمیر یا خدمات دارد. دریافت خدمات با کیفیت بالا و تعمیرات مقرون به صرفه در خرید دستگاه لیزر موهای زائد بسیار مهم است. اکثر فروشندگان بهترین دستگاه لیزر مو خدمات پس از فروش مقرون به صرفه و گزینه هایی را برای ضمانت تجهیزات خود ارائه می دهند.

برخی از لیزرها دارای قطعات یکبار مصرف هستند و مهم است که مطمئن شوید امکان خرید مجدد این قطعات از فروشنده وجود دارد.

قیمت تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای

این یک واقعیت است که تمام لیزرهای زیبایی و تجهیزات لیزر موهای زائد حرفه ای گران هستند. بهترین دستگاه لیزر مو که می توانید برای کلینیک لیزر، مطب جراحی پلاستیک یا سالن های زیبایی خریداری کنید، با قطعات با کیفیت بالا ساخته شده اند. قیمت خرید دستگاه لیزر موهای زائد براساس فناوری پرتو لیزر، نتایج موثر، تعداد پالس و کیفیت تجهیزات بسیار متفاوت است. هرچقدر هزینه بیشتری پرداخت کنید کیفیت، گارانتی و خدمات پس از فروشی که دریافت می کنید، بهتر است. مبلغ خرید قسطی بهترین دستگاه لیزر مو با خرید نقدی آن نیز بسیار متفاوت است.

خرید اقساطی بهترین دستگاه لیزر مو

اگر در حال برنامه ریزی برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد هستید اما بودجه کافی ندارید می توانید به خرید اقساطی بهترین دستگاه لیزر مو فکر کنید. بسیاری از فروشندگان امکان خرید قسطی با چک را فراهم کرده اند تا افرادی که قصد دارند کلینیک لیزر خود را افتتاح کنند به راحتی دستگاه ها و تجهیزات مناسب را تهیه کرده  وکار خود را شروع کنند.

معمولا خرید اقساطی بهترین دستگاه لیزر مو به صورت دریافت بخشی از مبلغ به صورت پیش پرداخت و مابقی در اقساط ۲۰، ۳۰ یا ۶۰ ماهه است. برای اطلاع از شرایط خرید اقساطی دستگاه لیزر موهای زائد می توانید با کارشناسان کلینیک Vqs در ارتباط باشید. کارشناسان ما در خصوص خرید بهترین دستگاه لیزر مو نیز اطلاعات کامل را در اختیار شما خواهد گذاشت تا بتوانید سالن زیبایی خود را به بهترین دستگاه های به روز و پیشرفته مجهز کنید و خدمات بی نظیری را به مشتریان تان ارائه دهید.

https://www.igbeauty.com/blog/best-professional-laser-hair-removal-machines

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *