پیرسینگ در تهران

چگونه بهترین کلینیک پیرسینگ در تهران را پیدا کنیم؟

بادی پیرسینگ یکی از عمل های زیبایی است که به معنای سوراخ کردن نواحی مختلف بدن برای آویزان کزرن زیورآلات استفاده می شود. کلینیک ها و سالن های زیبایی متعددی ، عمل پیرسینگ در تهران را روی نقاط مختلف بدن از جمله صورت، گردن، زبان، ابروها، ناف، نوک سینه‌ها و اندام تناسلی انجام می دهند. اما از آنجاییکه در این عمل، از دستگاهی برای سرواخ کردن و نفوذ به پوست استفاده می شود درصورتیکه توسط افراد غیرمتخصص انجام گیرد، احتمال بروز عفونت و عوارض جانبی دیگر افزایش می یابد.

به همین علت  مهم است که همه جوانب را در نظر بگیرید و آگاهانه در مورد محل بهترین کلینیک پیرسینگ در تهران، نحوه سوراخ کن و روش های کنترل عفونت در سالن زیبایی تحقیق کنید.

راهنمای انتخاب بهترین کلینیک پیرسینگ در تهران

اگر قصد دارید بادی پیرسینگ را در تهران روی نواحی مختلف بدن خود مانند لب، بینی یا ناف انجام دهید حتما باید درباره کلینیک زیبایی مورد نظرتان تحقیق کنید. بهترین کلینیک پیرسینگ در تهران باید شرایط زیر را داشته باشد:

دارای مجوز ثبت شده برای انجام عمل های زیبایی باشد.

محل کلینیک کاملا تمیز و بهداشتی باشد.

متخصصین پیرسینگ بهترین کلینیک در تهران، آموزش های لازم را دیده باشند و امکان مشاهده مجوز انجام پیرسینگ آنها وجود داشته باشد.

ابزار پیرسینگ کاملا استریل شده و در بسته های استریلیزاسیون نگهداری شوند.

اتاق مخصوص پیرسینگ در تهران باید از پیشخوان و محل انتظار جدا باشد.

پیش از انجام عمل، متخصص به تمامی سوالات شما پاسخ دهد. از جمله:

  • روش انجام پیرسینگ چگونه است؟
  • چگونه تجهیزات خود را تمیز و استریل می کنید؟
  • آیا زیورآلات تمیز و استریل هستند؟
  • آیا کلینیک شما مجوز دارد؟
  • آخرین بازرسی انجام شده از کلینیک پیرسینگ شما در تهران کی بود؟

با تحقیق درباره این موارد می توانید مطمئن شوید که احتمال بروز عفونت و سایر عوارض جانبی پیرسینگ در تهران به حداقل می رسد زیرا استانداردهای کنترل عفونت در کلینیک های معتبر رعایت می شود.

به طور کلی بهترین کلینیک پیرسینگ در تهران باید دارای مجوز معتبر باشد و شیوه های کنترل عفونت انها مورد بازرسی قرار گرفته و تمام تجهیزات مورد استفاده نیز تمیز و استریل باشند.

خطرات و عوارض پیرسینگ

خطرات احتمالی و عوارض پیرسینگ در تهران می تواند شامل موارد زیر باشد:

آلرژی

برخی افراد به فلزات موجود در زیورآلات واکنش نشان می دهند. در صورت بروز واکنش، با پزشک خود مشورت کنید.

خونریزی با انجام پیرسینگ در تهران

سوراخ کردن بدن شما ممکن است در طول فرآیند کمی خونریزی ایجاد کند اما پس از مدت کوتاهی، خونریزی قطع می شود.

عفونت

انجام بادی پیرسینگ در تهران ممکن است با عوارض جانبی مانند تورم همراه باشد. همچنین احتمال دارد در طول فرآیند بهبودی در معرض خطر عفونت قرار بگیرید. عفونت را می توان با افزایش درد، قرمزی و افزایش میزان ترشحات در اطراف محل سوراخ شده تشخیص داد. ترشحات عفونی معمولا غلیظ و زرد، سبز یا خاکستری هستند و ممکن است بوی غیر معمولی داشته باشد. اگر این اتفاق افتاد، خودتان زیورآلات را بیرون نیاورید و حتما به پزشک یا متخصص کلینیک پیرسینگ در تهران مراجعه کنید و مشاوره بگیرید.

ابتلا به بیماری های منتقله از طریق خون

بادی پیرسینگ یکی از عمل های پرخطر است زیرا احتمال انتقال بیماری، به علت استفاده از تجهیزات آلوده، مکان‌های الوده، روش‌های ناایمن و عدم آگاهی فرد درباره روش های کنترل عفونت وجود دارد.

در صورتیکه پیرسینگ در تهران یا شهرستان ها توسط افراد غیرمتخصص انجام گیرد، احتمال انتقال بیماری‌های منتقله از طریق خون مانند هپاتیت C و B،، HIV (ایدز) و طیف وسیعی از عفونت‌های باکتریایی وجود دارد.

به همین علت توصیه می شود که حتما به یک کلینیک پیرسینگ معتبر در تهران مراجعه کنید و این عمل را توسط دوست، همسایه یا سالن های زیبایی و آرایشگاه های بدون مجوز انجام ندهید.

چطور از عوارض پیرسینگ در تهران پیشگیری کنیم؟

اگر متخصص پیرسینگ در تهران، دستورالعمل های کنترل عفونت را دنبال کرده و مطمئن باشد که از ابزارها و تجهیزات استریل استفاده کرده و سطوح مشترگ بین مشتریان کاملا تمیز شوند، می توان مطمئن بود که از عوارض جدی پیرسینگ پیشگیری خواهد شد.

برای جلکگیری از بروز عوارضی مانند عفونت حتما بایو ابزار آلوده قبل از استفاده مجدد تمیز و استریل شده و تفنگ سوراخ‌کننده پس از هر بار پیرسینگ ضدعفونی شود. متخصص نیز باید دست‌های خود را برای انجام پیرسینگ روی هر مشتری جدید بشوید و تا حد امکان از تجهیزات یکبار مصرف استفاده کرده و آنها رو بلافاصله پس از استفاده دور بریزد.

تمام سوزن ها، ابزار و زیورآلات استریل شده، باید در مقابل خود مشتری از بسته بندی خارج شود.

قبل از انجام پیرسینگ در تهران، متخصص موظف است محل سوراخ کردن و خالکوبی را تمیز و ضد عفونی کرده و دستورالعمل های مراقبت از زخم را بعد از این عمل به شما توصیه کند.

مراقبت بعد از پیرسینگ در تهران

متخصص پیرسینگ در تهران توصیه های زیر را به شما گوشزد می کند و اگر به درستی از آنها پیروی نکنید ممکن است با عفونت جدی در محل پیرسینگ مواجه شوید:

محل سوراخ شده را باید تا حد امکان خشک نگه دارید.

قبل از دست زدن به ناحیه ای از بدن که سوراخ شده، دست های خود را بشویید.

از بازی کردن، مالش یا خاراندن محل پیرسینگ خودداری کنید زیرا این کار می تواند منجر به عفونت شود و زمان بهبودی را افزایش دهد.

هنگام دوش گرفتن از صابون ضد باکتری برای شستشوی ناحیه سوراخ شده استفاده کنید.

بعد از استحمام، از یک دستمال کاغذی یا پنبه برای خشک کردن محل پیرسینگ استفاده کنید. از حوله یا دستمال صورت استفاده نکنید.

تا زمان بهبودی پیرسینگ از شنا کردن خودداری کنید.

متخصص پیرسینگ در تهران ممکن است از شما بخواهد از مالیدن برخی از ضدعفونی‌کننده‌ها، یا محلول‌های پاک‌کننده که می‌توانند پوست را خشک کرده و باعث طولانی‌تر شدن زمان بهبودی شوند، خودداری کنید.

زیورآلات دوستان یا اطرافیانتان را استفاده نکنید.

هر گونه مشکلی در محل پیرسینگ مشاهده کردید، با متخصص بهترین کلینیک

بهترین کلینیک پیرسینگ در تهران

کلینیک و سالن های زیبایی VQSدر تهران جزو مراکز معتبر و دارای مجوز برای انجام پیرسینگ هستند و می توانید بدون نگرانی در خصوص مشاهده خطرات یا عوارض جانبی این عمل زیبایی به این کلینیک مراجعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *