خال برداری صورت

خال برداری صورت چگونه انجام می شود؟

خال‌ها به‌عنوان توده‌های پوستی قهوه‌ای یا سیاه که در اثر تجمع سلول‌های رنگدانه پوست به نام ملانوسیت ایجاد می‌شوند، طبقه‌بندی می‌شوند. آنها می توانند برآمده یا صاف باشند و در هر نقطه از بدن ایجاد شوند. با استفاده از انواع تکنیک‌های مختلف خال برداری صورت ، می‌توان به طور ایمن و مؤثر خال‌ها را از هر ناحیه ای روی صورت، حذف کرد. این فرآیند تقریباً برای همه بیماران باه علت استفاده از بی حسی موضعی تقریباً بدون درد است و دوره نقاهت و بهبودی خاصی ندارد.

آیا خال برداری صورت دائمی است؟

برداشتن خال یک راه حل دائمی است و درصورتیکه توسط یک کنخصص ماهر و با تجربه انجام شود، بازگشت ندارد. البته برای بهبود اثرات ناشی از خال برداری صورت، باید به طور منظم به متخصص پوست و مو مراجعه کنید تا پوست خود را سالم نگه دارید و خال های باقیمانده را بررسی کنید.

خال های برداشته شده معمولا پس از این درمان پاکسازی صورت سریع و آسان نباید دوباره رشد کنند. پس از خال برداری صورت، پوست شما بهتر از همیشه به نظر می رسد و اعتماد به نفس قابل توجهی به شما افزایش می یابد.

اگر در مورد ظاهر خال های خود مثلاً به دلیل تغییر در شکل، رنگ و بافت آن نگران هستید، باید از متخصص بهترین کلینیک زیبایی برای خال برداری صورت مشاوره بگیرید. تغییرات در خال های پوستی می تواند نشانه سرطان پوست مانند ملانوما باشد و تشخیص زودهنگام آن ضروری است.

اما اگر می خواهید به دلایل زیبایی، خال برداری صورت را انجام دهید بهتر است درباره روش های این نوع پاکسازی پوست اطلاعات بیشتری داشته باشید.

انواع روش های خال برداری صورت چیست؟

برای برداشتن خال از ناحیه صورت می توانید روش های پاکسازی صورت زیر را در بهترین کلینیک پوست و مو در تهران انجام دهید:

خالبرداری با لیزر

اگر خال روی صورت شما کوچک است، می توانید آن را با لیزر حذف کنید. حذف خال با لیزر از انرژی نور برای شکستن رنگدانه داخل خال استفاده می کند و برای استفاده روی صورت مناسب است زیرا خطر کمتری برای ایجاد جای زخم وجود دارد.

خالبرداری با جراحی

خال های روی صورت که از پوست بیرون زده اند را می توان تحت بی حسی موضعی با تیغ جراحی خارج کرد. این کار معمولاً با استفاده از چاقوی جراحی انجام می شود و نسبتاً ساده و بدون درد است. ممکن است در جایی که خالبرداری انجام گرفته، یک علامت صورتی روی پوستتان باقی بماند که به مرور زمان محو می شود.

برداشتن خال با پلکسر

برخی از خال های صورت ممکن است نیاز به استفاده از روش پاکسازی صورت پلکسر داشته باشند. این روش تحت بی حسی موضعی انجام می شود و پس از آن نیاز به یک بخیه کوچک در پوست وجود دارد. بعد از خال برداری صورت با این روش، جای زخم کوچکی باقی می ماند که به مرور زمان محو می شود.

چه نوع خال هایی را می توان از روی صورت برداشت؟

زمانیکه برای جلسه مشاوره به متخصص کلینیک پوست و مو مراجعه می کند، تغییرات خاصی در ظاهر و بافت خال مورد بررسی قرار می گیرد. اکثر خال های روی صورت را می توان بدون نگرانی با روش های ذکر شده برداشت اما اگر پزشک شما نگران باشد که خال ممکن است سرطانی شود، مراحل بعدی را برای بررسی آن توصیه می کند.

مزایای خالبرداری صورت چیست؟

برداشتن خال که با بیوپسی خال متفاوت است، به گونه‌ای طراحی شده که خال‌ها را به‌طور کامل از روی پوست برداشته و جای زخم را به حداقل می‌رساند تا پوستی صاف و چهره ای بی نقص برای شما ایجاد کند.

در حالی که یکی از مزایای اصلی برداشتن خال، زیبایی است، نگرانی اصلی متخصصین بهترین کلینیک زیبایی در تهران، سلامت طولانی مدت شما است. خال ها می توانند سرطانی شوند و اگر این بیماری به سرعت تشخیص داده نشود، سلول های آسیب دیده می توانند به سایر قسمت های بدن گسترش یابند. برداشتن خال می تواند از گسترش سلول های سرطانی و پیش سرطانی جلوگیری کند و نگرانی های شما در خصوص مشکلات زیبایی صورت تان با یک روش ساده برطرف کند.

نتایج خال برداری صورت برای اکثر بیماران دائمی است و بیماران پس از برداشتن یک خال مشکوک می توانند تا پایان عمر از چهره بی نقص خود نهایت لذت را ببرند. این درمان برای هر بیمار بدون توجه به نوع پوست و رنگ پوست قابل انجام است.

معمولا در صورت افرادی که پوست روشن‌تری دارند، خال بیشتری دیده می شود و ممکن است پس از خالبرداری مجددا خال جدیدی روی پوست شان رشد کند. با اینحال آنها می توانند به دفعات از روش های خال برداری صورت برای حذف آنها استفاده کنند.

مشاوره برای خال برداری صورت در بهترین کلینیک پوست و مو

مشاوره خالبرداری معمولا توسط یک پزشک متخصص پوست و مو انجام می وشد که خال شما را ارزیابی کرده و مناسب ترین روش درمان را توصیه می کند.

در بهترین حالت، خال ها لکه های تیره آزاردهنده ای روی پوست شما هستند که آرزو می کنید از بین بروند تا پوستی صاف و بدون لک داشته باشید. در بدترین حالت، خال‌ها می‌توانند سرطانی باشند و در صورت عدم برداشتن آنها خطرات جدی برای سلامتی به دنبال داشته باشند.

در جلسه مشاوره پاکسازی صورت می توانید هر سوالی که ممکن است در مورد خال های صورت خود داشته باشید بپرسید و مشاوره تخصصی و شخصی دریافت کنید. اگر تصمیم بگیرند که خال شما برداشته شود، می‌توانید این عمل را در کلینیک زیبایی انجام دهید.

چند نکته وجود دارد که باید قبل از خال برداری صورت در نظر بگیرید از جمله توصیه هایی که متخصص پوست و مو به شما می کند و همچنین پیدا کردن کلینیک زیبایی که بتوانید به خدمات آن اعتماد کنید.

متخصصین کلینیک و سالن های زیبایی VQS تجربه کمک به بیماران زیادی را برای دستیابی به چهره ایده آل شان از طریق خال برداری و پاکسازی صورت دارند.

منبع

https://www.sknclinics.co.uk/treatments-and-pricing/mole-removal/facial-mole-removal

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *